Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Ankara için Mustafa Kapukaya Etlik civarında. Bir sürü psikiyatris ve psikolog görüşmesinden sonra başarılı bulduğum tek adres. Saolsun durumynuza göre indirim de yapar. Hatta yarı yarıya

Ben 8 ay önce 100 lira verdim. Normalde 200

Dr Tevfik Sağlam cad. No 70/11 Asagı Eğlence 06010Keçiören nette teli de bulunuyor

Düşünce tarzıma etkisi oldu önerilerde bulundu. Mesela sinirliyken, içine kapanıkken tam tersini taklit et dedi. İlk basta garip geldi. Sonra yapmata basladım. Antidepresan kullanmadsn yasayabilir hale geldim. Herkese faydası dokunur diyemem tabi. Belki ben psikologla uyum sağlamışımdır

Tamam canım fakat bu işi uzatma bence ruh sağlığı çok önemli devlet hastanesine de gidebilirsin Vazgeçme sakın çocuk için geç kalma profesyonel yardım gibisi yok

Malesef gittim,asla tavsiye etmem.Psikolojiniz daha da kötüye gidebilir.Yaklaşım tarzı ve üslubu çok incitici.

Ankara Aile Danışmanları Dernek Başkanı Sibel Düzakın Hoca çok İyidir ..tavsiye edilir..

Maalesef ben de gittim ve uzun süre sonunda bana faydası olmadığını farkettim. Zamanım da param da boşuna gitti. tavsiyeediyorum.com a yorum yazmak için kendisi danışanlarına rica etmektedir. 3-5 seans zaten form doldurmakla geçmektedir. Ayrıca kendisi mesleki etik kurallarına uygun davranmamaltadır. Şuan başka bir psikiyatırdan yardım alıyorum ve ilk seanstan itibaren sorunumu net olarak tanımladı. İlk seanstan sonra faydasını gördüm ve sürekli gitme ihtiyacıduymuyorum. Mehmet Emin Kızgın net olarak sorununuzu söyleyemediği için sorunlarınıza da çözüm üretemiyorsunuz. Mehmet emin kızgına giderek vaktinizi boşuna harcamayın. Son yıllarda Tv veradyolarda parlamasının nedenini anlamak çok güç değildir. En öncelikli psikolog rtik ve ilkelerine uygun davranmayan birpdikologtan kimseye fayda geleceğinifüşğnmüyorum.

Peki siz kime gittiniz. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ve uzun uzun konuşup derdimi anlatabileceğim bir uzman arıyorum. Ancak psikiatristler daha çok ilaç tedavisi uyguluyo ve seans süreleri kısa diye biliyorum. Sizin gittiğiniz psikiatr nasıl, yeterince vakit ayırabiliyor mu ve bana önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…