Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bir yakınımızın k.validesinin gelini ve oglunun yatak odasına girip prezervatifleri kutusundan çıkarıp delikler açıp açıp tekrar yerine koydugunu duymuştum :bicak::sinirli::oha:
Nasıl yaa tek kullanımlık değil mi?? Açıldığı anlaşılmıyor mu?

Nasıl yaa tek kullanımlık değil mi?? Açıldığı anlaşılmıyor mu?

Kayın valide paketten prezarvatifi cikartip igneyle delikler acip zarar vermeden geri koyuyomuş...yani öyle velirgin büyük delikler - kesikler degil ufak ufak...kullanan zaten anlamiyor muhtemelen

Benim demek istediğim paketin açıldığı anlaşılmıyor mu? Konuyu dağıtmış gibi oldum ama

Pardon ben tekli paket olarak degil hani kutularda bir kactane bir arada var ya direkt oyle algılamıştım. Teklilerde anlaşılır tabi. Kayin valide itiraf etmiş ama anlatana detayini soramadim tabi o an nutkum tutulmuştu

Pardon ben tekli paket olarak degil hani kutularda bir kactane bir arada var ya direkt oyle algılamıştım. Teklilerde anlaşılır tabi. Kayin valide itiraf etmiş ama anlatana detayini soramadim tabi o an nutkum tutulmuştu
Pakedin disindan delmistir. Kutusuna koymustur.

X