Preseed kullananlar

tik tik tik
kimse yok muuuuu???
ayrederyacim ben de adet tarihimi söyliyim ama yeni bitti yani ilk ovlsyn testini bugün yapicam. uzun zaman var yani. 27 temmuz
madem listeci sensin yaz bakem:)

inş. cnm inş.:Saruboceq::Saruboceq:
inş. rabbim bu sefer nasip etmiştir :CüvCüv:
:teytey::teytey:
İnşallah canım, merakla bekliyoruz sonucunu:lepi:

dilacım geçmiş olsun bu ay sana, artık önümüzdeki maçlarda hep birliktehihoyyyt

Meyra kıssss nasılsın bakiim?a.s.

saol anjelic. iyiyim, bugün basliyoruz ovlsyn testlerine. eslere de yaptirsak mi? belki onlarinda spermlerinin iyi oldugu günler vardir. kadin olmak zor:)

senden naber canim?

saol anjelic. iyiyim, bugün basliyoruz ovlsyn testlerine. eslere de yaptirsak mi? belki onlarinda spermlerinin iyi oldugu günler vardir. kadin olmak zor:)

senden naber canim?

Ohh ohhh ne güzel çalışma günlerine gelmişsiniz, iyi değerlendir canım Yaaa bu işte kadınların çektiklerinin yanında erkekler sadece zevk -ü sefadakötükedihüso işin doğası gereği:jeyyar:

Valla ben de fena diilim, şincik çıkıyorum, akşam da evde mesai ütüler beni bakliyo öfffff yaaaa, neyse ben kaçiim, yarın görüşürüz.

başlayın başlayın çalışın üreyin...hadi bakim..ben şimdik hasta olmayı bekliyorum...ayın 12 sinde hastayım teeee önümüzdeki ay bidaa yumurtlama önemini beklicem mecbur...

Herkese günaydınlar inşallah bol hamişli bi gün olur
ben pre seedi ilk defa bu ay kullanmıştım
adetim geçeli 5 gün oldu test yaptım ama ne yazıkki negatif çıktı
adet belirtilerim gününde gelmişti ama şu an hiç bişey yok
şimdi adet olmayı bekliyorum

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti

öyle hemen şıp diye olmuyomuş zaten tutanlar çok nadir bir kaç ay deneyin bozmayın moraliniziiiiii....

bengüsuyu listeden çıkar çok sinirliyim ona...
tatile gittim geldim hamile olduğumu öğrendim yazmış boşanıyoruz diye açtığı bölüme...yani kendiliğinden oldu gibi...
bugün aldırmaya gidecekti aklımda onda yinede neyse hayırlısı olsun...

öyle hemen şıp diye olmuyomuş zaten tutanlar çok nadir bir kaç ay deneyin bozmayın moraliniziiiiii....

yok canım hemen birinci ayda olmasını beklemiyodum
zaten ama adetim düzenliydi o niye gelmiyo onu anlamadım
bi düzenli giden o vardı zaten odamı bozuldu ne oldu:uhm:

kafana takınca 4-5 gün gecikiyo bikaç kez banada oldu kan verdim bir saat sonra hasta oldum..rahatlıyosunya olmadığını bilince işte psikoloji ya başka bişi değil...rahat olmak lazım

ya bosanmak oyle kolay mi? 15 gun once cocuk yapacak kadar iyilerdi de 15 gunde mi degisti hersey?

bence aldirmasin ya cunku ben barisacaklarina eminim. gerci konuyu bilmiyorum.

canim ovulasyon tetsi kullanmis miydin? ona gore yorum yapabiliriz. yani yumurtlaman gecikmistir muhtemelen o yuzden rehlin sasirmistir. insan kafaya takinca degisiyor boyle. benim hic sasmazdi. gecen sene hayatimda gormedigim adet bozuklugunu gordum. ovulasyon tetsleri ile belirliyordum cunku yumurtlama gunu her seferinde 3-5 gun dgeisiyordu.

kibelem tpoicine bak oku yazdıklarını adam zaten çocuğu haketmiyorda keşke böyle bir evlilikte ona sahip olmak için bu kadar çaba göstermeseydi ben ona kızıyorum madem kocan bu kadar tutarsız niye bebek yapıyosunda şimdi ona kıyıyosun derdim o...neyse dün seni rüyamda gördüm çok güzeldi...
böyle sarışın bi çocuğa sarılıyorum senin diye oğlan gibi görünüyo öpüyorum falan kız diyosun teyzesi kız o ...
bi görsen böyle masmavi gözleri vardı canım benim yaaaa....hadi doğur bir an öncee..

aymes canım test yaptım demişsin ama idrar testi mi? Seni ümitlendirmek gibi olmasın ama idrar testleri güvenilir diil yani bazılarının geç çıkabiliyor ovulasyona bağlı olarak, kan testi yaptırsana, eğer reglin düzenli ise bence durumum şüpheli:lepi: benim en fazla 4 gün sarkar 5. gün gelirdi düzensizlikte yani 34. günü geçmezdi, geçtiği zamanlarda hep hamiştim, normal döngün 29-30 dur, bence kan testi yaptır.

Kibelecim tatlı kuşum nasılsın? Şafak kaç oldu şimdi? Bu ay bende ya 12-13. günde ovulasyon oldu ya da daha olmadı, 11 ve 12. günde koyu 2. çizgi çıkmıştı gerçi 1. kadar koyu diildi ama ertesi günlerde silikleşti ve yokoldu, yani bal tarçın çörekotu regli erkene alıyor, eğer gelecek hafta hasta olursam tescillenecek.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…