Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

kullanmak için geçikmişsiniz,size OLAY'ın nemlendricisi ve göz altı kremini tavsiye ederim,ayrıca bol bol su için muhakkak. ve kuşburnu çekirdeği yağı pullanmayı giderir,avokado yağı ile karıştırıp cilde sürebilirsiniz bu karışımıda..

cevabın için teşekkürler canım
tavsiye ettiğin markayı inceledim ve bir krem buldum içeriği çok güzel sanırım bu kremden alacağım.
Olay Total Effects 7x Nemlendirici Gündüz Kremi 50 ml
SAĞLADIĞI AVANTAJLAR:
* Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü gözle görülür şekilde azaltır.

* Cildinizi fark edilir derecede pürüzsüz bir hale getirir.
* Cildinizdeki ton farklılıklarını gözle görülür şekilde yok eder.

* Solgun ciltleri, sağlıkla ışıldayan bir görünüme kavuşturur.

* Gözeneklerin görünümünü azaltır.
* Leke ve kılcal damarların görünümünü yok eder.

* Kuru ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirir

sebamed iyi bi koruyucudur devam edin ama nivea kullanmayın kızınızada size de sebamed uygundur...

verdiğiniz bilgilerle hem yardımcı olduğunuz hemde bizi aydınlattığınız için teşekkürler niveayı bitirir bitirmez sebamede dönicem ama ikimiz içinde aynı koruyucu olmaz değilmi ona çocuklar için olan banada normal faktörlü olan alınacak değilmi ? aslında tamda bugün kızıma banyo için hem saç hemde vücut için olan niveanın şampuanını almışdım mavi olan ne dersiniz bunudamı kullanmayayım kızıma şimdi ?

aslında daha iyi dediğiniz başka bir ürün varsa açığım her markaya özellikle kız için aslında ikimizin cildide hassas güneşe karşı ve soğuğa karşı hemen lekeleniyorz banyoda ise hemen her şampuan kulllanmıyoruz hemen cildimiz aktif bir şekilde kuruyor ve eskilerin deyimiyle temre denilen şeyler oluyoruz anlıyacağınız problemli ana kızız :) şampuan krem losyon güneş koruyucusu her türlü önerinize açığım kızım ben 34 yaşdayım tşkler tekrardan

slm cnm,tanitim yazini okudumda öncelikle seni tebrik ederim ne kadar donanimlisin ne kadar kendine yatirim yapmisin bravo valla

ayrica zaman ayirip insanlara faydali olmak ne kadar güzel bisey..bende biseyler danismak istiyorum izninle,

yasim 30 ve cildim icin biseyler yapma zamani
beyaz ve bugday arasi tenim, yagli karma bi cildim var ve bugüne kadar hic bi krem sürmedim yüzüme( bi ara cok az avon gece ve gündüz kremini kullandim)
sebamed sabunla yikiyorum. makyaji seviyorum ama cildime kiyamadigimdam fondöten sürmem dügün felan olmadikca.göz kalemi rimel ve ruj sade bunlar..

simdi sana sorum yavasdan kirisik kremine gecmem gerek göz altlarim kiristi ve cildime uygun bakimkremi , losyon önerebilirmisin? yada nasil bi bakimla devam edeyim? ne önerirsin bana?simden tesekürler ederim

İyi günler ben 18 yaşındayım. rimel ve doğal renklerde ruj dışında makyaj yapmıyorum. Geçen gün kuaföre gittiğimde üst göz kapağımın yarısına kadar kahverengi eyeliner çekti. Gözlerimin güzel olduğunu ve eyeliner de yakıştığını söylediler. Ama ben doğru bi taktik midir bilemiyorum.

