Preseed kullananlar

sağol cnm benim:) bronşit olmuşum.bir yığın ilaç kullanıyorum(( keşke sen yumurtlama testi kullansan cnm ya.biliyorum stres yapıyorum diyorsun ama en azından biklirsin yumurtlayıp yumurtlamadığını...

canım yumurtluyom şuan sağ ve sol kasıklarımda sancı oluştu hiç bukadar akıntım olmamıştı zamansız olduğu için bu ay boş geçirsemmi aceba

canım yumurtluyom şuan sağ ve sol kasıklarımda sancı oluştu hiç bukadar akıntım olmamıştı zamansız olduğu için bu ay boş geçirsemmi aceba
e sen anlıyorsan yumurtlayıp yumurtlamadığını bence boş geçirme derim:))bence benimde yumurtlama tarihimde bir sıkıntı olabilir..vall eğer bu bir kaç ayda olmazsa ben doktora gitmeyi planlıyorum cnm ya

e sen anlıyorsan yumurtlayıp yumurtlamadığını bence boş geçirme derim:))bence benimde yumurtlama tarihimde bir sıkıntı olabilir..vall eğer bu bir kaç ayda olmazsa ben doktora gitmeyi planlıyorum cnm ya

canım zamansız yumurtlamayla hamile kalınmaz bildiğim kadarıyla çünkü çatlamazmış

çok sağol tatlım maşallah sana ozaman nazar değmesin
kaç aydır deniyordun peki canım ?
gittigidiyordan aldım canım uygun orası diğer siteler pahalı
tamam canım bakarım ama eşime söyledim alalım diye oda olmaz dedi nasıl kandırcam şimdi ben onu almak için bana tavsiyede bulunun lütfen her duyduğunu alma diyor ovulasyonuda burdan duyup aldırmıştım buna yok dedi
canım ya çok geçmiş olsun Rabbım bır daha böyle acılar yaşatmasın uzme kendını olur Allahın ıznıyle sabret ve çalışmalara devam et :)
sağol tatlım inşallah canım bian önce gelir ve beni bırakmaz ilk bebeğimdi kürtaj olunca çok korkuyorum biadaha olmicak diyee
yeşil33 canım Rabbim bi daha bu acıları yaşatmsın bebeğin gelsin inş.
.

sağol canım amin Allah hiçkimseye yaşatmasın bu acıyı dileyen isteyen herkeste bian önce sağlıkla kavuşsun bebeğine inşallah
birde tam olarak ne işe yarıyor bu preseed anlatırsanız çok mutlu oılurummm

selam kizlar bugun gidip preesed aldim kutusu farkli ama olsun...
icinde 9 adet siringa var be 40 gr kendisi...
ne zaman kullanmaya baslayip ne zaman birakmam lazim yani yumurtlama gunlerindemi kullaniliyor...
ayni siringayi bir kac defa kullanabiliyormuyuz beni biraz aydinlatirsaniz
batim 31 ocak bu arada :26:

evet canım bu ay bi mucize olamazsa ki omaz bi dahaki ay

canım ovulasyon testleri ile kullanırsan daha iyi olacak ovulasyon testlerinde çift çizgiyi gördüğün zamanlarda onlarda şöyle yapılıyor(ben hiç kullanmadım ama) adetinin 12. günüden başlıyorsun sanırım ve 3 saat kadar bişe yemeden ve idrara çıkmadan yapılıyor aynı gebelik testi gibi çift çizgi çıkınca yumurtlama başlamış demek olur ama bi kaç gün üst üste yapman daha iyi olur ikinci çizgi bazen silik olabilir ama sen o günlerde preseedi kullanarak halvet olursan eşinle şansın yüksek olur Rabbimin izniyle tabii preseedi kullanımı içinde yazıyo canım kullandıktan sonra 15 dk içinde beraber olmanız lazım........

canım PRESEED vajinal kayganlaştırıcı jel ancak bunun özelliği diğer jeller gibi spermleri öldürmüyo aksine yumurtaya daha çabuk ulaşmasını ve spermlerin daha uzun canlı kalmasını sağlıyor. yumurtlama günlerinde bu jeli içine sıkıp şırıngası var genelde 2 gr yetiyor.
15 dk içinde beraber olunuyor. ve sabaha kadar kalkma yat belinin altına yastık koy.......hamile kalmayı kolaylaştıryor. Tabi Rabbim nasip ederse bu şekilde cnm.........

