Preseed kullananlar

canım sence ovülasyon testleri ne kadar güvenilir?ben bunları (preseed ve ovülasyon testlari)ilkkez deneyeceğim bu yüzden biraz endişeliyim:18:
kelin merhemi olsa kendine surer canim ben hic beceremedim bu ovulasyon testlerini. kullanmaya calistim kirmizi cizgi gozuktu, sonradan yumurtlamadigim cikti ortaya. o cizgiler nasil cikti bilemiyorum.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar aranızda mol gebelik geçirmiş olan warmı etrafınızda yaşamıs olanda olabilir ben öğreneli 4 gün oluyor ve desteğe çok ihtiyacım war :KK5: :KK5: :KK5:

canım öncelikle geçmiş olsun...
mol gebelik bildiğim kadarıyla bir yumurtanın 2 spremle döllenmesi sonucunda ortaya çıkıyor..
yani sağlıksız bir gebelik
ve değerler çok fazla artıyor..
rahimdeki görüntüsüde üzüm salkımı gibi oluyor..
müdahele ile sonlandırılıyor...
acil şifalar diliyorum..
inşallah bunda sonraki hamileliğin normal olur:KK59::KK59:

canım öncelikle geçmiş olsun...
mol gebelik bildiğim kadarıyla bir yumurtanın 2 spremle döllenmesi sonucunda ortaya çıkıyor..
yani sağlıksız bir gebelik
ve değerler çok fazla artıyor..
rahimdeki görüntüsüde üzüm salkımı gibi oluyor..
müdahele ile sonlandırılıyor...
acil şifalar diliyorum..
inşallah bunda sonraki hamileliğin normal olur:KK59::KK59:

ewet arkadasım dedign gibi ama benimki riskliymiş değerlerin düşmesi gerekiyor 1 yıl hamile kalmamam gerek her ayda doktora gidicem kan vericem cok korkuyorum tekrar nüksedebilir diye 1 yıl takipte olucam :KK5: :KK5: :KK5:

slm arkadaslar ben ilk düsümden sonra 2ay sonra korumadim hamile kalamayinca panik yaptim cünkü ilkinde hemen kalmistim neysem nette bisiler bakarken tesadüfen bu sayfayi görmüstüm pre-seed nedir filan baktim hamile kalmayi kolaylastiriyo sevindim Almanyada yasadigim icin burda kolayliklan buldum aldim hemen kullandigim ay hamile kaldim ama maalesef hersey normalken 10.haftada bebegimin kalbi durdu :KK14::KK14: ben düsügümü bu kullandigim pre-seede baglamiyom ama cok yerde okudum kaybeden cok olmus tesadüsfmü diye kafam karisti hatta bi yerde okumustum bu yaziyi :
cogu dusuklerin kalitesiz spermler yuzunden oldugunu duymustum daha once...preseed sadece iyi spermleri degilde iyi olmayan spermleride rahme ulastirdigi icin preseed ile olusan hamileliklerin cogu dusukle sonuclaniyor...

normalde ise hizli ve guclu olan sperm rahme ulasir...

diye birsey..duydum...bilemiyorum ne kadar dogru, lakin bana mantikli geldi. zaten pre-seed sayfasindada yaziyo veriler :
Kadınların %58’si Pre~seed Vajinal Jel kullanırken hamile kaldı.

... Bebeklerin %40’ ı erkekti.

... Bebeklerin %40’ ı kızdı.

... %20’ si hamileliğini kaybetti.

... Ankete cevap veren bu grup içerisinde çoğul gebelik yoktu.

bilmiyom kafam karisik hersey Allahtan buda bi neden olabilirmi bilmiyorum..

yumurtan buyuyor olabilir evet. esinde ve sende sorun yoksa preseede gerek bile kalmayabilir.
bir gun arayla iliskide bulunmak daha iyidir o zaman, cunku spermlerin kalitesi dusuyormus her gun iliski oldugunda. umarim sizde ise yarar preseed ve hayirli haberlerini aliriz.

bizede tecrubelerini aktarirsan memnun olurum.

merhaba sevgili preseed kullanıcıları, bende çarşamba günü ilk defa kullandım. Geçiktirme etkisi olmadı bizde, ben ilk preseedı koyduğumda kıpırdayamadım, sanki dökülecek gibi, hep sırt üstü yattım, sizlerde kendinizi öyle hissediniz mi, hareketlerinizde kısıtlama oldumu, preseedı koyunca rahat hareket edebiliyormusunuz. Ve sürekli akıntım oldu, 1 gün sonrasında sizdede oldumu.

prseedı nasıl koyacam diye korkuyordum ama rahat oldu, sandığım kadar zor olmadı, şimdilik bende durumlar böyle.

