Prolaktin ve aşılama

Tansutac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2021
108
33
32
Merhabalar bu ay aşılamam olucaktı bugün doktorum işimizi garantiye alalım. hormon testi yapalım normalse bu ay başlayalım dedi
Kan verdim bugün adetin 2.günü
Yarın gel sonuçlara göre konuşalım dedi. Şimdi e nabızdan baktım prolaktin 33 çıkmış sizce bu ay aşılama yapılır mı yoksa yine ertelenir mi çok merak ediyorum. Bu gibi durumlar yaşayan oldu mu aranızda

Prolaktin benim 45 ti. Tüp bebeğe başlarken, 80 ve üzeri olursa sıkıntı demişti. Şükür sıkıntı olmadı. Tüp bebekle bebeğime kavuştum. Hayırlısı ile sen kavuş inşallah

Prolaktin benim 45 ti. Tüp bebeğe başlarken, 80 ve üzeri olursa sıkıntı demişti. Şükür sıkıntı olmadı. Tüp bebekle bebeğime kavuştum. Hayırlısı ile sen kavuş inşallah
Yaa öylemi ay çok sevindim RABBIM size bağışlasin, güzel dilekleriniz ve cevabınız için teşekkür ederim, peki pco varmiydi sizde

İyi çok şükür ben de yeni çıktım hastaneden gonol_f iğne verdi perşembe muayeneye gidicem bu ay yapılacak aşılama inşallah
Ben de tüp bebekte gonal-f kullanmıştım. Pahalı ama ilk denemede yumurtalar büyüdü gelişti şükür. Aşılama da klomen kullandım ama tutmamıştı. Hadi hayırlı olsun, bir adım daha ilerlemiş oldun. Sağlıklı pozitif haberler almanı dilerim

Çok teşekkür ederim evet yavaş olsada ilerleyebilmek gerçekten mutlu ediyo. Daha çok umut ediyo insan hakkımızda hayırlısı bakalım ne olacak

Kızlar bu ay bende aşılama yaptıracağım ama doktor herhangi bir hormon testi istemedi Klomen verdi sadece 24ünde gel dedi normal mi test yapmaması. Geçen ay hsg çekilmiştim o ay amh falan bakıldı ama prolaktin vb. Bakılmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…