Preseed kullananlar

Merhaba arkadaşlar dediğim gibi pree.seed i ilk kez deneyecek ve an ve an gelişmeleri sizinle paylaşıcagımı yazacagımı belirtmiştim.Dün ovülasyon günümdü ilk denememizi yaptık söylendiği gibi geciktirme yapmadı gerçi kişisine adaptasyona göre değişir sanırım ilk 3ml uyguladım bugün 4ml daha uygulamayı düşünüyorum çünkü yumurtlama olduktan sonra ki 4 gün çok önemli.aslında spermin kalitesini arttırmak için 2 güne bir idaal olsada ben şansı arttırmak istediğim için bugünde yarında uygulayacagım.Adet günüm normalde 1Haziran bakalım pree.seed bana ve benim gibi takip edenlere umut olacakmı.. yazdıklarımı okurken benim ve kendiniz için pozitif düşünürseniz mutlu olurum inşallah hamilee lik haberini paylaşırım sizinleee

Dilerim RABBİMDEN TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE GÖNLÜMÜZÜN MURADINI BİZE VE İSTEYEN HERKESE BAĞIŞLAR...

kızlar şimdi bir sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim nisan ayı negatif bir tüp bebek denememiz var sizden ricam pressedi nereden aldınız nasıl kullanılıyor takibi nasıl yapılıyor beni bu konuda bilgilendirirseniz çok ama çok sevinirim şuanda regliyim biter bitmez bu ay alıp denemeyi istiyoruz RABBİM TÜM İSTEYENLERİN HEPİMİZN GÖLÜNE GÖRE VERSİN SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE...
şimdiiden teşekkürler...

ikincisinde daha rahattım, miktarı az koydum ama sanırım psikolojik, ikincisinde rahatça hareket ettim.

3 kere kullnadım, ovulasyon testine göre cumartesi ovulasyon gerçekleşti. ama benim çalışmalr, cuma akşamı ve pazar sabah oldu. hayırlısı ile kaçmamıştır inşallah. benim bi arkdaşımda preseed kullandı ve hamile kaldı, sağlıklı sıhatli doğurdu.
Düşük kısmından korkuyorum. Çünkü bende bebek kaybettim. ama o zaman kullanmamıştım tabi. bakalım 2 hafta sonra benim sonuç belli olur. Hayırlısı ile olsun. Zaten bunuda deneyimde eylülde tedavi yolu görünüyor bana.

adet ovulasyon gününden 14 gün sonra oluyor canım. ikimizde hemen hemen aynıyız, bende bu ay ilk kez denedim, hayırlısı ile sağlıklı sıhatli sonuçlarımızı burdan alırız. ben öyle çok çok koymadım, 2-3 ml kadar. Zaten bende ıslaklık yoktuda, biraz kasılıyordum, sperm geçişleri kolay olun diye kullandım. preseed en ufak bizdede geçiktirme yapmadı, hatta daha kolay ve rahat oldu.
amin canım, bende burdan bi arkadaştan öğrendim, botanikezcadan aldım, 1 günde geliyor. Googlaya yaz çıkar. ovulasyon testlerininde 18 ovulasyon + 2 gebelik, gitti gidiyordan aldım. Wondfo marka onuda googla yaz çıkıyor, 2 gündede o geldi. ayın ortasına kendimi ayarladım testimi yapıp, preseetı kullandık bakalım. Allah hepimizin gönlüne göre versin. bebek hasretiyle yanan göünllerimiz onların acıylada yanmasın.

