Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Evet filmden sonra hamile kalmak daha kolay oluyormuş sanırım geçmiş olsun
Evet öyle denildi ama benim eşimde hareket düşüklüğü çıktı maalesef o yüzden koşturuyoruz rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bu ay görürüö çift çizgi

Bekliyorum güzel haberlerini ama betan hamile olduğunu gösteriyor ben güzel şeyler bekliyorum senden🙏🏻
Dün gittim canım kese göründü 8 mm olmuş 2 gün sonra kalp atışına bakalım dedi doktorum ben embriyo oluşmayacak diye çok korkuyorum ama şuan normal ilerliyor bakalım 19 gün sonra öğrencez

Birileri yazsa umut olacak ama bu konuda yazan kimse yok ben sonucu mutlaka yazıcam ki arkadaşlara yol olsun

Dün gittim canım kese göründü 8 mm olmuş 2 gün sonra kalp atışına bakalım dedi doktorum ben embriyo oluşmayacak diye çok korkuyorum ama şuan normal ilerliyor bakalım 19 gün sonra öğrencez
Cok cok sevindim gösün aydınnnn ☺️ rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizleride duanda eksik etme 🙏🏻

Merhaba hanımlar
Ben hamileyim tam 4 haftalık betahcg 3100 çıktı her gün maşallah güzel yükseliyor ama bir sorunum var progesteron 4.8 çıktı sinirdaymis.bir iğne yapıldı düşük olabilirmiş doktor dikkat et dedi birde progestan ilacı başladı benim durumunda olup ilaçla değeri yükselen varmı korkuyorum bebeğimi kaybetmekden bana dua edin
Üzerin den yoklar geçmiş ama sonuç ne oldu

canım üzgünüm ama yumurtlama olmamış demek.
tabi bu değişken bir test bu ay böyle çıkar diğer ay yumurtlaman olur yüksek çıkar.
ayrıca testi ne zaman yaptırdığında çok önemli.eğer adetin 21 22.günlerindeyse yumurtlama yok malesef.
Merhaba benimde 0.55 cıktı adetimden14 gün sonra yaptım sonuç bu cıktı yumurtaliklarimi görmedi ama

Merhaba benimde 0.55 cıktı adetimden14 gün sonra yaptım sonuç bu cıktı yumurtaliklarimi görmedi ama
Yanlış hatırlamıyorsam 0-4 yumurtlama yok. 4-10 yumurtlama var. 10-20 yumurtlama oldu ve çatladı. 20 üzeri gebelik şüphesi oluyor. Sizin 4ten küçük yumurtlama olmamış bu ay

Adetimle beraber 14 gün sonra verdim bunu peki yükselmesi için napabilirim
Yumurtlamanın 7nci yapılması lazım. Yaklaşık 21nci günlere tekabül eder ama değişedebilir. Siz biraz erken yapmışsınız ondan düşük çıkmış olabilir

X