Gözlerim yeşile yakın bi ela, beyaz tenliyim ve bakır-turuncu tonlarımda saçlarım var. Yüzüm yuvarlak , burnum küçük ve ucu kalkık, göz şeklim de beren saat'in göz şekline benziyor. Çok hafif makyaj yapmayı seviyorum. Pek bi bilgim olmadığı için de size danışmak istedim.
bilgilendirirseniz sevinirim. :)

Merhabalar, benim de bir sorum olacak.Yaşım 20 ve yıllardır göz altlarım mosmor ve çok minik yağ bezleri var.Ne yaptıysam işe yaramadı makyajla da belli bir seviyeye kadar kapatabiliyorum.Çok rahatsız oluyorum bu durumdan bana kesin ve kalıcı bir yöntem önerebilir misiniz yada geçici ama bu kesin kapatır diyebileceğiniz bir fondöten vs. herhangi bir ürün tavsiye edebilir misiniz??

bütün güneş koruyucuları yağlıdır çünkü içinde çinko oksit ve titanyum dioksit vardır ve böyle de olması gerekir yoksa iyi bi koruma göstermez..cilt sivilceliyse ve en ufak bi yağlı üründe tepki gösteriyosa sivilce çıkması normal,bi deneyin bakalım eğer 2 hafta kullandığınızda tepki gösterir ve sivilce çıkarırsa sebamed spf alın ama bişey yapmazsa devam edin ürüne..

rica ederim.ikiniz içinde aynı krem olmaz çünkü o daha bebek cildnde sayılır ve onun cildine özel kremlerden kullanın..aldığınız nivea şampuanı bitirin sonrada diğerini alın artık..israf yapmıya gerek yok boşuna hem nivea çok kötü bi ürün değil rahatça bunuda kullanabilirsiniz ama diğeri daha uygun elbette..

oo temre çıkıyosa cildiniz bayağı hassasmış,sizin cildinizi hiç kuru bırakmamanız gerekir sürekli her fırsatta nemlendirin..içeriğinde alkol olmamasına dikkat edin,bady shop mağazasından ürün alabilirsiniz ayrıca aktarlardan da (baharatçı) doğal kullanabileceğiniz ürün alabilirsiniz..yalnız banyodan sonra ikinizde muhakkak nemlendirin her yerinizi çünkü banyo cildi daha fazla kurutur kısacası hiç bi şekilde kurutmayacaksınız cildinizi önemli püf nokta bu..

öncelikle çok teşekkür ederim,insanın kendisine yatırım yapması gerekir hayatı boyunca,bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum..
makyaj yapmamanız güzel bişey her ne kadar makyöz olsamda cildi kapatan malzemelere karşıyım ama günlük kullanımda karşıyım özel günlerde muhakkak onlar olmazsa olmazlarımız..yaş 30 ve artık evet krem vs.. kullanma vakti gelmiş,öncelikle içreiğinde anti aging içeren ürünler kullanmalısınız,olay adlı kremde bu mevcut,yaşınıza uygun kremden alabilirsinizz hem fiyatıda çok pahalı değil,zaten mümkün mertebe ben burada herkesin kesesine uygun olacak makul ücrette ürünler tavsiye etmeye çaışıyorum malum herkesin çok pahalı kremler almaya gücü yetmez yetse bile o kadar para vermeye hiç lüzum yok...aynı zamanda o markanın göz altı kreminden de alın..haftada 1 kez kil maskesi yapın ki bu yağı dengeler ciltteki,maden suyu ile de tonik yaparsanız hergün başkada bi bakım yapmanıza gerek yok şimdilik..

eyeliner göz kapağının yarısına kadar sürülmez bu çok yanlış ayrıca 18 yaşındasınız sizin bu yaşta hiç makyaj yapmamanız bile gerekir ama beğenilme yaşı olduğu için çok hafif doğal olarak yapma kabul edilebilir,siz bildiğinizden şaşmayın ve doğallığı tercih edip çok hafif yapın yinede..

merhabalar sanırım göz altı morlukları genetik,çiğ patatesi rendeleyin ve 20 dk gö etrafında bekletip yıkayın haftada 2 kez..ayrıca sarıya yakın rengi olan göz altı kapatıcısı alın,markası önemli değil rengi önemli...yağ bezleri içinse eğer kolesterol yoksa ki genelde var olduğu için çıkar o bölgede,bi dr gidip temizletin çünkü yağ bezleri herhangi bi ürün kullanarak geçecek bi sorun değil..

