Prof. Dr. Erol Tavmergen e gidenler tecrüberini yazabilirler mi?

RESEN

Umma ki üzülmeyesin.
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
546
744
27
Merhaba kızlar ben 14 aylık evliyim özel bi klinikte histeroskopi ameliyati oldum 2 ay denemeden sonra malesef gebe kalamadigim icin doktorum Erol beye yonlendirdi bense sebepsiz infertilite var esimde sorun yok. Hic hamilelik yasamadim ve ilac tedavisi gormedim . Rahim bozukluğu vardı sadece onun tedavisini oldum tuplerim açık ama nasip olmadı anne olmak. Aranızda Dr. Erol Tavmergen in muayenehanesine giden var mi yardimci olur musunuz ?

Erol bey çok iyi bir doktor. Bizim olumsuz sonuçlandı ama doktor kaynaklı değil. Kliniğiyle ilgili tek sıkıntı çok fazla bekletiyorlar. Baş hemşiresi ters biriydi mesela. Ama kendisi çok mütevazı ve asla paraya tamah etmiyor. Biz kendisine her ihtimale karşı histereskopi yapalım dedik. bize ben gereksiz histereskopi yapılmamasıyla ilgili seminerler verirken size gerek görmediğim halde para için yapamam demişti. Gönlümü fethetmişti erkek faktörlü infertilite olsaydı önermezdim çünkü onda labaratuvar çok çok önemli oluyor. Ama sizin için erol hoca uygun olur.

Teşekkür ederim yorumun için canım başladım bende tedaviye tahlillerle uğraşıyorum inşallah çabalarımızın karşılığını aliriz . Bu arada bende memnunum klinikten sıkıntı yok şimdilik

Tek kelime bir daha kapısından geçmem Allah’ından bulsun hepsi !!!!!!!!!!!

Transfer olana kadar çektiklerimi saymıyorum devlet hastanesinde daha çok insan muamelesi görürsünüz Erol beyle asla muhattap olamıyorsunuz ultrason odasında muayene edip çıkıyor sonra saatlerce bekliyorsunuz ki hemşiresi Hatice size sıra gelince bilgi versin önünüzde en az 10 kişi oluyor 2. Kat terkedilmiş katta doğru düzgün koltuk bile yok. Hasta mahremiyeti asla yok kapı açıkken sizi çift olarak çağırıyorlar şu gün boşal bugün gel diyerek bağıra bağıra anlatıyor. Kaç sefer kağıtlarımı yırtıp atıp çıkmak istedim ancak bir tedaviye başlamış olduk sonuçta içimde 10 15 tane yumurta büyüyor başka merkez kabul eder mi etse bile cesaret edemedim. Bu şekilde transfere kadar geldik Sonucum pozitif çıktı bunuda hemşiresinden asansörde öğrendim Erol bey beni teste çağırdığı gün merkezde yoktu birisi beni insan yerine koyup odada bile söylemedi. Nitekim tüm bunlardan dolayı paçayı zor kurtardığımı düşünerek gebelik takibi için Tahir beye gittim keseyi gördük 1 hafta sonra lekelenme başladı hemşireyi aradım açmadı mesaj attım progestandan tahriş olmuştur dedi kendi doktorum Tahir bey yurtdışında olduğundan bana normal değil hemen acile git bana haber ver dedi egepol acile gittim düşük riski dedi bu sırada Hatice arayıp proluton vurulmamı ertesi gün merkeze gitmemi söyledi gittim kese çok kötü yerde sağlıklı birşey değil kan sonucuna göre arıcaz gidin dediler ben orda ağlamamak için hemen eve geldim yarım saate çıkcaktı sonucumuz aradık defalarca yoğunuz muayeneler gidince arıcaz dediler akşam lütfettiler dış gebelikten şüpheleniyoruz Ege üni yatırcaz takip etcez dediler eşim peki sizce normale dönme şansı ne dedi sizde ilk keseyi gördük dediğiniz fotoğraf varmı dedi var dedim hemen attım tekrar aradı aaa dedi bu zaten hiç endometriuma yerleşmemiş dış gebelik iğneyle düşürcez dediler ben tabi sabaha kadar ağlayıp sigara içtim Tahir bey sabah bana görünün öyle gidin dedi muayene koltuğuna oturdum bana bebeğimin kalp atışını dinletti asla dış gebelik değil evet düşük riski var ama takip etmeliyiz dedi yine Erol hocayı ezmeyelim size Ege üni yer ayırtmış ben takip edicem zaten dedi merkezi Bilgen beyi arıyorum dedi gittim Ayşin hanım muayene ett aynı şekilde kalp atışını dinletti bana dedim nasıl olur dün böyle dediler neyse odasına geçtik Erol bey yukarda işlemdeymiş Ayşin hanım aradı benim durumumu anlatıyor ben duyuyorum madem tahire gitti onunla devam etsin diyor telefonu kapadı bana diyorki Erol bey size küsmüş yatmadınız diye diyor ben tabi sinir boşalması yaşadım ağlaya ağlaya kim oluyor da benimle küsüyor onun egosuylamı uğraşcam dedim eşim sinir harbi yaşayınca daha kötü birşey yaşamak istemediğimden birde sağolsun Bilgen bey ve orda sanırım baş hemşire beni şok sakinleştirdi çıktık Tahir beyi aradık çınarlıya yatışımı yaptı gece aradı durumumu sordu sabah gelcem muayene etmeye dedi geldi lekelenmem kesilince taburcu etti cuma tekrar muayenehanesi gitcem düşük riskim hala var Allahım dediği olacak ama bana kimsenin bunları yaşatmaya hakkı yoktu Allah’a havale ediyorum

