Prolaktin hormon yüksekliği neden olur

Kelebekkelebek1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
9
0
19
Merhaba ben 17 yaşındayım ve daha önce hiç cinsel ilişkim olmadı. 4 ay önce kadın doğum doktoruna gittim. Regl olmadığım için. Kan testi yaptığında prolaktin hormonumun fazla çıktığını söyledi.Bana dostinex in 1 kutuda sadece 2 tane hapı olan ı yazdı. Haftada 1 kere kullandım. bitti ilaç bunun yanında tarlusal da kullandım çünkü regl olmuyordum hala sıkıntım var ve olamıyorum regl.Yaşım için normal mi prolaktin hormon yuksekligi.Şu an ayni regl olucakmişim gibi karnım ağrıyor ama hiçbirşey yok ortada.Bu çoğunlukla hamilelere yüksek oluyormuş korkuyorum gerçekten bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Kilon da fazlalık var mı. Pko olabilirsin belki. Birde o hormon beyinden geliyor. Stres yaptığında bile artabilir

Merhaba arkadaşlar 1.5 sene önce sezeryanla ıkıncı cocuguma dogum yaptım fakat adet olamıyorum duzensızlıkler oluyor ve progesteron hormonu Yuksek cıktı bugün destınox ilacına abşladılar gebelik istiyoruz regl en son 21 Şubat' ve regl olmadım gecıktı kan verdım negatıf destınox nasıl içilirse cabuk düşer proklatın hormonu ve gebelik olurmu korunmuyoruz 1 ay oldu acaba hamile kalabılırmıyım daha regl olmadım

İki sezeryan arası az değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…