Preseed kullananlar

canlarım cumanız mubarek olsun hayırlı cumalar. deryalcin geçmiş olsun canım Rabbim enkısa zamanda muradınızı versin

cennetkokulum neler yapıyon canım senin yumurtlama olayı nasıl gidiyor seninle adet tarihimiz aynı idi ben bu ay biraz erken yumurtladım sen takip ediyormusun

hayırlı cumakar kızlar
benim kırmızılarım geldi kızlarrr bugün...

yeni batım 5 şubat

hakkında hayırlsı artık önümüzdeki çalışmalara bakacağız....

inş faydası olur canım hadi kolay gelsin bebiş gelsin

eşine Allah'ım şifa versin senin içinde hayırlısı olsun güzel haberler alırız inş ameliyattan sonra böyle ol inş

cennetkokulum neler yapıyon canım senin yumurtlama olayı nasıl gidiyor seninle adet tarihimiz aynı idi ben bu ay biraz erken yumurtladım sen takip ediyormusun

umut2012 sağol canım iyiyim dün kayınvalideme gittim yyoktum..

dün doktora gittim ama yumurtam büyümemiş pco çıktı bilmiyorum pazartesi tekrar gitcem inş büyümüştür. balçörekotutarçın yedim bu ay ama bilemiyorum şimdi incir suyu ve havuç suyu içicem pazartesiye kadar inş benim yumoşlar büyür dünden beri ara ara sancı vuruyor inş büyüyorlar..

ya kızlar çok alakasız olacak ama ben şu çoklu cevaplama olayını bilemiyorum nasıl yapılacak bi anlatsanız:))

ya kızlar çok alakasız olacak ama ben şu çoklu cevaplama olayını bilemiyorum nasıl yapılacak bi anlatsanız:))

canım adetin gelmiş hayırlısı osun ..

kürlerine devam et emi..

benimde eşimde problem var biliyosun bizde ocak sonunda testi tekrarlatıcaz bakalım..çok heyecanlıyım 5 aydır kür apıyoruz inşllah iyi sonuçlarla döneriz...

çoklu cevplamayı da mesajların olduğu yerde sağ altta alıntı ile cevapla yazar oraya tıklarsan sadece tek alım yapar..

onun yanındaki + ya tıklarsan da çoku alntı yapar...kimin mesajından almak istiyorsan + ya tıklayıp çoklu cvp verebilirsin

Son düzenleme:
canım ozaman yumurtaların büyümüştür sen yinede dikkat et geçirme benim ağrım oldumu yumurtam çatladı sanıyorum hadi hayırlısı inş.

evet dikkat ediyorum preseedi kullanıyorum bu ara ne olur ne olmaz diye

hadi bakalım canım inş. müjdeli haberlerimizi veririz burdan. annem geçen gün rüyasında görmüş hamile imişim yanımdada 3 kişi daha varmış onlarda hamileimiş ama annem onları tanımıyormuş hemen aklıma sizler geldininiz inş. bu ay en az 4 kişinin hamile haberi alınacak

inş canım bakalım nasip yaa güzel haberler veririz birbirimize.................
annenin rüyası da çok güzelmiş umutlandım şimdi acaba o üç kişi kim olacak ????????????????????

inş canım bakalım nasip yaa güzel haberler veririz birbirimize.................
annenin rüyası da çok güzelmiş umutlandım şimdi acaba o üç kişi kim olacak ????????????????????

canım ben ocak ayında adet tarihi bekleyenlerdir diyorum ama Rabbim bilir inş. en kısa zamanda hepimiz seviniriz

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

2-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

3-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

4-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK

5-sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

6-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

7-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

8-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

9-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) ................

10-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) ................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.[/QUOTE]

canım ben ocak ayında adet tarihi bekleyenlerdir diyorum ama rabbim bilir inş. En kısa zamanda hepimiz seviniriz

evet canım inş rabbim hepimizin yüzünü bebişlerimizlede güldürür.......

Kızlar listede bat tarihleri yazılmayanlar düzeltsin ve presedi kullanma bölümünü de......

[/QUOTE]
anammmmmmmmmmmm listenın başa gelmışım benden cacık olmaz ama hadı bakalım :)

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

1-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

2-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

3-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

4-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK

5-sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

6-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

7-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

8-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) ..................

9-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık).................

10-aysunayy ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) ................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…