Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

ben 27 yasındayım cnm 6 aydır evliym hiç korunma olmadı gebelik oluşmayınca doktora gittim adetimin 21. gununde bakılan progesteron hormonu 0.3 çıktı. doktor yumurtlama olmamış dedi. regl gününde gel ilaca başlayacgım dedi. normalde her ay düzenli olan adetim bu ay 8-10 gün gecikti. süphelenip tekrar gittim bhcg ve yine progesteron tahlili istedi. bhcg 0,6 progesteron 8.7 cıktı. yeterli değil diyip tarlusal verdi şimdi onu kullanıyorum. adetimi bekleceğim aklıma gelmezdi ilk defa böyle bişey yaşıyorum.stresliyim biraz da..

canm ben 7 yıllık evliyim dur sen hemen ne canını sıkıyor sun yaşında küçük normalde evlilik üzere rinden 1yıl geçmeden tedavi uygulama mıyolar bir kadın da yumurtlama her ay değişken olurmuş bak bana ilaçsız yumurtam büyüdü ve çatladı ama olmadı vardır onunda bir zamanı rabbim ol dediğinde olcak

başıma ilk defa böyle birşey geliyor. evlenene kadar bu tür problemleri bilmiyordum. ilaç tedavisine başlayıp başlamamakta kararsızım. su an adetimi bekliyorum canm ilk kez bu kadar gecikti stres yaptıgım için. inşaallah Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin. Allahım ol demen yeterli. dualarımızı eksik etmeyelim..

Mrb Kızlar bende adetimin 18.günü presteron testi yaptırdım 5.26 cıktı doktora gösteremedim daha.Kasım ayında bi düşük yaşadım adetlerim hiç şaşmaz benim 28.gün tak qelir hemen saati bile bellidir diyebilirim yani.Ama yaklaşık 10 gündür kasıklarım aqrıyo ve adetimin 13.günü adet olcakmışım gibi sancı yasadım 2 gün sürdü geçti halada karnımda ve kasıklarımda aqrı var göğülerim aciyo ve aqrıyo bilmiyorum kafam cok karışık adetime 5 gün var test yapsam cıkarmı acaba...

canm ilaç tedavisine hemen başlama derim inşallah hamile sindir ondan geçikmiştir daha 7aylık evlisin olur Allah ın izniyle bol bol dua edelim birbirimize yer gök dua ile kaç gün geçti renglin

18 günü erken değilmi canm 21gününden önce yapılmıyo genelde hamile olabilirsin test yaptır ama kesin emin olmak icin kan testi yaptır idrarda çıkmaya bilir 5gün var çünkü

canm ilaç tedavisine hemen başlama derim inşallah hamile sindir ondan geçikmiştir daha 7aylık evlisin olur Allah ın izniyle bol bol dua edelim birbirimize yer gök dua ile kaç gün geçti renglin
tarlusal kullanıyordum adetim olsun diye 3 gün kullanıp ilacı bıraktım. akışına bırakacagım herşey Allahtan..inşallah dediğin gibidir canım. bol bol dua edelim Allahın izniyle evladımıza kavuşmak nasip olsun bize..

18 günü erken değilmi canm 21gününden önce yapılmıyo genelde hamile olabilirsin test yaptır ama kesin emin olmak icin kan testi yaptır idrarda çıkmaya bilir 5gün var çünkü
Bencede erken canım ama oqün erken çıkmıştım işten veriyim kan dedim öle oldu yani karnım başım aqrıyo göğüslerim büyüdü uçları kaşınıyo ama yinede bana bu ay olmadı qibi qelıyo nedense adetten 1 gün önce falan başım aqrır 4 gün var adetime başladı baş aqrım

aminnn inşallah canım olcana inanıyorum bende hepimizin olcak Rabbim in hazinesi çok büyük bizlerede verir tez zamanda inşallah canım bir test yapsan evde idrar testi

öyle düşünme bebişin hiç beklemediğin bir anda gelir belirtilerin gebelik belirtisi allahın izni ile hamile sindir inşallah

aminnn inşallah canım olcana inanıyorum bende hepimizin olcak Rabbim in hazinesi çok büyük bizlerede verir tez zamanda inşallah canım bir test yapsan evde idrar testi
inşallah canm Rabbim hepimize saglıklı evlatlar versin.. biraz daha bekleyecegim test için.. sen neler yaptın doktor kontrollerin nasıl?

inşallah canm Rabbim hepimize saglıklı evlatlar versin.. biraz daha bekleyecegim test için.. sen neler yaptın doktor kontrollerin nasıl?
canımmm ben bu ay gitmedim geçen ay ilaç kullanmadan büyüdü çatladı o yüzden bu ay gitmek istemedim nisana kadar beklicem olmszsa olur inşallah da tüp bebek yaptırıcaz

canımmm ben bu ay gitmedim geçen ay ilaç kullanmadan büyüdü çatladı o yüzden bu ay gitmek istemedim nisana kadar beklicem olmszsa olur inşallah da tüp bebek yaptırıcaz
Allah yardımcın olsun canm. sağlıkla doğal yollardan evlat nasip etsin.. inşallah hayırlı haberlerini okurum..

slm kızlar sonunda benm regl teşrif ettiiler...p.tesi gidicem inş dra.
korkuyorum sanrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…