Prof. Dr. Erol Tavmergen e gidenler tecrüberini yazabilirler mi?

Amin amin evet çok zor buda bizlerin imtihanı demek.. Ben 2 buçuk senedir istiyordum herhangi bir problemim yoktu hormonlarda adet gecikmesi kist vs. Eşim baktırdı ondada yok ben rahim filmi istedim hemen tüplerim tıkalıymış ancak doktor birinin açıldığını söyledi bekledik yine olmadı birçok doktor gezdim kimine göre açılmış kimine göre o açılmış denilen tarafta tam açık değildi. Laporoskopi önerdiler bende artık tahammülüm kalmamıştı düşün düşün hergün tüp bebek denemek istedim. Ama şuan durumum belli olsun Allah’ın izniyle bebeğim kalırsa doğumdan sonra giderse hemen ameliyat olcam

2009 senesinde balikesirden duyup laparoskopi icin gitmistim guzel ilgilendiler ama acilmadi tupler asla normal olmaz tup bebek dediler o gun geri döndük 2 ay sonra ise rahim de yara var diye aramislardi gitmedim bir daha normal yoldan da cocugum olducok sukur ameliyattan 4 5 ay sonra yara da yokmuş zaten bana iyi gelmeyen sana iyi gelir belki ama biraz paracoydi o zamandan

Benim daha ilk bakalım başladık bi şekilde bekleyelim yumurta çat. Kadar benimde aşılama yapilcak çok şükür herhangi bi sorunum yok onun dışında başka yerde bende hsg ve laparoskopi yaptırdım rahimde darlik vardı benimde kanallarim çok şükür açık eşimde de sorun yok ama bakalım birde bunu deneyelim dedik Allah çabalarımızı karşılıksız bırakmasın

Amin inşallah 500 yasin dağıtırmistim ben çocuğumun olması icin 50.yasinde hamile olduğumu öğrendim dene derim

Kendisi malesef ki empati yeteneğini ve görev yaptığı bölümün hassasiyetini yıllar içerisinde yitirmiş bir isim. Başarısız bir denemeden sonra (ki zaten bu süreçte başarısızlık ihtimali de yüksek bir olasılık) kendileri bize telefon ile sonuç bildirip tekrar düşünürseniz buyrun dediler biz bu kadar mı bir değerlendirme randevusu olmayacak mı? Dediğimizde bize randevu veren ve yaşadığımız üzüntüye rağmen bizim bu kadar mı lafımıza alındığını dile getirip bizi sonrasında odasından kovan biri kemdisi. Zaten oldukça hassas bir dönemde olan bizlere bu yaklaşımını bize yardımcı olmak için değil de odasından kovmak için randevu vermiş olduğunu anladığımızda şok olmuştuk. Bu anlattıklarımda hiç bir yalan ya da abartı yoktur. Bu gibi insanların artık önlüklerini asma vakti çoktan gelmiş de geçmiş bence. Çünkü önlük zaten kasap ve manavda da var . Herkes bir doktor bu yüzden olamıyor bence.

Ben hiç gormedim bile aşılamamızda tutmadı zaten ama klinikten hiç memnun kalmadım kesinlikle orda devam etmeyi düşünmüyorum özensiz dikkatsiz yapıldı aşılama tedavim . Ve bize ne eşinizde ne sizde sorun yok demişlerdi sağolsun normal hicbir sağlık eğitimi olmayan bildiğiniz kız whatsapp grubumuzdan arkadaslarim sayesinde öğrendim eşimin sperm testinde sorun olduğunu üstelik bi arkadaşım daha var tavmergene giden onun eşinde de sorun olduğunu farkettik. Genelde bilgen bey ilgileniyordu beni aramaları istedim. Ayşin hanım aradı eşimde sorun olduğunu söyledi bende bu bilginin tarafımıza kesinlikle verilmediğini söyledim. Ama zaten aşılama yapilmis ki 2. Kez aşılama tedavisi olması gerekiyor diye not almışlar dedi ve yine bize daha önce verilmeyen bi bilgi saçma sapan sadece kendi basarilarina ve kafalarina gore tedavi şekli uyguladiklarini düşünüyorum.

Merhaba adımları yazar mısınız ilk kez gideceğiz bizde 9şubata randevu verdiler Erol bey çok yoğunmuş eşimde 2 milyon sperm sayısı nedeniyle dr tüp bebek önerdi

Merhaba adımları yazar mısınız ilk kez gideceğiz bizde 9şubata randevu verdiler Erol bey çok yoğunmuş eşimde 2 milyon sperm sayısı nedeniyle dr tüp bebek önerdi
Canım ben orayla devam etmedim bilgilendirmeyi eksik kafalarına göre yaptıkları için tutmadı da zaten asilama. devletten tup bebek raporu çıkarmaya çalışıyorum. Devlette devam ediyorum yani ama irenbe ümit hanımı öneririm.

Teşekkür ederim bakalım hakkımızda hayırlısı ilk defa böyle bir yola adım attık burada bilgilenmeye çalışıyorum

Kızlar Tavmergen kese görmek ve kalp atışı için muayene ücreti alıyor muydu sizin zamanınızda 800 tl muayene ücreti istedi benden.
Transferi yaptırdım ondan önce dünya kadar para verip bir sürü işlem yaptırdım bunun için para alınır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…