Preseed kullananlar

tamam canım çok saol inan kafam karma karışık oldu çünkü akıntım var ve yumurtladığımı hissediyorum bu kürden sonra çift taraflı yumurtluyorum zamansız oldu bu yumurtlama bu ay bu şekıl ıdare edım bakım gelecek ayda 18gün boyunca gün aşırı berberlik yaşarım

ben bu ay baltarçınçörekotunu da yedim incir suyu içtim perşembeden bu güne kadar ama hiç büyümemişler bakalım ne olacak inş senin de yumurtaların çatlıyordur
kızlar ben kontrolden geldim çok şükür bebeğim sağlıklı o minicik kalbi atmaya başlamış cumartesi tekrar kontrolüm var kalbini net bi şekilde dinliycez

Maşaallah bebeişine Rabbimm korusun inş kalp atışlarını duymuşsun gözün aydın

aminnn darısı sizlerin başına inşlhhh

selam kizlarr bugun eczaneye sordumm yarin getirtecek aldigimda benide yazin listeye HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN INSALLAH :)

kızlar burdaki formda okudum adet bitimi ilişkiye girip hamile kalan çokmuş ya.işin garip tarafıda düzenli adet görenler yazmış çoğunada süpriz olmuş nasılsa olmaz demişler ama oluyomuş biz yumurtlama gününü beklerken belkide adet bitimi yumurtluyoz haberimiz yok

kızlar bu preseed ne gerçekten işe yarıyormu ne gibi sorunlar yaşayanlar kullanıyor bunu ?
ben 6 ay önce bi düşük yaşadım ve 3 aydır da tekrar deniyorum hala tık yok

kızlar bu preseed ne gerçekten işe yarıyormu ne gibi sorunlar yaşayanlar kullanıyor bunu ?

ewt canım hamile kalan çok etrafımdada gorduğum için bende kullanıyorum gecen ay 1 kez kullandım 9 kullanımlık zaten yumurtlamana denk getirirsen rabbimde izin verirse bebeğin olur

ewt canım hamile kalan çok etrafımdada gorduğum için bende kullanıyorum gecen ay 1 kez kullandım 9 kullanımlık zaten yumurtlamana denk getirirsen rabbimde izin verirse bebeğin olur

canım nerden alınıyor nette satılıyormu acaba sen nerden aldın ?
inşallah canım ümidim her ay biraz daha kayboluyor

canım nerden alınıyor nette satılıyormu acaba sen nerden aldın ?
inşallah canım ümidim her ay biraz daha kayboluyor

ben botanikecza internet sitesinden almıştım 115 tl ya ama gittigidiyordanda alan arkadslar var orda daha uygunmuş.. ben bu jeli kullandığım ay hamile kaldım rabbim istedi oldu yani umutsuzluğa kapılma daha çook erken 3 ay olmuş :)

iyim canım ya 4 gündür acayip miğde bulantım var ne yesem çıkarcam ama tutuyorum kendimi :) sen nasılsın?
bebışın ben burdayım diyor sana bak kendını hissettiriyor iyice Allah kolay bir hamilelik nasip etsin inşallah.tatlım valla bende bı degişiklik yok daha beklemedeyim bır kaç gun önce bacaklarım agrıdı bı kaç gun ust uste kasıgımda agrı gezındı ara ara ama şimdi tık yok ne gögus acısı ne bışey en azından gögsum acırdı hafiften hiç birşey yok anlamadım kı hiç adet olucakmış gibi degilim şuanda canım

kızlar nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tutucuk umut ne durumdasınız :)

canım ya çok geçmiş olsun Rabbım bır daha böyle acılar yaşatmasın uzme kendını olur Allahın ıznıyle sabret ve çalışmalara devam et :)

Son düzenleme:
ne yapayım canım bekliyoruz işte ilişkidende yoruldum beklemedeyim Allah hayırlısını versin inş. hepimizin muradını versin Rabbim
amınnnnnnnnnnn ya insan ne kadar sıkılıyor artık hiç bişey yapasım gelmıyor inşallah guzel haberlerini alırız geçtimi yumurtlama gunun tatlım

kızlar nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tutucuk umut ne durumdasınız :)

güreşe güreşe kırkpınar pehlivanına döndüm bu sene edirnede yarışacam:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…