Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
valla yorumları ağzım açık okudum. ilişki sonrası prezervatifi kadının çöpe atmasından midesi bulananlar olmuş, yok artık diyorum, bundan midesi bulanan insanlar nasıl sevişiyor merak ediyorum:KK53:

sıktı diye fake diyenler ayrı bi dünya zaten. ne var yav sıkmakta? arada sırada da olsa benim de yırtıklık mırtıklık var mı acaba diye sıktığım oluyor vallahi, herkes de bunu yapıyor zannediyordum. hiç mi merak etmiyorsunuz delik midir deşik midir gerçekten bu meret işe yarıyor mudur diye. şaşkınlıkla takip ediyorum bu forumu resmen.

Neden kondomu siz atıyorsunuz? eşiniz niye atmıyor? illa ben atmam durumu tabi değilde eşim hiç bana veripte git at demedi. mide bulandırıcı asla bulmuyorum da neden siz attınız anlamadım?

valla yorumları ağzım açık okudum. ilişki sonrası prezervatifi kadının çöpe atmasından midesi bulananlar olmuş, yok artık diyorum, bundan midesi bulanan insanlar nasıl sevişiyor merak ediyorum:KK53:

sıktı diye fake diyenler ayrı bi dünya zaten. ne var yav sıkmakta? arada sırada da olsa benim de yırtıklık mırtıklık var mı acaba diye sıktığım oluyor vallahi, herkes de bunu yapıyor zannediyordum. hiç mi merak etmiyorsunuz delik midir deşik midir gerçekten bu meret işe yarıyor mudur diye. şaşkınlıkla takip ediyorum bu forumu resmen.
Herkes aynı fikirde olmak zorunda mı ?
Ne bu şaşkınlık.

Plansız bir bebeğe yeterli olamayacağınızı düşünüyorsanız bi ertesi gün hapı alın bitti gitti. Prezervatif nihayetinde bir mamul, tabiiki yırtık olma ihtimali var ama bunu buradan tespit etmemiz zor
konuyla alakasız olacak ama ben sizin profil fotoğrafınızdaki kadına bayılıyorum. tanıdık biri mi adını sanını öğrensem :KK70:

Herkes aynı fikirde olmak zorunda mı ?
Ne bu şaşkınlık.
bunun fikirle alakası yok ki. sonuçta ortada gebelik önlemek için kullanılan bir alet var ve bu şey sperm geçirmediğini iddia ediyor. e doğal olarak kullandıktan sonra insan bi sıkıp “hmm acaba gerçekten sızdırmıyor mu?” diye bakar. bakmazsa da kendi tercihidir tabii fakat bakmak gayet insani bir davranış. merak ve kontrol etme isteği bu çünkü. ama sırf bunu yaptı diye kadına feyk denmiş, çünkü prezervatif sıkmak gerçek olamazmış. asıl bu insanlara “herkes aynı şekilde olmak zorunda mı?” diye sormanız gerek bence…

Kizimda korunmayı bıraktığımız ay hamile olduğumu öğrendim. Övünmek gibi olmasın bizim herif ceketini atsa gebe kaliyorum:halay::halay::halay:
Aynı ben sabahları şakadan atar ceketini kız gene hamile kalcan diye valla ertesi gün hapını iki gün önce almayı düşündum birsuru kötü yorum okudum bilemedim Allah'a emanet ettik ilk kez inşallah pozitif çıkmaz benimde

bunun fikirle alakası yok ki. sonuçta ortada gebelik önlemek için kullanılan bir alet var ve bu şey sperm geçirmediğini iddia ediyor. e doğal olarak kullandıktan sonra insan bi sıkıp “hmm acaba gerçekten sızdırmıyor mu?” diye bakar. bakmazsa da kendi tercihidir tabii fakat bakmak gayet insani bir davranış. merak ve kontrol etme isteği bu çünkü. ama sırf bunu yaptı diye kadına feyk denmiş, çünkü prezervatif sıkmak gerçek olamazmış. asıl bu insanlara “herkes aynı şekilde olmak zorunda mı?” diye sormanız gerek bence…
Kullanmadan önce bi deneseler havayla suyla ?
Kullandıktan sonra sıkmak bana görede tiksindirici cünkü.