slm arkadaslar ben ilk düsümden sonra 2ay sonra korumadim hamile kalamayinca panik yaptim cünkü ilkinde hemen kalmistim neysem nette bisiler bakarken tesadüfen bu sayfayi görmüstüm pre-seed nedir filan baktim hamile kalmayi kolaylastiriyo sevindim Almanyada yasadigim icin burda kolayliklan buldum aldim hemen kullandigim ay hamile kaldim ama maalesef hersey normalken 10.haftada bebegimin kalbi durdu :KK14::KK14: ben düsügümü bu kullandigim pre-seede baglamiyom ama cok yerde okudum kaybeden cok olmus tesadüsfmü diye kafam karisti hatta bi yerde okumustum bu yaziyi :
cogu dusuklerin kalitesiz spermler yuzunden oldugunu duymustum daha once...preseed sadece iyi spermleri degilde iyi olmayan spermleride rahme ulastirdigi icin preseed ile olusan hamileliklerin cogu dusukle sonuclaniyor...

normalde ise hizli ve guclu olan sperm rahme ulasir...

diye birsey..duydum...bilemiyorum ne kadar dogru, lakin bana mantikli geldi. zaten pre-seed sayfasindada yaziyo veriler :
Kadınların %58’si Pre~seed Vajinal Jel kullanırken hamile kaldı.

... Bebeklerin %40’ ı erkekti.

... Bebeklerin %40’ ı kızdı.

... %20’ si hamileliğini kaybetti.

... Ankete cevap veren bu grup içerisinde çoğul gebelik yoktu.

bilmiyom kafam karisik hersey Allahtan buda bi neden olabilirmi bilmiyorum..

Öncelikle geçmiş olsun canım, bende bebeğimi kaybettim. Ama ben ilk gebeliğimde preseed kullanmamıştım.

Yukardaki %delere göre düşünürsek %80 sağlıklı gebelik yaşayabiliriz. %20 düşükle sonuçlanabilir. Bu durumda preseed kulanmadanda % 20 de olsa bu riski taşıyoz. ilk 3 ayda sağlıksız gebelikler düşükle sonuçlanıyor. %80 lik bi şansımız var, bu daha yüksek, allah hepimiz hakkına hayırlısını versin, çünkü bebek kaybetmek hamile kalamamaktan daha zor.

Son düzenleme:
merhaba sevgili preseed kullanıcıları, bende çarşamba günü ilk defa kullandım. Geçiktirme etkisi olmadı bizde, ben ilk preseedı koyduğumda kıpırdayamadım, sanki dökülecek gibi, hep sırt üstü yattım, sizlerde kendinizi öyle hissediniz mi, hareketlerinizde kısıtlama oldumu, preseedı koyunca rahat hareket edebiliyormusunuz. Ve sürekli akıntım oldu, 1 gün sonrasında sizdede oldumu.

prseedı nasıl koyacam diye korkuyordum ama rahat oldu, sandığım kadar zor olmadı, şimdilik bende durumlar böyle.

merhaba canim,

hayir bende olmadi oyle bir his, hatta koyduktan sonrada yurudum biraz :KK1:

belkide miktarini cok koymussundur, her kadin ayni miktarla islanmaz cunku. kiminin az ihtiyaci vardir kiminin cok. birde belkide cok ice girdirmemissindir siringayi ondan olabilir o his.

merhabalarrr birkaç gün gecikmelide olsa nihayet preseedli günlere başladık.umarım hakkımızda hayırlısı olur.

kızlar 1hafta gecikmem var akıntım çok fazla hastalanacakmışım gibi hiç bir agrımda yok hastalıgımın geciktigi ilk günü test yaptım çıkmadı.acaba hamişmiyimmmm?hamilelikte akıntısı ilk günlerde çok olan varmıııı ?:KK53::86:

kızlar 1hafta gecikmem var akıntım çok fazla hastalanacakmışım gibi hiç bir agrımda yok hastalıgımın geciktigi ilk günü test yaptım çıkmadı.acaba hamişmiyimmmm?hamilelikte akıntısı ilk günlerde çok olan varmıııı ?:KK53::86:

canım umarım hamişsindir.preseed kullandınmı?bence yine test yap 1 hafta az bir zaman değil ama yinede sen bilirsin.hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım:)))

canım adetin gecikirmydi..
daha önce gecikmen olmuyorsa adet gününde çıkmamış olabilir..
istersen testi tekrarla..
akıntı konusu ise bi çok hamileden duydum akıntılı geçirdiklerini...
hakkında hayırlısı olsun

çooookk sağol canım benim umarım hayırlısıdır da preseedde sebep olur hamişliğime.çok heyecanlanıyorum düşününce :))

evet düşüncesi bile heyecanlandırıyor....
heleki bir defa tadınca insan tekrar olsun diye sabırsızlanıyor...

benimde 2. ayı preseed ile...
geçen ay sanırım yumurtlama günümü kaçırdım ve tam olarak yakalayamadım ovulasyon testi ile..
bu ay daha umutluyum:KK16::KK16:

evet düşüncesi bile heyecanlandırıyor....
heleki bir defa tadınca insan tekrar olsun diye sabırsızlanıyor...

