prolaktin yüksekliği olup dostinex kullananlar...

anladim cnm tesekkur ederim. sen kac yillik evlisin nekadardir bebek istiosun.
Bende bu konuyla topik acmistim gecen ay :) 3 bucuk yillik evliyim 1kimyasal birde 7+3de bebegimi kaybettim nisandan beride ugrasiyorum tekrar gebe kalmak icin .. prolaktin cikti gecen ay bu ayda kist bakalim rabbim ne vakit nasip edecek..

Benim de 60 prolactin :KK43:
8lik dostinex Verdi Dr
4tanesini ictim henuz.
Dusuk riski var yazio prospektuste biliorum.
Pzt 5.yi alicam.
Catlatma ignemi de oldum.
Beklemedeyim.
Dr um korunmana gerek yok dedi ????
kendime yazi yazayım :KK66:
kizlar mrb
bu benim ikinci gebelik şükür :KK66:
18 aylik bir kızım daha var
ilinde dostinex kullanmıştım yukarıdan anlayacağınız gibi ve 5.aldıktan sonra gebe olabilirim diye gidip kan testi yaptırdım devlet hastanesinde. Dr daha regl tarihin geçmemiş hatta gelmemiş bile dedi.istemedi.ama çok ısrar ettim.hem prolaktin hem bhcg ye baktır dım ve prolaktin 0.39 çıktı hiç unutmuyorum ve bhcg ise 54 çıktı :) dr hemen dostinexi kes dedi ve bıraktım iyi ki içimden gelen sesi dinleyip dra ısrar etmişim Allahın izniyle aman siz de dikkatli kullanın ilacı gerekirse test yaptırın arada herkese şimdiden hayırlı saglikli bebisler :KK66: bu arada 2.bebis kendiliğinden oldu :KK66: gerçekten stres prolaktin yukseltiyormus dogruymus...

Kizlar merhaba aralik ayinda bebegim gelismedigi icin kurtaj oldum smdi tekrar istiyoruz dr a gittim prolaktinim 28 cikti dr 0,5 mg icinde 2 adet olan dostinexten verdi gecen cuma ilkini ictim bu cumada digerini icicem fakat bugun nedense bel ve kasik agrim vardi bir miktar kanamam oldu daha once boyle birsey yasayan oldu mu ? Bu arada polikistik overim var

Merhaba kızlar prolaktin hormonum 470 cıktı ve buna baskı yapan ıyi huylu tümör var dedi doktor 17mm alınması gerekiyormus dün dostinex ilacını verdi kullanmaya başladım dün değerlerim düştüğü zaman ameliyat dedi kesin olacakmis alınması gerekiyo dedi alındığı zaman hamile kalma ihtimalim varmıdır acaba ilaci kullanıp hamile kalan varmi

Merhaba benim prolaktin 58.48 di 2 tane doktora gittim 1. Doktor bi ilaç werdi düşmedi 2.doktora dün gittim dostinex werdi sabah yarım yazıyo üstünde hergün kullanmamı soyledi düşürüyomu etkisi nasıl acaba bana rahmin iyi ama yumurtalıkların büyük polikistik over sendromu war dedi ilacı kullan çatlatma ignesi yapalım dedi o ne zaman yapılıyo acaba ??

Allah herkese nasip etsin inşallah bende düşünüyorum ilaca dün başladım artı cyclo progynova kullanıyorum dostinex le beraber ilk bebegim olcak inş olursa 😊😊

X