Prezervatif hissi azaltır mı? Orgazmı engeller mi?

zifiri

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
396
228
Korunma yöntemi olarak eşimle prezervatif kullanmak istiyoruz. Sizce artıları eksileri ne hissi
azaltıyor mu?

Okey nirvana da his kaybı yaşamadım. Geri çekilmede seviştikten sonra koştur koştur banyoya temizlenmeye gitmek çok sıkıntı. Prezervatif rahatlık. İş bitti oh uzan soluklan sonra banyoya
Aynen öyle koştur koştur git sil temizle hiç sevmiyorum

Siz neden bıktınız ki erkekler daha cok muzdarip bu konudan
Ben en zevkli anda yarida kalmaktan orgazm olamamaktan biktim. Temizlik söz konusu değil benim icin. Geri cekme onun isteği ben icimde olsun istiyorum. O zaman tam birleşmeyi hissediyorum. Bazen icime bosadigi da oluyor ertesi gun hapı alıyorum. Bilmiyorum diğer kadinlarda benim gibi mi ben icime bosalsin istiyorum hep.geri çektiği zaman ben iliskiden bir sey anlamıyorum kendimi kullanılmış hissediyorum.

Ben en zevkli anda yarida kalmaktan orgazm olamamaktan biktim. Temizlik söz konusu değil benim icin. Geri cekme onun isteği ben icimde olsun istiyorum. O zaman tam birleşmeyi hissediyorum. Bazen icime bosadigi da oluyor ertesi gun hapı alıyorum. Bilmiyorum diğer kadinlarda benim gibi mi ben icime bosalsin istiyorum hep.geri çektiği zaman ben iliskiden bir sey anlamıyorum kendimi kullanılmış hissediyorum.

Sen spiral taktir en guzeli madem icine bosalsin istiyorsun yarim kalmak istemiyorsun senin tek cozumun spiral

. O zaman tam birleşmeyi hissediyorum. Bazen icime bosadigi da oluyor ertesi gun hapı alıyorum.
dümdüz doğum kontrol hapı kullanmak varken ertesi gün hapı kullanmak bedeninize yapabileceğiniz en büyük ihanet, kötülük . O yılda max 2 defa mı ne kullanılabilen bi ilaç. İğneler var spiraller var bi sağlık ocağına gidip danışın hangisi uygun.

Bence ertesi günü hapı kullanmaktansa spiral taktirsaniz daha iyi vücudunuza zarar vermeyin

dümdüz doğum kontrol hapı kullanmak varken ertesi gün hapı kullanmak bedeninize yapabileceğiniz en büyük ihanet, kötülük . O yılda max 2 defa mı ne kullanılabilen bi ilaç. İğneler var spiraller var bi sağlık ocağına gidip danışın hangisi uygun.
Evli değilim. Diğer konularda erkek arkadasim bana güvenmiyor. İlaci icmezsin diyor. İğneler kilo yapiyormus internetten arastirdim. Spiralle de cok tanidigim var hamile kalan.

Evli değilim. Diğer konularda erkek arkadasim bana güvenmiyor. İlaci icmezsin diyor. İğneler kilo yapiyormus internetten arastirdim. Spiralle de cok tanidigim var hamile kalan.
evli olmamakla ilaç kullanmak arasında herhangi bir bağlantı kuramadım Eertesi gün hapıyla korunduğunu sanman çok üzücü. İlerde çocuk sahibi olamayabilirsin bile. Hormonlarını, üreme sağlığını, psikolojini mahvediyorsun.

Ben ilac icin medeni durumu belirtmedim. Hani spiral evliler icin daha uygun diye biliyordum. Ertesi gun hapının zararli olabilecegini hic dusunmedim araştırmadim bile. Uyarınız icin cok teşekkür ederim. Bir daha kullanmayi düşünmüyorum

ertesi gün hapı, bir doğum kontrol yöntemi değildir. lütfen acilen bir hekime başvurarak bunu anlatın. zira ertesi gün haplarının bir kadının ömründe kaç kez kullanılması gerektiği ile ilgili uzmanlarca tayin edilmiş bir sınır vardır. sağlığınızla oynuyorsunuz.

ertesi gün hapı, bir doğum kontrol yöntemi değildir. lütfen acilen bir hekime başvurarak bunu anlatın. zira ertesi gün haplarının bir kadının ömründe kaç kez kullanılması gerektiği ile ilgili uzmanlarca tayin edilmiş bir sınır vardır. sağlığınızla oynuyorsunuz.
ben bizim kadınlarımızdaki bu cahil cesaretini hiç anlamıyorum
kadın ertesi gün haplarını şeker gibi yutmuş merak edip araştırmamış bile zararı var mı yok mu diye

ben bizim kadınlarımızdaki bu cahil cesaretini hiç anlamıyorum
kadın ertesi gün haplarını şeker gibi yutmuş merak edip araştırmamış bile zararı var mı yok mu diye
Cok haklisiniz hakikaten arastirmadim. Cevremde de bu konulari konusabilecegim kiz arkadasim da yok. İnternetten de hiç bakmadim. Hakikaten de eskiye nazaran psikolojim de son derece bozuk.

Cok haklisiniz hakikaten arastirmadim. Cevremde de bu konulari konusabilecegim kiz arkadasim da yok. İnternetten de hiç bakmadim. Hakikaten de eskiye nazaran psikolojim de son derece bozuk.
lütfen bundan sonra özellikle haplar ilaçlar konusunda dikkatli olun
internette haklarında bir sürü bilgi, kullanıcı yorumu bilimsel açıklama mevcut
doğum kontrol hapı, ertesi gün hapı, adet geciktiriciler, söktürücüler vs bunların gerçekten
hangi durumlarda kullanılması gerektiğini ve ne sıklıkla hangi düzende kullanmak lazım hepsi önemli detaylar
bunlar hormonları etkilediği için ciddi hasarlara yol açabiliyorlar uygun kullanılmazsa
dikkatsiz kullanırsanız ileride çok pişman olursunuz
intetnette elimizin altında bütün bilgiler var saniyeler içinde ulaşabiliyoruz

X