prolaktin yüksekliği olup dostinex kullananlar...

izmirli84

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
20
0
arkadaşlar geçen hafta kadın doğum doktoruna gittim kan tahlili yaptı ve prolaktin 67 çıktı dostinex verdi haftada iki gün kullan dedi bu ilacı kullanmazsam gebe kalamazsın dedi

dostinex bende kullanmıştım.
prolaktinimi normal seviyeye getirmişti.benimde 54 küsürdü.kesinlikle çok faydalı bir ilaç.

Canım ben de 4 haftadır kullanıyorum ama daha testin sonucunu almadım. çok merak ediyorum sonucunu. çok küçük bir ilaç fakat etkisi büyük anlaşılan. Rabbim kısa zamanda bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

kızlar dostinexle hemen düşüyo ama ilacı bırakınca tekrar yükseliyor.bizdeki tek sorun bu gözüküyordu ilaç kullandım düştü ama 3 senedir 1 aşılama ve 1 tüp bebeğe rağmen anne olamadım.umarım siz benim kadar beklemezsiniz...

inşallah kısa zamanda emeklerinin karşılığını alırsın Allah yardımcın olsun inşallah ...

Kizlar merhaba araniza yeni katildim. Bende de prolaktin yuksekligi cikti gecen ay degerim 144'tu bugun tahlim verdim ve 0.277'ye dusmus doktorum iki ay daha devam dedi dostinex'e. Sizce normal bu ani dusus

Kızlar bende daha bekarlıktan bu ilacı kullanıyordum. Toplam dokuz yıl oldu. Ama bebek ister istemez ilk aydan hamile kaldım çok şükür. Yeter ki doktor takibinde olun ve ilacı düzenli kullanın.. Şu an 6 aylık olduk oğlumla.. Allah en kısa sürede sizinde göbekleri doldursun inşallah:))

merhaba ne kadar güzel bebek için beklememek.. .. bende 1.5 ay oldu kullanmayabbaşlayalı geçen hafta tahlilyaptırdım normal değerde çıktı ama ilacı bırakmadım. benim sana sormak istediğim sen dostinex kullanırken mi hamile kaldın ben şimdi ilaç kullanıyorum bi yandan korunmuyoum bi zararı olur mu die de endişeleniyorum açıkçası

Evet canım hamile kaldığımı öğrenene kadar ilacı kullandım.. Zaten kullanmazsak ve o ay bebek olmazsa prolaktin tekrar yükselişe geçiyor ve diğer aya şansımız kalmıyor

arkadaşlar geçen hafta kadın doğum doktoruna gittim kan tahlili yaptı ve prolaktin 67 çıktı dostinex verdi haftada iki gün kullan dedi bu ilacı kullanmazsam gebe kalamazsın dedi

Merhaba İzmirli sakın moralini bozma benimde prolaktinim yüksek çıkmıştı 37 yani doktorum dostinex verdi bir ay kullandım Ocak ayında bıraktım prolaktinim 0.9a düştü.Ve Şubat ayında hamile kaldım.tamamen stres hormonu diyor benim doktorum stres yapma moralini yüksek tut :)

merhaba benim prolaktin hormonum 89 çıkmıştı şimdi dostinex kullanıyorum ama hala regl olmadım kasım ayından beri yanlızca 1 kere regl oldum... dostinex kullandıktan sonra düzelmesi gerekmezmiydi? bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden sağolun...

çok teşekkür ederim cevabın için... bebeğin için çok sevindim Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsinn.. darısı başıma:) hamilelerin duası kabul olurmuşş bana da dua edersen sevinirim..

doktoruna sordun mu nie böyle oldu diye.. benim de reglim çok erken oldu ilacı kullanmaya başladıktan sonra doktor dostinex düzensiz olan adeti düzene sokar dedi. ilaç düzenlemesi gerekiyordu..sen prolaktinini bir daha ölçtürdün mü..

mrb arkadaşlar... bende geçtğmiz ay kullandm dostinex.. bende adet düzensizliği vardı bide bebek düşnyodk 8 aydr olmuyodu meğer prolaktinim yükselmiş normal değerler 4-23 arası olması gerekyomuş benimki 46 olmuş... dostinexi verdi doktorum içinde iki tane olandan ilkini ilk hafta diğerini ikinci hafta kullandm ikincisini yuttuktan 3 gün sonra kontrole gittim ve değerim 1 e düşmüş... ve bende aşırı baş dönmesi mide bulantısı baş ağrısı vardı doktorm çok düştüğü için etkilemiş olabilr seni dedi ki bu geçtğmz ay korunmamız gerktğni söledi nitekim öel yaptm bakam reglm biteli 10 gün oldu başladık çalışmalar inşallah rabbim isteyen herkese verir ...

yok ilacın bitmesini bekliyom ama daha hiç düzene falan girmedi yeni başladım zaten ilaca1 hafta oldu bakcaz artık senin düzene girdi mi peki _?

yok ilacın bitmesini bekliyom ama daha hiç düzene falan girmedi yeni başladım zaten ilaca1 hafta oldu bakcaz artık senin düzene girdi mi peki _?

bu ay daha regl olmadım 1 hafta falan var daha normal şartlarda..geçen hafta prl ölçtürdüm 1e düşmüş ama ilaca devam dedi doktor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…