Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

slm canm sende benim gibi gelecek aya taşıcan umutlarını hayellerini napalım alıştık artık dr gitmeye niye korkuyosun ki

İlaç vercek sonra iğne inşallah işe yarar.
bilmiyorum ilk defa gitmicm ama tedirginim

inşallah işe yarar da bu defa sana bebişini getir ir canm ben tüp bebek yAptırken her gece göbeğimden kendim iğne yapıyor dum 20gün boyunca bunlar bana çok basit geliyor

Inşallah hemen hamile kalırım..
senin olmadımı ikincimi ?

Inşallah hemen hamile kalırım..
senin olmadımı ikincimi ?
inşallah fazla beklemezsin benim7yılım oldu 3 asılama 1tüp bebek denemem oldu sonra eşim tedavi gördü trdavisi biteli 5ay oldu artık normL yolla olur dedi doktor bakslım hayırlı sı

inşallah fazla beklemezsin benim7yılım oldu 3 asılama 1tüp bebek denemem oldu sonra eşim tedavi gördü trdavisi biteli 5ay oldu artık normL yolla olur dedi doktor bakslım hayırlı sı

7yil az degil yaa insallah rabbim en kisa zamanda saglikli evladin olur

hiç üzülme bence. yengemin 10 yıl sonra doğal yolla oldu. onda da pko vardı kaç kez ameliyat oldu. 3 düşük 1 dış gebelik geçirdi. doktorlar artık çocuk düşünme dedi. ama şu an 3 çocuğu var. üst üste oldu hem de. inşallah senin de kısa sürede olur sğlıklı sıhhatli olsun da sevgiler :)

inşallah Rabbim tez zamanda bizede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah senin ilk bebeğinmi Rabbim sanada hayırlı doğum nasip etsin insallah

kızlar reglim 7 gün gün gecikmişti test yaptırdım progesteron 8,7 cıktı hcg 0,6 cıkmıştı doktor tarlusal adet soktürücü vermişti. kullandım ama ilacı kullanırken saglık ocagından hcg yaptırmıştım hcg 5,5 cıkmıştı doktor haftaya testi tekrarlayalım dedi. ama 5 gün sonra regl oldum. sizce bu ne anlama geliyor? bu ay adetin 3. günü ilaç tedavisine başlamalı mıyım sizce?

aminnnn canım allah razı olsun inşallah bende senin hamile haber ini okurum hasta oldunmu canm
evet cnm tarlusal kullanıyordum ilacı kullanırken hcg yaptırmıştım 5,5 cıkmıştı doktor haftaya tekrar edlim dedi ama 5 gün sonra regl oldum. yarın kısmetse doktora gidecegm adetin olursa 3.günü gel demişti. olmazsa hcg testi yapacaktı. ilaç verirse kullanmalı mıyım bilemedim çok karasızım

bnide reglin 3.günü çağırdı dr. yarın gidicem ilaç vericek sanrm ben kullanıcam..yapıcak bişi yok...
hormonumuz tembelse azıcık kıpırdatmak lazm

bnide reglin 3.günü çağırdı dr. yarın gidicem ilaç vericek sanrm ben kullanıcam..yapıcak bişi yok...
hormonumuz tembelse azıcık kıpırdatmak lazm
hcg 5,5 cıkmış az önce bikaç yerde okudum 5 ve üstü sonuçlarda gebelik ihtimali varmış ama regl günündeyim anlamadım

hcg 5,5 cıkmış az önce bikaç yerde okudum 5 ve üstü sonuçlarda gebelik ihtimali varmış ama regl günündeyim anlamadım

ben 14aydır deniyorum olmuyor...dr ilaç vericek ve kullanıcam inşallah işe yarar...

ama senin henüz yeni ise bekle.hemen olsun diorsan dru dinle bence..

ben 14aydır deniyorum olmuyor...dr ilaç vericek ve kullanıcam inşallah işe yarar...

ama senin henüz yeni ise bekle.hemen olsun diorsan dru dinle bence..
6 aydır evliyim canm 7. ayın içindeyiz hiç korunma olmadı. doktor adet söktürücü verdi adetin 3. günü gel dedi bakalım yarın gidecegim. ama ilaç verirse kullansam mı kararsz kaldım. hormon ilaçları ne de olsa karasızım biraz

test fln yapmadımı?

kan testinde hcg 5,5 cıkmıştı perşembe gunu, yarın tekrar yaptıracaktım ama regl başlayınca umutlarım suya düştü. yarın gidecegm doktora inşallah.. bakalım ne diyecek

kan testinde hcg 5,5 cıkmıştı perşembe gunu, yarın tekrar yaptıracaktım ama regl başlayınca umutlarım suya düştü. yarın gidecegm doktora inşallah.. bakalım ne diyecek

anladım cnm ben reglin 8.günü rahim filmi çektirdim eşimin ve bnm testlerime baktı..en son 21.günüde progesteron testi yaptırdm onun sonucu düşük cıktı.yarın gidicem inşallah ilaç tedavisiyle başlıcak
yarın sonucu yaz merk ediyorum...

inşallah Rabbim tez zamanda bizede hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah senin ilk bebeğinmi Rabbim sanada hayırlı doğum nasip etsin insallah

amin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız. ben ilk seferde düşük yaptım bu ikinci gebeliğim ama bunda da riskli dedi doktor. inşallah sağlıklı sıhhatli olsunlar. bu arada canım ben yakı yapıştırdıktan sonra hamile kalmıştım. sende deneyebilirsin. belki faydası olur benim 1 yıl sonra bu yöntemle oldu çünkü.

çok ilginç cnm yaa gebelik testi 5 ve üzeri ve üzeri çıkarsa hamile sin demek ama hasta oldum diyosun aklım karıştı şimdi sonucu u yaz cnm inşallah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…