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

2-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

3-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

4-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var bu ay hiç umudum yok

5-sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

6-teweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

7-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

8-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

9-aysunayy ikinci kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

10-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

11-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

1-ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

Son düzenleme:
LİSTEYE KATILMAK İSTEYEN Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI BAT 27 OCAKTI CNM İSMİN HATIRLAYAMADIM SEN KENDİNİ EKLERMİSİN.

renklitas ve lawyer yeni batlarınızı yazın canlarım

merhabalar kızlar...adeti gelen arkadaşlarım hayırlısı olsun öbür ay gelir inş.bebişler....

cennetkokulum canım..listede 2.kez kullandı demişsin ben ilk kez kullandım cnm presedi....
bide 7.ayımız

merhabalar kızlar...adeti gelen arkadaşlarım hayırlısı olsun öbür ay gelir inş.bebişler....

cennetkokulum canım..listede 2.kez kullandı demişsin ben ilk kez kullandım cnm presedi....
bide 7.ayımız

canım bu ay ikinci kez olmayacakmı ben o yüzden öyle yazdım yani geçen ay bir bu ay ikinci diye biliyorum ben

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

2-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

3-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

4-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var bu ay hiç umudum yok

5-sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

6-teweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

7-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

8-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

9-aysunayy ikinci kez kullandı. eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

10-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

11-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

1-ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

geçmiş olsun canım Allah şifa versin.............

canım benım ya geçmişler olsun acil şifalar diliyorum

11-lawyer_: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, preseed i 2. kere kulanacağız)BAT 4 ŞUBAT

kızlar bana yardım edin
gecen ay 16 sına çift çizgi gödm ovulasyonda bugunde 16 . günümdeyim belirgin silik çıktı iki gün evde yoktum eşimde şehir dışındaydı ovulasyon testi yapmadım 14-15.gnlerde acaba dün yada ondan önceki günmü ovulasyon oldu bugun acaip hevesle eve deldim preseed kulanırım çift çizgi görürüm dedim ama negatif
şimdi neyapayım acaba yarın falanmı yumurtluycam yoksa yumurtladımmı
preseedi boşunada kulanmak istemiyorum neyapayımmm ya çok kararsızım

dene bence canım, bu iş şans işi.kimi yumurtlamadan önce kimi yumurtlamadan sonra hamile kalıyor.değerlendir.ziyanı yok ya ....

candas merhaba sadece seni içeride gördüm oyüzden sorıyım istedim daha önceki yazılarına baktım ama bulamadım.sen daha önce preseed kullandınmı.ben ebayın sitesine baktım ingilizce bilemedim nasıl sipariş vericemi burda sonunda bir eczanede buldum yurtdışındakilerden farklımıdır.herkes ordan getirtmiş bende şüpheye düştüm boşuna alıp ümitlenmiyim diye.gerçi eczacıya sordum ama aynısı dedi sen kullandınmı daha önce ve nereden aldın ?

cnm bak bende ovulasyon alıp denedim hemde 3 kutu ve ovulasyon testlerine güvenmiyorum diyceksinizki sende hiç bişeye güvenmiyosun inanmıyosun çoğu kişidede bende aynı şey olmuş mesela adet günüme 1 gün kala bile test pozitif çıkıyo sana yapmış olduğum testlerin resminide göstereyim bu arada en güzel ovulasyon testi akıntını takip etmek akıntı inan çok faydalı bi gözlem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…