Preseed kullananlar

1. .........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

sermavi06: (5 senedir istiyoruz...preseedi 3. kez kullanıcam)...BAT 15 ŞUBAT

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) mart ayında başlayacak

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 25 ŞUBAT

deryalcin : ( 3. deneme eşimde problem var 7 aydır olmuyor ) BAT 3 MART

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 4 MART

yasenyasar:KK43:ilk deneme sebebsiz infertilite, 2,5 yıldır olmuyor) BAT 9 MART

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT ŞUBAT

aysunayy:KK43: preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT ŞUBAT

sevi78:KK43:dördüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 10 MART

2. PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

Kızlar malesef kırmızıları gördüm

Son düzenleme:
cnmmmmmmm inş önümüzdeki ay hamile kalırsın... benimde ikinci presseed denemem ama seni görünce moralim bozulduuu :KK43:
inş çok daha fazla beklemedne hamiş kalırsın cnm

inşallah canım,
presedim var,
ovulasyon test sparişi verdim,
ve bat 10 mart yazmıştım ama eminim bat'tım olmayacak :)

minikgelin moralini bozma, inşallah hamiş olacaz :)

Son düzenleme:
inşallah canım,
presedim var,
ovulasyon test sparişi verdim,
ve bat 10 mart yazmıştım ama eminim bat'tım olmayacak :)

minikgelin moralini bozma, inşallah hamiş olacaz :)

valla öncelikle bu azmin için tebrik ediyorummmmmmm böle güçlü olmak lazım ben her adet olunca çöküyorum.. özlelikle bu ay preseedle 5 ilişkimiz oldu ve hamile kalmazsam çok üzülcem.. inii rabbim bebegimizi kondurur göbegimize :)

cnm bi önceki tablona baktım yavaş yavaş düşerekten adet oluyorsun.. ama bu ay sabit kalmış 36.5 derecede yüksek bi rakam inş düşmez hamişssindir:)
inşallah canım yafff...... benden de bugün sabah yumurta akı akıntının içinde böyle çizgi gibi kan ama çok incecik böyle ip gibi..yarın ya da öbür gün adet günüm..adet mi olcam acep..:///...inşallah dediğin gibi olur canım yaaa.....

ateş tablo nedir canım, anlamıorum. ben de preseed kullanmayı düşünüyorum. Rabbim hepimize hayırlı zamanda hayırlı haberler getirsin

canım ateş tablosu yaparak yumurtladığımız günü belirleyip ona göre ilişki günerini kaçırmıyoruz..."ateş ölçme yöntemi" topiğinden araştırabilirsin...adetin 1.gününden itibaren sabah yataktan kalkmadan saat 6-8 arası ağzındandijital derece ile ateşini ölçüp kaydediyosun...tablo belli bi zamandan sonra çizgini çekiyor..yani hangi gün yumurtladığını gösteriyor..."fertilityfriend " diye bir site var oraya üye olup tablo yapmaya başlıyosun...

sevi78 canım yeni döngün hayırlara vesile olsun....

inşallah canım yafff...... benden de bugün sabah yumurta akı akıntının içinde böyle çizgi gibi kan ama çok incecik böyle ip gibi..yarın ya da öbür gün adet günüm..adet mi olcam acep..:///...inşallah dediğin gibi olur canım yaaa.....

canım ateş tablosu yaparak yumurtladığımız günü belirleyip ona göre ilişki günerini kaçırmıyoruz..."ateş ölçme yöntemi" topiğinden araştırabilirsin...adetin 1.gününden itibaren sabah yataktan kalkmadan saat 6-8 arası ağzındandijital derece ile ateşini ölçüp kaydediyosun...tablo belli bi zamandan sonra çizgini çekiyor..yani hangi gün yumurtladığını gösteriyor..."fertilityfriend " diye bir site var oraya üye olup tablo yapmaya başlıyosun...

sevi78 canım yeni döngün hayırlara vesile olsun....

cnm ateş ölçme topiginde sana yazdım orayı oku olurmu:) ama burayda yazayım akıntın ve ateşin hamile oldugunu gösteriyor gibi..ama bende iki ay önce akıntı içinde ince şerit gibi kıl gibi kan gelmişti dpo11 idi ve ben 14 de adet oldum..ama yerleşme kanaması aynı bu şekilde olanlarda varmışş...bünyeye göre deişiyor sanırım:)

cnm ateş ölçme topiginde sana yazdım orayı oku olurmu:) ama burayda yazayım akıntın ve ateşin hamile oldugunu gösteriyor gibi..ama bende iki ay önce akıntı içinde ince şerit gibi kıl gibi kan gelmişti dpo11 idi ve ben 14 de adet oldum..ama yerleşme kanaması aynı bu şekilde olanlarda varmışş...bünyeye göre deişiyor sanırım:)

okudum canım ilk o topiğe giriyorum ben.:KK1: sonra buraya geliyorum..çok teşekkür ederim.maalesef adet oldum canım...hem de kalkar kalkmaz...napalım nasip işte...preseed de yalan oldu valla...en azından benim için, mutlaka faydası vardır da yani bana vesile bu değilmiş...bir çoğunuza vesile olmasını dilerim...