Yazgül hn.cım sizinn dediğiniz gibi göz kalemimi tütsülemek için işe koyuldum ama oda nee benim kalem sızı hale dönüşdü neyse tekrardan açıp bu sefer tütsülemeden deepfreze bölümüne attım sabah aldım dürdüm gene akdı :2::2: göz kapğıma bile bulaşıyor halen bana bir marka verin akmayan bulaşmayan bu işlem işe yaramadı benim evdeki bir kaç marka kaleme sizi uzkadan uzağa çok sevdim ben

canimcim cevabin icin tesekkür ederim bi sorumda sacla ilgili olucakti..sacim bob kesim.kendi rengi kumral (koyu) ben buna garnier vanilya sarisina boyadim kendim ve dore kizili oldu yani biraz havuc rengine yakin :) ben turuncu ve buna yakin renkleri sevmiomki..ben daha cok bebek kumrali dogal bi renk istiom yada yesile kacan kumrallar..simdi bu rengi nasil yakalarim??

merhabalar,23 yasındayım.saçlarım kestane rengiydi.bakıra benzer toprak tonlarında bir renge boyattım.dip boyası geldiğinde başka bir kuaför bu tonun daha açığını diplere uyguladı.böylece daha parlak ve güzel görüneceğini söyledi.saçlarım rengarenk sizce kuaförün yaklaşımı doğru mu?
gözlerime eyeliner çekiyorum göz altımı da siyaha boyuyorum.çok mu siyah oluyor diye kendime soruyorum.sadece üste mi sürmek lazım?far kullanmıyorum.kendime yakıştıramıyorum.ya da kullanmayı beceremiyorum.buğday tenliyim kahverengi gözlerim var.burnum çok küçük değil.bana nasıl bir makyaj önerirsiniz?
teşekkürler,kolay gelsin.

keske cildim kuru olsaydi..bi nemlendirici sürersin yada zeytin yagi arada bir is tamam..ama yagli cilte bisey sürmeye korkuyo insan
yagli ciltler nasil bakim yapmali bunuda biraz anlatabilirmisin bize..
önceki verdigin cevaba göre sodayi hep kullancam tonik olarak...olay kremlerine türkiyeye gelince bakarim burda bulmam zor..

Hayır aksine cildim çok kuru ve hiç sivilcem yoktu ama ne yazıkki bu üründe yaramadı ve sivilce çıktı krem yüzünden yine verdiğim para boşa gitti adam akıllı kullanamadan.. Anlayamadığım neden böyle herkesin pürüzsüz diye tabir ettiği bir cildim varken niyeyse hangi ürünü kullansam normal bir nemlendirici bile sivilce kızarıklık veya leke yapıyor bende.Sudan başka birşey sürmeyeceğim heralde cildime.

Kuru cildinde derdi bitmiyor inanın hele benimki gibi hassas ise. Güneşten etkilenir soğuktan etkilenir. Ellerime nemlendirici sürüyorum 15 dk sonra bile yine kuru yine kuru hiç hoş değil.

Tamam elinizdekileri kurtaramıyacağız demekki :))öncelikle göz içinin kuru olması gerekir ve kulak çubuğuyla göz içindeki kalem sürdüğünüz yerin ıslaklığını alın ve Dior Diorshow liner Woterproof Dior'un Blue tie isimli son makyaj koleksiyonunda yer alan su geçirmez,akmayan,bulaşmayan,gayet iyi koyuluğuda olan garantili göz kalemini tavsiye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…