Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Üç kaybım var canım progestron düşüklügünden canım doktor kontörün de yumurta geliştirici kullanmak gerek sanırım KESKe yaşayan lar bize bi yol gösterse
merhaba bunun tanısını nasıl koydular acaba? benimde bir kaybım var ama progesteron ile ilgili hiçbir şey söylemedi test de istememişti doktorum

merhaba bunun tanısını nasıl koydular acaba? benimde bir kaybım var ama progesteron ile ilgili hiçbir şey söylemedi test de istememişti doktorum
Benim her gebeliğim de hcg ile birlikte progestron restiöistedi doktor hepsinde onun altındaydı

Benim her gebeliğim de hcg ile birlikte progestron restiöistedi doktor hepsinde onun altındaydı
anladım, benimkisi 6. haftaya kadar ilerlemişti normal şekilde, ama lekelenme nedeniyle progesteron da kullanıyordum..acaba ondan olmuş olabilir mi kafam karıştı şimdi...Siz progesteron kullanmanıza rağmen daha erken dönemde düşük mü yapıyordunuz

Ben birin de kullandım kese güzel büyüdü benek oluşmadı diğer ikisinde kullanmadım sağlıklı değilmiş ki düştü KESK’e yaptırsaydınız

bu sabah yaptım 10 dakikada cıktı normalde ertesi gün cikardi
Bende de geçen ay böyle oldu. Hamileyim sandım idrar yolu enfeksiyonu neden olmuş. Hemde 2 gebelik testinde pozitif gördüm. Ama belki sende hamilelik vardır hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…