Kullanmadan önce bi deneseler havayla suyla ?
Kullandıktan sonra sıkmak bana görede tiksindirici cünkü.
kullanmadan önce suyla denenemez ki. hatta şöyle bir şey okumuştum hani bazen prezervatif takılırken içi dışı karıştırılır, tersten takılmaya çalışılır ya… böyle bir hata yapıldığında bile düzeltip doğrusunu takmamak lazımmış. onu direkt atmak gerekirmiş...

kullanmadan önce suyla denenemez ki. hatta şöyle bir şey okumuştum hani bazen prezervatif takılırken içi dışı karıştırılır, tersten takılmaya çalışılır ya… böyle bir hata yapıldığında bile düzeltip doğrusunu takmamak lazımmış. onu direkt atmak gerekirmiş...
Üfleyin o zaman :KK70:

Çok düşük ihtimal ama olabilir. Sıkınca da patlamış olabilir.

Ertesi gün hapı işe yarayacaktır.

Yahu nasil insanlar var anlamadim ben cok ilgincsiniz gercekten adamin atnasi gerekiyo tamamda yabi esine banyoya girerken vermis at demis ne var bunda bu akdar igrenicek ne var afedersiniz ama disariya birakmadigi zaman icinize giriyo bu sey bazilarinda geri cikma durumu oluyo peceteyle vs siliyolar insan degilmisiniz yahu siz su migdesinin bulandigini soyleyenler varya kesin samimi konusuyolardir daha beterini yapmiyolardir emin olun takmayin bunlara bide hepsine cevap yazmissinz siz ertesi gun hapi kullanin bence eger emzirme durumunuz yoksa varsada eczaneye danisin suphede kalmaktan iyidir

Sıkmak benim de aklima gelmez ama damlamasin diye bu tarafından sıkıca tuttuysa, diğer tarafın deliği ortaya çıkmıştır büyük ihtimal. Zaten çöpe atilmasa, bizim vucudumuza giren birşey. Neden tiksinilir anlamadım. Atarsa adam atar, atmazsa da ıyyyy bin illimim ini demem yani

Benim arkadasim o sekil hamile kaldi ayrica istemiyorsaniz hemen dogum kontrol hapi kullan ismini ozelden yazabilirim

Yani annem hiç doğum kontrol hapı kullanmamış prezervatifle korunmuşlardır büyük ihtimal, bana korunurken hamile kalmış çok üzülmüş ağlamış.
Bebeğin geleceği varsa geliyor işte:KK53:

Bu arada böyle bir ihtimal gerçekten var. Bir arkadaşım çok bilindik bir markanın prezervatiflerine su doldurup balkondan insanların kafasına atarmış :olamaz: ve içinde delik çıkanların olduğunu söylemişti :skandal:
Bence siz yarın ertesi gün hapı alın.
Arkadaslariniz hep boyle orjinal midir :KK53:

Yırtık olsa bunu ilk eşin farkederdi sevişme bittikten sonra ilginç geldi bana minicik delik bile olsa gitme gelmeyle yırtılır sonrada farkedilir :KK66:

Garantiye almak istiyorsanız ertesi gün hapı alın, ama bu bir doğum kontrol yöntemi değil kafanıza göre almayın kesinlikle. Yani her korunmasız birlikteliğinizin ya da kazara olabileceğini düşündüğünüz durumlarda bir tane almayın. Yılda 2 kere kullanma hakkınız var ve aralarında 6 ay süre bulunması gerekiyor. Yani bugün alayım, yarın da alayım 2 hakkımı doldurayım da yapmayın. Ne kadar erken alırsanız o kadar iyi bu arada, yarın sabah hemen eczaneden temin edin derim.

Hiç çocuk istemediğimizden eşimde bakıyor bir sorun varmı diye şaşılacak bir durum yok :KK66:

X