Merhaba arkadaşım yazında tüp bebek deneyip olumsuz sonuç aldıgını belirtmişsin saglık olsun herşeyde bir hayır vardır moralini yüksek tut bizde 3 ay ilaç tedavisi uyguladık doktor tarafından negatifti sonuç alamadık.daha sonra 1 yıl akışına bıraktım herşeyi ve şimdi pree.seed i keşfettim ve denedim hayırlısı ise inşallah hamile kalırım inanmakta önemli ben önce allaha sonra vesile bu ilaca güveniyorum.bu ialcı gerekse gittigidiyor comdan gerekse ürünün ana satış adresi olan pree
-seed ana sayfasına girip oradan uygun paketlerden birini sipariş edebilirsin ben hamilelik paketi1 i aldım 150tl içinde 1paket pree.seed içinde 5 adet ovülasyon test paketi ve içinde hediye 2adet hızlı gebelik testi var canım ban kendi ana sitesinden almayı uygun buldum çünkü diğer sitelerde sahte olma olasılıgıda var canım risk etme derim.aldıgın zamanda pree.seed i reglinin 1.gününden itibaren 14.günü yumurtlama dönemleridir onu sen takip ediceksin zaten yumurtlama olunca belirti veriyor vücuk gögüste hassasiyet kasıkta sag veya solda batma artık yumurta hangi tarafta gelişmişse sinyal verir bunları hissedince ovülasyon testini yaparsın ve ilacı denersin birde yumurtlama döneminde saydam şeffaf uzayan bi akıntı olur bu en büüyük belirtisi.İnşallah yönlendirici olabilmişimdir.İlacı aldıgın zaman yazarsın sormak istedigin birşey olursa yaz canım inşallah allah hepimize annelik duygusunu yaşamayı nasip etsinn sevgilerr

:79:

CANIM BENİM CEVAPLADIĞIN İÇİN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...
DİLERİM RABBİM TEZ ZAMANDA İSTEYEN HERKESİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR, HAMİLE OLAN KULLARININDA SAĞLICAKLA HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER AMİNNNN... bakalım bende bu ay kullanmayı düşünüyorum... nisan ayında tüp bebek denedik ya reglim 4 gün önce gelmişti bu ayda 16 gün gecikti... şimdi ben bu yumurtlama gününü acaba bir doktor kontrolünde mi yapsam düzen şaştı tez zamanda sağlıkla düzene girer RABBİM ÇOK BEKLETMEDEN DE TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE EVLATLARIMIZI BİZE BAĞIŞLAR...

canım benim seninde hakkında hayırlısı olsun preseed vesile olsun RABBİM YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN.. İSTEYEN HERKESİN İÇİNDENDE BİZİM İNŞALLAH... TAKİP EDİYOR OLACAĞIM SENİ GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUM TATLIM SEVGİYLE KAL, HOŞÇAKAL...

merhaba kızlar bende ilk geçen ay preseed kullanmıştım. bu ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordum ama olmadım 3gün önce saglık ocagında kan testi yaptırdım çıkmadı. bikerede kahverengi leke geldi bitti. kasıklarım çok agrıyordu karnımda agrımıyor çok umutlanmıştım hamileyim diye. ama hamile olsam çıkardı heralde

Canım çok teşekkür ederim, güzel dileklerin için, samimi ve içten yapmışsın, allahım inşallah kabul eder, hayırlısı ile. 10 gün sonra durumum belli olur, inşallah güzel haberler verebilirim.
Tüpten sonrada hamile kalanlar oluyor, 16 gün geçiktiğinde bişey çıkmadımı. İlaçların etkisiyle, 2 arkadaş tam tüpten sonra hamile kaldı. Önemli olan ovulasyonu yakalamak, doktor kontroluylede yapsan olur. Bir nevi yumurta takibi yaptıracaksın.
Geç döllenmede olabilir. Çoğununki, kaç gün geçtikten sonra çıkıyor. reglin düzenlimidir. Biraz daha geçsin, idrar testi yap bakalım.

Hayırlısı olsun zerdalcim umarım pree.seed i ilk deneyenler olarak pozitif sonuç alır ve burada sevincimizi paylaşmak nasip olur olumlu düşünelimm

bakalım bazı şeylerin ilk kullanımının verdiği heves ve heycanla olduğunu düşünüyorum. Önce allaha sonrada preseedın vesile olmasını istiyorum. başkada elimden bişey gelmiyor. Arısütübalpolen karışımıda yedim. 2 aydır yiyorum. bakalım ne olacak sonuç. Çiğdem burdan seni takip edeceğim. bende sonucu öğrendiğimde buraya yazarım. hakkımızda hayırlısı olsun.

