Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Konu niye fake olsun anlamadım ki. Eşim çıkardı ben dusa giderken bunu da banyodaki çöpe atar mısın dedi aldım ve diğer açık olan kısmından kovaya dökülmesin diye ucunda topladım ordan döküldü.

Yani annem hiç doğum kontrol hapı kullanmamış prezervatifle korunmuşlardır büyük ihtimal, bana korunurken hamile kalmış çok üzülmüş ağlamış.
Bebeğin geleceği varsa geliyor işte:KK53:

Bu arada böyle bir ihtimal gerçekten var. Bir arkadaşım çok bilindik bir markanın prezervatiflerine su doldurup balkondan insanların kafasına atarmış :olamaz: ve içinde delik çıkanların olduğunu söylemişti :skandal:
Bence siz yarın ertesi gün hapı alın.
Hahahahaha. Bu arkadaşınla tanışmayı çok isterdim cidden. Ne tür bir manyak ya? :halay:

Gözümde canlandırdıkça yerlere yatıyorum. :KK53:

Hahahahaha. Bu arkadaşınla tanışmayı çok isterdim cidden. Ne tür bir manyak ya? :halay:

Gözümde canlandırdıkça yerlere yatıyorum. :KK53:
Bu sayede kondom testi yapmış olmuş :KK54:
Komik ama bana yapılsa cinnet sebebi benim için :KK53:

ihtimali var. biz sevgilimle sadece "meraktan" şişirmeyi denedik şişmedi delik vardı :KK53: ama şişirince çok komik olmuştu orası ayrı :KK70:

ertesi gün hapı alın bence de.

Ertesigun hapi kullan durumun uygunsa emzirme filan varsa bilmiyorum kullaniliyor mu.
Yirtilma ihtimali olmayan birsey değil. Olabilir, oluyor boyle seyler.

Belki daha onceden yirtikti ertesi gun hapi iyi fikir..yalniz prezervarifi esiniz atsin siz degil..

cikarirkende yirtmis olabilirsiniz ay her iliskide hamile kalabilen insan mumla aranan insansiniz :KK70:ertesi gub hapi kullanin ama bebeginizi emziriyorsaniz danisarak alin bunu bilemiyorum.

Kızlar biraz özel olacak ama utana sıkıla sormak istedim:KK43: 11 aylık kızım var uzuuun bir süre daha çocuk istemiyoruz eşimle fakat... az önce prezervatifi çöpe atarken şöyle bi sıktım ucundan dökülmeye başladı:KK43: sizce yırtık mıydı yada sonradan mı patladı. Rabbim nasip ederse başımın üstünde yeri var ama hazır değilim... moral verin nolur.
Daha etkili yöntemler denesen iğne veya spiral?

cikarirkende yirtmis olabilirsiniz ay her iliskide hamile kalabilen insan mumla aranan insansiniz :KK70:ertesi gub hapi kullanin ama bebeginizi emziriyorsaniz danisarak alin bunu bilemiyorum.
Kizimda korunmayı bıraktığımız ay hamile olduğumu öğrendim. Övünmek gibi olmasın bizim herif ceketini atsa gebe kaliyorum:halay::halay::halay:

Canım spiral istiyorum aslında ama hormonları alt üst ediyor diye duydum. Adet düzensizliği kilo alımı vs.
Kilo alimi gibi bi tan etkisi yok benim bildigim ama duzensizligi bilemiycem ben 3aydir igne yaptiriyorum aylik bi yan etkisini gormedim adetimde duzene girdi

X