Preseed kullananlar

hmm sorun yok o zaman o şekilde yazıyor.amma stres yaptım degilmi?:)))
şırıngaları full mu dolduracagım?

cnm senin tarif ettigin gibi..

kızlar 30-31 günde adet oluyorum..bugün 13. günüm ovlasyon testi yaptım tek çizgi çıktı..ama akıntım başladı bugün..sizce bugün preseed i kullanmaya başlamalımıyım?

canım bu soruna cvp vermek isterdim ama yinede net düşünemiyorum hesabıma göre ki değişebilir 16. gün gibi yumurtluyosun tek çizgide gördüm diyosun sen bilirsin etkilemek istemem ama ben olsam yarın bir test daha yapar başlarım bu kişisel fikrim yinede kullanan arkadaşlar daha net yorumlayabilir

canim icini okuduysan diyor ki tup ve 6 aplikotor diyor ama tupun icindeki 8 kullanima rahatlikla yetecek coklukta yaziyor. yani 8 tane degil. 6 tane ama 8 kereye kadar kullanabilirsin demis.

canim ben bu saticidan ovulasyon testi alip gonderdim Tr ye. 1 kisi haric diger tum siparisler en gec 1 hafta icinde, istanbul'a ise 4 gun icinde ulasti. 1 arkadasinki 2-3 haftayi buldu. ona da zaten adam sigortali gonderiyor paketi. altta shipping jhandling kismi var insurance included yaziyor. yani garanti altinda siparisleriniz.

canım kutusu pembe içinde 6 tane kullanma kiti var.tüpten oraya sıkıp kullanıyorsun..yanlış mı aldım acaba????

canim yok o da dogru. seninki tup icinde geliyor. sen tupten cekip sikiyorsun.

mavi olanlarsa 6 seffaf tup icinde geliyor. tupten direkt sikiliyor.

telasa gerek yok. ikisi de dogru urun.

hatta ben sadece yumurtlama donemi icin degil normal zamanda da kuruluk problemi oldugundan preseedin baska bir urununu de almistim. o da kocaman bir tup. elinle aliyorsun kayganlastirici gibi kullaniyorsun yani icine falan sikmiyorsun. hamileligim bitince de kullanacaghim cunku preseedten cok memnunum her konuda.

ikinci kiş iben olurmuyum dersin :) sipariş gününü saymassak benimde 5 gün oldu ..yaklaşık bir saat önce ikinci siparişi verdim canım gelir elbet bu gün adet olmam gerekiyor henüz olmadım buda demek oluyorki 10 gün daha vaktim var arkadaşımın adeti yeni bitmiş zaten o süre içinde gelir sanırım a.s

kızlar 30-31 günde adet oluyorum..bugün 13. günüm ovlasyon testi yaptım tek çizgi çıktı..ama akıntım başladı bugün..sizce bugün preseed i kullanmaya başlamalımıyım?

canim bundan sonra her iki gunde bir iliski. yumurtlama zamani her gun.

simdi 13 tesin. 13-15'i preseed ile degerlendir.16 veya 17. gun yumurtlayacaksin. 15. gun koyu cikar. 15 ve 16 yi da iliski ile degerlendir. koyu cikan gun ve bir sonrasini.

eger sansin varsa sabah veya gunduz iliskiye girmeye calis. ya da gec olmadan. cok gec olunca spermler de artik hizini falan kaybediyor. esin isten gelir gelmez:) sonra yemeginizi yersiniz:)

eger 16. gun koyulasirsa 16 ve 17. gunu degerlendir.

yani 4 kez preseed kullkanmis olacaksin.

Durucum hosbulduk. geldim ama kaciyorum. bugun misafirim geliyor. d1 saat sonra bendeler ama hicbirsey yapmadim dahaaaaa. banyo yapmasdim kahvalti bilem yapmadim size laf yetirtiriyorum. hadi ben kactim. optum.

yinede bizi unutmamışsın sağol bitanem kolay gelsin selametle opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…