Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
o değil de adamın şeyinden neden kadın çıkarır ki onu
adam niye çıkarıp atmamış
Hey Allahım sabah sabah valla bin pişman oldum derdimi actigima. Birincisi ben çıkarmadım çıkarsam bile kocam yani niye tiksineyim.

Hey Allahım sabah sabah valla bin pişman oldum derdimi actigima. Birincisi ben çıkarmadım çıkarsam bile kocam yani niye tiksineyim.
tiksinmekten bahsetmiyorum.. ne biliyim adam çıkarır yani ..
her tür temizlemeyi erkek yapar diyorum çünkü öyle gördüm.

Beni anlayanlarda olmuş hepinize teşekkür ederim :))

Emzirmiyorsaniz ertesi gün hapı için ihmal etmeyin ne olur ne olmaz..

Ne alaka ya sevişmekle prezervatifin elle sıkılması?

Sevişiyoruz diye onu midemiz kaldırsın mı yani? Ben de kimse yapmaz, elleyemez sanıyordum. Şaşkınlıkla takip ediyorum şu an. :)

Neyse ne yahu. Konu sahibine detay verdirip mide bulandırmayın

Konu sahibi bebeğini emziriyor musun?
Ben bebeğim 5 aylıkken benzer bir risk yaşamıştım. Regl olmamıştım henüz. Süt korur derler ama pek inanmam koca karı laflarına.
Doktorumu aradım ertesi gün hapı almamı (isim yazmıyorum eczacı da bilir) ama bebeğe 3 gün süt vermememi söyledi. Ben de işyerinde sağdıklarımı döktüm 3 gün boyunca.. Akşam ve gece de stoklardan veya biberon maması vermiştim..

Kizimda korunmayı bıraktığımız ay hamile olduğumu öğrendim. Övünmek gibi olmasın bizim herif ceketini atsa gebe kaliyorum
Vayyy büyük başarı
Tam övünülecek konu
Madem övünüyorsun gebe kalırım diye de hayıflanma
Göğsünü gere gere ikinci bebeyi de doğur

Evet cnm emziriyorum.

Vayyy büyük başarı
Tam övünülecek konu
Madem övünüyorsun gebe kalırım diye de hayıflanma
Göğsünü gere gere ikinci bebeyi de doğur
Ben gerçekten şunu anladım herkes için değil ama birileri açık yakalasam da üstüne gitsem diye pusu da bekliyor resmen. Dün gece geç olduğu için dr.arayamadim eşimde uyudu aklıma buraya konu açmak geldi. Arkadaşa iki tebessüm edelim diye gırgır geçtim.

Evet cnm emziriyorum.

Emziriyorsan ertesi gün hapı sıkıntılı iş. Doktor bana 3 gün sütünü verme sağ ve dök demişti..
Belki sonradan delindi ama o riski almak da daha büyük sıkıntı doğurabilir..

millet prezervatifine çok güveniyor herhalde doğru çöpe gönderiyorlar, işini sağlama alanlar inceliyor bilin istedim
bi de gitsin direk banyoda çıkarın çöpe atsın diyen olmuş da, evinde çoluk çocuk varsa öyle cıscıbalak banyoya gidilmiyor, olay yerinde çıkarılıp bir sıkıntı var mı bakılıp peçeteye sarılıp atılıyor.
ayrıca sperm en temiz vucut sıvılarından biri, ter değil, tükrük değil, dışkı değil yani, prezervatif olmasa vıcık vıcık her yerinize bulaşacak şey, poşetin içinde diye mi bu kadar iğrenç geldi bilemedim.
neyse bu kadar açık yazmak hiç tarzım değil ama dayanamadım
bu arada inceleyin şu mereti, takmadan önce de sonra da, en kaliteli markada bile sorun çıkabiliyor, sonra kazara hamile kaldım konuları alıp yürüyor

Esim her iliskiden sonra sikar bakar, ne yani korunma yontemi!
ondan sonra korunurken hamile kaldim diye aglayin
Ayrica sen yap dese ben de yaparim.
Bundan midesi bulananlar nasil sevisiyor anlamadim ben. iliski sonrasi camasir suyuyla mi yikiyorsunuz kendinizi nedir

Yahu millet yuzune suruyomus bunu guzellesmek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…