Bütün isteyen arkdaşalra allah tez zamanda nasip etsin.

Tekrardan merhaba zerdalcim insan annelik özlemiyle dolu olmaya görsün sağlığı öncelikli kılıp anne olmak için birçok seçeneği denemekten alamıyor kendini.İnanıyorum pree.seed hayırlı gelicek bize e.buraada arı sütü polen takviyesinden bahsetmişsin bizde eşimle 1 aydan beri arısütü kullanıyoruz zindelik açısındanda faydalı birşeyy.

selam preseed güzelleri..
niye artık eskisi gibi kimseler gelmiyo bu topiğe...
benimde bata az kaldı heyecanla bekliyorum...
2. ayım pressed ile..
2 ay daha deneyip sonra dondurulmuş embriyo transferine geçicez allahın izniyle...
herkese sevgiler...

evet üstelik her hastalık için, vucüt dinçliği veriyor. ya bu ay preseed kullandık ya sanki benim için zaman durdu geçmiyor. Sizdede öyle oldumu.

hadi canım, hayırlı haberlerini bekliyoz. bende evdeki tüp bitene kadar kullanırım. Bu ay 3 kere kullandım. Yarıdan çoğu duruyor preseeddın.

İlk preseed denememi bu ay yaptım.4 defa kullandım, 2 si yumurtlama dönemlerindeydi.Ama tam yumurtlama gününde hiç kullanamadığım gibi ilişkid olmadı.Çok ümitli değilim ama bakalım sonuç ne çıkacak....

hadi canım, hayırlı haberlerini bekliyoz. bende evdeki tüp bitene kadar kullanırım. Bu ay 3 kere kullandım. Yarıdan çoğu duruyor preseeddın.

canım benimde aynı şekilde presedin yarıdan fazlası duruyor.Şunu düşündüm eğerki bu ay hamile kalırsam isteyen arkadaşlar olursa ve yumurtlama dönemi en geç 17 haziran olan birileri olursa ona yollarım dedim, böyle yapan birilerini duymuştum.Hem israf olmaz.Ama gel gör ki bu ay beklentim yok ...

nerelerdeydin. uzun zamandır yoktun canım. Hoşgeldin.
Allahtan ümit kesilmez. spremler 72 saate kadar vucütta yaşıyor. kalitesine göre daha uzun bile yaşabilir.
Bakalım. Bebek bi tutsunda isteyen olursa veririz tabi. Allahım sağlıklı sıhatli kavuştursun meleklerimize.
ee bu ay guzel haberler verecek olan kimsecikler yokmuuuu
Benim en iyi ihtimalle daha 10 günüm var.
yarın yap bakalım şu testi. Varsa çıkar artık.

canım bu preseed açıldıktan sonra ne kadar zaman içinde tüketilmeli..
benim bu ayda bitmedi..
17 nisanda açmıştım...
bu ayda en son 16 mayısta kullandım:44::44::44:

Cezalıydım 1 hafta siteye girişim yasaklıydı :) şimdi geldim artık... İnş canım ya Allahtan ümit kesilmez tabi, ya aslında bu işlerde gerçekten hesap kitap tutmuyor.Ben ilkinde korunurken hamile kaldım.Onda hiç bişey bilmiyodum bişey yapmadım hamile kaldım.Şimdide jeller testler bel altı yastıklar var yok tutturamıyoruz.Allah ne zaman isterse yan i :)

İnş tuttururzda isteyenn olursa preseedlerimizi yollarız.Sen nasılsın canım ? inş çalılşmalar verimli olur, seninde tarihin 4 hazirandı sanırım değilmi? inş güzel haberler varsa beraber öğreneceğiz ...
canım bu preseed açıldıktan sonra ne kadar zaman içinde tüketilmeli..
benim bu ayda bitmedi..
17 nisanda açmıştım...
bu ayda en son 16 mayısta kullandım:44::44::44:

Canım 1 ay süreyle kullanılıyormuş (kapak açıldıktan sonra)
Ama ben bunu kullanım şekillerinde okumadım, sadece duydum, aslı nedir bilemiyorum yani ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…