benimde 2. ayı preseed ile...
geçen ay sanırım yumurtlama günümü kaçırdım ve tam olarak yakalayamadım ovulasyon testi ile..
bu ay daha umutluyum:KK16::KK16:

canım umarım hakkında hayırlısı olur. ikimizde burdan haber verebiliriz hamişliğimizi inşaallah.ovülasyon testlerini pek anlamadım sanki çok güvenilir değiller ama umarım yanılıyorumdur.hayırlısı Allahtan artık:))

canım umarım hakkında hayırlısı olur. ikimizde burdan haber verebiliriz hamişliğimizi inşaallah.ovülasyon testlerini pek anlamadım sanki çok güvenilir değiller ama umarım yanılıyorumdur.hayırlısı Allahtan artık:))

canım bende geçen ay o tesler hakkında umutsuzluğa kapılmıştım..
benimkiler oldukça iyi bi marka ve digital..
yani değerlendirmeyi makina yapıyor..
sen acaba silikmi değilmi endişesine düşmüyorum..
bu ay 13. günümde çok yoğun uzayan bi akıntım oldu..
ilk defa boyle bişeyle karşılatım..
hemen test yaptım kopkoyu çizgi çıktı...
tabi hemen preseed ile değerlendirdilk:KK1:
sen ne zamandır deniyorsun..
benim sürecim uzun 6 yıl oldu
tüp bebkle hamile kaldım onuda 8. hafta kalp atışı olmadığı için kaybettim...
ağustos ayında dondurulmuş embriyo transferi olucam o zamanı pressed ile değerlendiricez...
hakkımızda hayırlısı olsun...

canım bende geçen ay o tesler hakkında umutsuzluğa kapılmıştım..
benimkiler oldukça iyi bi marka ve digital..
yani değerlendirmeyi makina yapıyor..
sen acaba silikmi değilmi endişesine düşmüyorum..
bu ay 13. günümde çok yoğun uzayan bi akıntım oldu..
ilk defa boyle bişeyle karşılatım..
hemen test yaptım kopkoyu çizgi çıktı...
tabi hemen preseed ile değerlendirdilk:KK1:
sen ne zamandır deniyorsun..
benim sürecim uzun 6 yıl oldu
tüp bebkle hamile kaldım onuda 8. hafta kalp atışı olmadığı için kaybettim...
ağustos ayında dondurulmuş embriyo transferi olucam o zamanı pressed ile değerlendiricez...
hakkımızda hayırlısı olsun...

ben geçen sene temmuzda tüp bebek denemesi yaptım onun öncesindede 2 kez aşılama hiçbiri olumlu sonuçlanmadı.her seferinde hayalkırıklığı neyse hayırlısı değilmiş deyip kendimizi avutuyoruz.evliliğimin 3.senesi haziranda bitecek 1.5 senedirde uğraşıyoruz.preseedle ilk denememiz.bakalım ne olacak.eşimin hareketlilerinin sayısı az.umarım preseed çözüm olur.tekrar tüp bebek denemek istemiyorum.dr.eylülde gel demişti 2. deneme için gitmedim gidemedim içimden gelmedi.umutlandırıyorlar ama sonuç hüsran.bakalım preseedle ne olacak???????

ben geçen sene temmuzda tüp bebek denemesi yaptım onun öncesindede 2 kez aşılama hiçbiri olumlu sonuçlanmadı.her seferinde hayalkırıklığı neyse hayırlısı değilmiş deyip kendimizi avutuyoruz.evliliğimin 3.senesi haziranda bitecek 1.5 senedirde uğraşıyoruz.preseedle ilk denememiz.bakalım ne olacak.eşimin hareketlilerinin sayısı az.umarım preseed çözüm olur.tekrar tüp bebek denemek istemiyorum.dr.eylülde gel demişti 2. deneme için gitmedim gidemedim içimden gelmedi.umutlandırıyorlar ama sonuç hüsran.bakalım preseedle ne olacak???????

canım hayırlısı olsun...
benimde 2 olumsuz aşılama var..
bizdede hiçbir sebep bulunamıyor..
dediğim gibi tüp bebek olumlu sonuçlandı ama kalp atışı hiç olmadı....
8. haftaya kadar beklendi...
sonra önce ilaçla düşük ardından parça kaldığı için kürtaj oldum mart ayında...
dondurulmuş emryomuz var 3 tane onları deneyeceğiz ağustos ayında...
rabbim kimseyi aratmasın..
benim evliliğim 8 yıl bitecek...

canım hayırlısı olsun...
benimde 2 olumsuz aşılama var..
bizdede hiçbir sebep bulunamıyor..
dediğim gibi tüp bebek olumlu sonuçlandı ama kalp atışı hiç olmadı....
8. haftaya kadar beklendi...
sonra önce ilaçla düşük ardından parça kaldığı için kürtaj oldum mart ayında...
dondurulmuş emryomuz var 3 tane onları deneyeceğiz ağustos ayında...
rabbim kimseyi aratmasın..
benim evliliğim 8 yıl bitecek...

canım çok geçmiş olsun Rabbim bir daha göstermesin ve kimseyi evlat hasretiyle gözü yolda bırakmasın.hakkımızda hayırlısı.sen ne olursa olsun umudunu yitirme olurmu.inşaallah tüp bebeğe gerek kalmadan hayırlısıyla hamile kalırsın ve bizde seviniriz senin için:))

X