Preseed kullananlar

selam bayanlar ben yeni üyeyim artık çocuğum olsun istiyorum preseed kullananların yorumlarını okudum bu durumu hızlandırıyormuş ama yumurtlama gününü doğru tespit etmek lazım sanırım ilaç boşa gitmesin dimi:)) biraz pahalı bişey çünkü

bi şey soracaktım kızlar ben bu ay ilk defa kullanıyorum ama üzerinde 3-4 gr lik kullanın diyor ama o kadar çok geliyor ki o boşa gidiyor sürekli sizde böyle sorunlar oluyor muydu acaba

bi şey soracaktım kızlar ben bu ay ilk defa kullanıyorum ama üzerinde 3-4 gr lik kullanın diyor ama o kadar çok geliyor ki o boşa gidiyor sürekli sizde böyle sorunlar oluyor muydu acaba

kızlar bu presedi kullanırken ovülasyon testiylemi yapıyorsunuz bende deneyecem bu ayy umarım olurr neredeyse 2 yıldır ugrasıyorum

Ayen Bacım gelişmeler için sana sürekli e-posta atıp duruyorum, hiç cevap alamadım. Beni bilgilendir.

cnm burdan msj atsaydınnn.... kızlara yollamadın dımıı preseed i cok sevınmıslerdııı hayal kırıklıgı yasadılarr....

selam arkadaşlar çok uzun bir süredir takip ediyorum ve bu işe başladım bende.yaşanılanlar bana cesaret verdi ve bende artık preseed kullananlardanım.Bu ay ilk denemem ve 2 günüm kaldı sonucu görmeye bakalım ne olcak.yalnız eskisi gibi yazılmıyor deneyimler tekrar birbirimize destek verelim arkadaşlar.....

ayy cok heycanlıııı bende ıse yaramıstı umarım sendede ıse yarar haberr ver taamammı???

inşallah canım işe yaramıştır.Merak etme sağır sultana bile duyururum.Hayırlısıyla bekliyorum bakalım

ben de preseedi 5-6 ay denedikten sonra bu ay 41 kere Meryem Suresi ile hamile kaldım, preseedim de bitmişti. inşallah gönlünüzce olur fakat preseedden mucize beklememek lazım...

....................................................................................

....................................... ............................................................. ..................................................

............................... ........................ ......................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…