Ya allah yardımcın olsun çok üzüldüm gerçekten bu olay nezaman oluyor dün bizde ordaydık bi bayan ağlıyordu siz misiniz acaba düşük kelimesi duymuştum çok anlaşılmadı zaten konuşmalar bekleme salonundaydik bizim 2. Gidisimiz bizimde ufak tefek sorunlarımız oldu ama ben yaptıkları testten kontrollerden hemsirelerden memnun kalmıştım ama hamile kalırsam Allah nasip ederse ki oraya gitmeyi düşünmüyorum . Bu arada Rabbim bebeğinizi size bağışlasın.

Çok üzüldüm inşallah sağlıklı devam eder hamileliğin
Evet işleyiş çok kötü ağır aksak. Ben erol beyden yana dert yanamam çok göremedik gerçi dediğin gibi ama hatice hanımdan özellikle çok şikayetçiydik. Saygısız herkesi azarlayan bi tip. Bikaç sefer kavgadan döndük bizde. Dosya açılış aşamasında bırakalım gidelim dedik hatta medicalpark la görüştü eşim telefonla hemen gelin dediler ama erol hocayı o kadar övmüşlerdi ki ben cesaret edemedim.

Amin çok teşekkür ederim evet bendim dediğiniz tarihte yaşanmıştı. Rabbim sizede isteyen herkese de nasip etsin inşallah

Amin çok teşekkür ederim evet bendim dediğiniz tarihte yaşanmıştı. Rabbim sizede isteyen herkese de nasip etsin inşallah
Allahım yardımcınız olsun gerçekten çok üzüldüm şuan iyisinizdir umarım.

Durumum belli değil şuan dün gittim kalp atışı duyduk ancak kanama alanı ve düşük riskim devam ediyor doktorum takipte kalcaz dedi Çarşamba tekrar kontrolüm var nasip artık

Durumum belli değil şuan dün gittim kalp atışı duyduk ancak kanama alanı ve düşük riskim devam ediyor doktorum takipte kalcaz dedi Çarşamba tekrar kontrolüm var nasip artık
Inşallah bir sorun olmazda sağlıklı hayırlı bir bebişiniz olur üzülmeyin ıyi düşünün ıyi olsun .

Amin Allah razı olsun İnşallah sizede sağlıkla nasip olsun
Aminnn inşallah Rabbim önce sizin bebise saglik versin de daha sonra nasip etsin bize . Okadar zor bir süreç ki bu yola çıkmış herkesin Rabbim kucağını boş bırakmasın . Özel degilse sizin sorununuz neydi hangi tedavi uygulandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…