.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

sevi78:KK43:üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13-14 ŞUBAT

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) mart ayında başlayacak

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 25 ŞUBAT

deryalcin : ( 3. deneme eşimde problem var 7 aydır olmuyor ) BAT 3 MART

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT ŞUBAT

yasenyasar:KK43:ilk deneme sebebsiz infertilite, 2,5 yıldır olmuyor) BAT ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT ŞUBAT

aysunayy:KK43: preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT ŞUBAT

:sermavi06: (5 senedir istiyoruz...preseedi 4. kez kullanıcam)...BAT 9-10 MART

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

evet adet oldum arkadaşlar....hayırlı uğurlu olsun artıkın...:KK54:

okudum canım ilk o topiğe giriyorum ben.:KK1: sonra buraya geliyorum..çok teşekkür ederim.maalesef adet oldum canım...hem de kalkar kalkmaz...napalım nasip işte...preseed de yalan oldu valla...en azından benim için, mutlaka faydası vardır da yani bana vesile bu değilmiş...bir çoğunuza vesile olmasını dilerim...

hayırlısı cnm üzülme mart annesi olursun inş:) benimde ikinci denemem.. gecen ay 3 kez kullandım ama ovulasyona denk getirememiştim...bu ay 5 gün kulandım.. yine olmassa daha kulanmıycam..doktora giderim heralde:KK43:

slm kızlar ben dünsabah regl oldum ve listeden adımı kaldırdım inş sizlere nasip olur ancak ben bu bi kaç ay dinleneceğim preseedi bile belki kullanmam bilmiyorum nisan ayında belki tekrar başlarım ama kendimi toplamam zaaman alacak çok sarsıldım

"cennetkokulum" yokmuydu bu listede..ben mi yanlış hatırlıyorum...

Bir kaç ay dinlenecekmiş.

batıma son 5 gün kaldı kızlar...bu ay her ilişkide preseed kulandım.. bakalım işe yaramazsa ya eşimde ya bende problem var yada preseed çokta işe yarayan bşy deil..

ikinciiii preseed denememde hüsranla sonuctlandı..
listeden çıakrtabilirsiniz beni... 3-4 ay dinlenmeye çekilecegim.. yazında doktora gitcem..
inş sizler hamiş kalırsınız.. preseed bana vesile olamadı malesef...

arkadaşlar benide listeden çıkarın.. bende bu ay kullanmadım eşimde morfoloji sorunu çıktı, tedavi yollarını araştırıyoruz

ikinciiii preseed denememde hüsranla sonuctlandı..
listeden çıakrtabilirsiniz beni... 3-4 ay dinlenmeye çekilecegim.. yazında doktora gitcem..
inş sizler hamiş kalırsınız.. preseed bana vesile olamadı malesef...

canımm minik gelinim senin adetlerinde düzensizlik yoktu değil mi yanlış hatırlamıyorsam...canım eğer öyleyse sende problem olduğunu düşünmüyorum...
eşine sperm testi yaptırın canım daha fazla beklemeden...inş.sonuç iyi çıkar..yoksada ona göre davranırsınız cnm bnm..belirsizlik insanı daha çok yıpratıyor..

canımm minik gelinim senin adetlerinde düzensizlik yoktu değil mi yanlış hatırlamıyorsam...canım eğer öyleyse sende problem olduğunu düşünmüyorum...
eşine sperm testi yaptırın canım daha fazla beklemeden...inş.sonuç iyi çıkar..yoksada ona göre davranırsınız cnm bnm..belirsizlik insanı daha çok yıpratıyor..

yok cnmmmm 27-31 günde bir oluyorum...iki ay sonra doktora gitcez ben o iki ay içinde sıkı rejim yapcammm hededim 10-15 kilo vermek.. sonrada doktora gidip negerekiyorsa yapcaz:)kilo vereyim hem ruhennnn hemde bebek için zayıf olmak daha iyi:) sen nslsın rejim nslı gidiyor:)

minikgelin ,üzüldüm cnm preseed,in işe yaramadığına,bittimi bu ay kullanmıyacakmısın,,sen klomen filan kullanmışmıydın..

X