Preseed kullananlar

ewt en sağlıklısı yatar pozısyonda enjekte etmek uyguladıktan bır ıkı dk sonra ayağa kalk fazla gelen jeli sil 15 dk sonrada beraberlik yasa

tmm cnm sagolsınn:)cahillik kötü valla ilk kez yapcam enjektörü görünce korktum:)
bu arada kızlarrrr nekdr kulanımlık bu tüpp her ilişkide kulansam biter demi ovulasyonda yapayım sadece

tmm cnm sagolsınn:)cahillik kötü valla ilk kez yapcam enjektörü görünce korktum:)
bu arada kızlarrrr nekdr kulanımlık bu tüpp her ilişkide kulansam biter demi ovulasyonda yapayım sadece
bence ovulasyonla yap çabuk bıter hem daha emın olursun bende bu ay olmazsa ovulasyonla denıycegm yumurtladıgımı duşundugum gunler kullandım ama kısmet tabı bıde ya

bence ovulasyonla yap çabuk bıter hem daha emın olursun bende bu ay olmazsa ovulasyonla denıycegm yumurtladıgımı duşundugum gunler kullandım ama kısmet tabı bıde ya

tmm cnm öyle yapayım ozaman.. gecen ay ovulasyon testi yaptımmmm 16. gün çıktı çift çigi yine öyle olur heralde ozaman kulanayımm...bu ayda olmassa hiç bşy yapmam düzenli ilişki yapmaya çalışırım okdr

ayyy buraya bakmadan duramıyorum yaa alışkanlık oldunuz vallaaa kızlarr adet olan arkadslarım hiç üzülmesinler sizler elinizden geleni yapıyosunuz taktir allahın inşallahh kucaklarınız dolarda artık çocuklarımız hakkında konuşuruzz

her ay aynı olmaya bılıyo canım benım testle yap en ıyısı ınşallah bebişin olur ya her ay ugraşmaktan yoruldum artık bende bu aydan sonra olmazsa bıdaha kurler falan sıkı bı çalışmaya giricegm dahada olmazsa ay koyver gitsin yoruldum

inş cnm in dogm hikayelerimiz bebek alışverişleirmizi ve büyütürkenki yaptıklarımızı hep konuşuruz:)bu ay senin verdigin preseed kulanıpta hamile kamassam daha hiç bşy yapmıycam düzenli ilişki yaparız ki eşim çok zor ikna olur buna o ayrıda:)

ayyyy canım benım senı görunce mutlu oluyorum kıs guzel arkadaşım benım Allah bebişini kucagna almayı nasip etsin çok teyzesı oldu bak :) ne guzel dileklerin var guzel ınsan :)

offf cnm offfff
ben ilk 3 ay hi bşy yapmadım olmadııı ondan son 2 ayda baya ugraştım hayıt tohumu içtim ovulasyon testi kulandım ateş ölçtümm şimdi bunlara preseed eklendii..buna ragmen olmassa ben artık koyver gitsin diycem 6.ayım bu ay olmadı 1 sene boyunca hiiç bşy düşünmüycem sonra tedavi olcam eger bi sorun varsa

canım senı çokk ıyı anlıyorum çok zor her ay beklemek ama umut asla bitmeyen birşey olmazsa bencede koyver gitsin ugraşmaktan yoruluyor ınsan ailem bana olmazsa bır iki ay sonra tedavıye başla diyor eşimde çokkk istiyor ama inan nerden başlıyım bilmiyorum her ay husran zor yanı ama bence biraz koyver gitsin ama çokta bekleme bır yıl gene uzun bı süre beklemek ıçın vakıt kaybetme derim

Son düzenleme:

1 yıl derken balım hani tüp bebek gibi şeyler için bir yıl belycem.. 8. ayımızda doktora gitcez bu ay ve önümüzdeki ayda olmassa gitcez:)ilaç tarzı tedavi yaparımm amaaa aşılama tüp bebek gibi şeyleri 1 sene sonunda yapcam:) nebilim yoruldum herkese hep aynı şeyleri söylerken bebek yokmu diye herkes her gördügünde soruyor bende olsa haberiniz olur merak etmeyin diyip duruyorum sıkıldım inan.. yaza düşünüyoruz diyorummmm ozamanda niye yazı bekliyorsunuz hemen dogurmuycan ya 9 ay hamile kalcan yap işte diyorlar ve ben o sıra bunaldıgımdan çatlıyorum)

ahhhhha aynı ben ya kardeşim sanane ya çocuk olmaz çocuk yokmu olur ıkıncısı yokmu nufus mudurumusun sananeeee ya bende bıktım ınan varya aıleme giderken tanıdıkla karşılaşmıyım dıye dua ediyorum sınırımı bozuyolar olsa duyarsın ne insanı uzuyorsun Allah en kısa zamanda nasip etsin inşallah bende 5 ayımda kontrol için gittik eşimle yoksa bişey kafamız rahat eder dedik bişey yok ama olmadı genede kafamız rahat etmedi eşimin sıpermı ılkte duşuk sonra normal çıktı doktor gençsiniz ilk bahara kadar bekleyelım olmazsa aşılama deneyelım dedide ınsan dogal yollardan olsun istiyor tabı

Son düzenleme:
kuvvelcimm valla sizden gelen dualarla allahın izniyle sırtım yere gelmezzz hepinizi çok seviyorum burda okadar çok şey paylaştıkki benim hiç kız kardeşim yoktu birsürüüü olduu :) ben varya neler yaptım hamile kalabilmek için soğan suyu içtim incir suyu içtim bal tarçın yedim polen yedim ( iğrençti ) yakı yapıştırdım belime bardak vurdurdum ohooo ne duyduysam yaptım kısmet demekki vakti şimdi gelmişş her ay olursa olur diğer ay bişe yapmıcam derdim adet olduktan sonra yeniden başlardım :) insanın umudu hiç bitmiyor gerçekten inşallaahh tez zamanda müjdeyi verirsinizde burda bi kutlama yaparız artıkk :)

inan kurban bayramında annemlere en son gün gittim ki kimseyi görmeyeyim diye... artık miletten kaçıyorummmm ..biliyorm 1.yi yapsma hemen ikinciyi yap diycekler.. ama ben 2 .yi yapmayı düşünmüyorum tabi rabbim ilerde ne getirir onu bilmiyorumda :)

ayyyyyyyyyy canım benım ya inşallah ya isteyen herkese versın Rabbım dogru diyorsun vaktı geldımı birşeyler vesile oluyor ne kadar ugraşırsan ugraş dualarım senınle hepimizle hayırlısıyla bebişin gelsınde aynen benım 3 ablam vardı bende son numaraydım bır suru kız kardeşim oldu burda en guzel şey insanın bı kız kardeşi olup dertleşebilmesi paylaşabilmesi benım çogaldı senın gibi buda benı çok mutlu etti :)

kızlar ben çıkayım yemek yapcam gelirim yine öptm kocamannn ayen snein göbüşünü öptmmmm:)

canım benım ya bende aynısını yapıyorum ama kendıme kızıyorum artık bu kısmet ve kımseyı ılgelendırmıyor cevabını yapıştırıp hem rahatlıyorum hemde bıdaha soramıyorlar artık böyle yapıyorum hiç canını sıkma ayenın dedigi gibi bız bulmak ıçın ugraşıcagz umut bitmiyo çünki ama herşey kısmet Allah vermeyecegı duayı ettırmez dimi vericek bir gun Allahın izniyle:)

kızlar benim kırmızılar geldi önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:))bu ay çalışma yok bizim eşim varikosel ameliyatı oldu.o nedenle 1 ay tatil:)))ama sonra sahalara dönücem yeniden.inşallah ameliyatın faydası olur.Allahım herkese hayırlısını versin:))

eşine acil şifalar sanada geçmiş olsun canım en kısa zamanda sahalara dönmen umuduyla :)

geçmiş olsun.rabbim şifa versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…