Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Eveeett,kesinlikle.Çok tatlı bir kadın.İlgili de,nasıl dikkat ediyorsa,ilk gittiğimde söylediğim birşeyi,sonraki gitmelerimde soruyor,hatırladığım kadarıyla şu görüşmemizde böyle bir cümle kurmuştunuz,hala aynı mı düşünceniz falan diye sorunca benimde hoşuma gidiyor,ilgili olduğu anlaşılıyor...

Siz nasil bir durumdaydiniz gelisme oldugunu hissediyor musunuz? Ben mesela gitsem bile ne olursa olsun ilac vs iyilesecegimi dusunmuyorum

Ben burada yeni başladım sayılır.Konuştukça hiç aklına gelmeyen şeyleri paylaşıyorsun,düşünüyorsun,farkına varıyorsun,küçük ödevler veriyor,tabii yapmakta sıkıntı çekeceksen ya ödevi daha hafifletiyor ya da bunun üzerine tekrar konuşmalıyız diyor sonraki seans için...

Benim sıkıntılar o kadar değişik ki,her gitmem de konudan konuya atlamak durumunda kalıyoruz :) Olsun,yine de iyi hissettiriyor.Hiç evden çıkmıyorum normalde,bu vesileyle tek başıma evden çıkmışta oluyorum hem...

Anladim cok tesekkur ederim:) sizede cok gecmis olsun. Peki ben nasıl devlet hastanesinde iyi bir psikolog bulabilirim ya

Atasehire yakin diye soyluyorum. Umraniye belediyesinin ucretsiz psikolojik danismanlik hizmeti vardi. Mesleklerinde nasillardir bilmiyorum ama en azindan yonlendirme yapabilirler. Tabi hala devam ediyosa.sitesinden takip edebilirsin

merhaba,
istanbul anadolu yakası'nda sgk ile gidip ücretsiz psikoterapi yapabileceğimiz önerebileceğiniz bir doktor var mı acaba?
erenköy ruh ve sinir hast. hastanesi'ne giden, oradan birini önerecek var mı? ya da başka bir yerde?

kendimi çok yetersiz, öfkeli, başarısız, çekingen, korku dolu hissediyorum.

yalovada ıyı bı psıkıyatr tanıyormusunuz kızlar. çok kötu durumdayım

Mrb ben cok yoğun bir sekilde kaygı bozukluğu yaşıyorum 4 yıldır bir iliskim var onu cok seviyorum ve hep onu kaybedecegimi düsünüyorum her gün her saat bunu düsünmekten kendimi alı koyamıyorum sosyal bi hayatım kalmadı onunla tartistigimiz zamanlarda haklı olsam bile altan alıyorum ya birsey olursa diye bi türlü kendime gelemiyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar beşiktaşta bulunan rasyonel psikolojiyi şiddetle tavsiye ederim enstitü merkezi olmasına rağmen fiyatları oldukça iyi. Psikoterapiden en etkili çözümü alabilirsiniz.

bende bir zamanlar bu durumu yaşamıştım kendime güvenimi kaybetmiştim. Şimdi çok rahatım ilişkilerde artık bağımlı olmayı değil bağlı olmayı öğrendim. Psikoterapi öneririm canım. İnsallah en kısa zamanda kendini toparlarsın.

tamay çok teredutteyım. gitiğm zaman . nasıl anlatacam durumum. eminim anlatmadan önce kesin ağlama krizi beni tutacak orada

Nasıl ulaşıyorsunuz onlara?

tamay çok teredutteyım. gitiğm zaman . nasıl anlatacam durumum. eminim anlatmadan önce kesin ağlama krizi beni tutacak orada
Zaten sen iyi olamak için oraya gidiyorsun ama senin hayatında değerli kendi hayatından çalmamalısın artık. Sevgilimizde olsa eşimizde olsa kimsenin ruhuna kalbine sahip değiliz. Bunu bilerek yaşarsak aslında hayatın daha keyifli olduğunu anlayacaksın. Eminim şuanda sosyal hayattan da kopuksun sadece hep onu düşünerek geçiriyorsun zamanını. Sosyal olarak aktif olduğun keyif aldığın şeylere yönelerek kendinin farkına varmalısın ben böyle atlattım.

gerçekten 100% haklısın. sankı umutsuzluk benden bı parça oldu. kopartamıyorum

gerçekten 100% haklısın. sankı umutsuzluk benden bı parça oldu. kopartamıyorum
Bilmiyorum çalışıyor musun ama çalışmak çok iyi geliyor insana. Uğraşacak bir şeyler olamayınca zihin başka şeylere kafayı takıyor. Aynı zamanda psikiyatriste de gitmeni öneririm akıl alacak biri lazım seni tanıyanların dışındaç

evet çalışıyorum. ama kafamda hep itrafımdakı negatif ınsanlar. yanı hiç bi şeyden tadı alamıyorum. almak ıstersem bile çok zorlanıyorum.

o zaman psikiyatriste gitmeni öneririm etrafında negatif insanlar varsa.

Merhaba,

Benim psikolog bir önerim var. Kendisi bu konuda kendini çok iyi yetiştirmiş ve Amerikada ki hastanelerle birlikte tedavi konusunda ortak çalışma yapmış tecrübeli biri. Size sitesini yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl atlattın peki bu durumu cevremde ki kimseye anlatamıyorum anlatsam ciddiye almayacaklar bi faydası olmayacak bazen kendime sacmalama artık yeter düsünme diyorum ama yine aynı düzelmiyor beni cok yıpratıyor cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…