Preseed kullananlar

merhaba arkadaşlar
beni hatırlayanlar hatırlar.
preseedi ilk denemem 2009 yazında oldu. buraya da sık yazıyordum. eşimde sperm sounu vardı. 2 kutu denedim. malesef sonuç alamadık.
eşim farklı vitaminler kullanmaya başladı ve sperm sayısı biraz arttı. ml.15 milyon oldu ama morfoloji falan %1di. mart ayında tekrar preseed aldım ve yumurtlama günlerimde 3 gece üst üste kullandım. 2 senedir alamadığım pozitif sonucu nisan ayında gördüm ilk defa dünyalar benim oldu.
hemen buraya da yazacaktım ama kalp atışını duyalım öyle yazarım dedim.
malesef kalbi durdu bebeğimin ve kürtaj oldum dün.
preseed ve düşük ile ilgili yazıları okudum. ben preseedden kaynaklandığını düşünmüyorum arkadaşlar. çünkü ben de kan pıhtılaşması çıktı testlerimde. daha ileri testleri yaptırcam bir fakülte hastanesinde. zaten düşük morfoloji de bebek kayıplarına sebep olan bişey. ben kesinlikle preseedi suçlamıyorum.
iyileşme sürecim geçsin ve şu pıhtılaşma sorunum netleşşsin, tüm önlemlerimi alıp yine preseed kullanıcam.

çok geçmiş olsun arkadaşım benimde geçen yıl kalbi durdu ama araştırma yapılmadı eğer şimdi keseyi göremezsek tüm araştırmayı yaptrıp öyle hamile kalıcam inşallah kısa sürede kavuşursun bebeğine

benim üçgün geçti adetimi acaba sitresten geçmiş olabilirmi ki daha test yapmadım masal sen adet olmadan test yaptırmıştın kaç haftalık çıkmıştı ilk. bende mi hamileyim ki acaba pazartesiye kadar olmazsam önce evde test yapcam. benim karnım agrımıyor gögüslerim adet olcam zaman agrır şişerdi oda yok birdek kasıklarım agrır gibi oluyor onuda belki piskolojik olarak mı hissediyorum acaba masal banada dua et. inşllh. sendede bi sorun çıkmaz. tşk

slm arkadaşlar konuların çogunu okudum.eşimde varikosel var.bu ilacı kullansam çocuk olurmu yoksa boşu boşuna mı kullanmış olurum.yardımlarınızı bekliyorum.eczanelerde varmı ilaç.

slm arkadaşlar konuların çogunu okudum.eşimde varikosel var.bu ilacı kullansam çocuk olurmu yoksa boşu boşuna mı kullanmış olurum.yardımlarınızı bekliyorum.eczanelerde varmı ilaç.

canım öncelikle geçmiş olsun..
bu ürün zaten erkek problemlerinde daha etkili..
denemekte fayda var diye düşünüyorum
sonuçta yan etkisiz bitkisel bi ilaç..
eczanelerde yok..
internet üzerinden temin ediliyor..
hatta yabancı sitelerde daha ucuz..
bana bi yakınım yurt dışından getirdi..
orda daha uygun fiyatları

Merhaba arkadaşlar .bende annelik özlemi çeken bir kadınım 2 yıllık evliyim ve sadece 3 ayilaç tedavisi gördüm sonuç negatifti.2 ay önce tesadüfen pree.seed keşfettim hamile kalan birçok kişi oldugunu araştırmamın sonucu öğrendim.bu ialç allahın bir vesilesi oldugunu inanıyorum. Bugün ilacı temin ettim ve ovülasyon günlerim olan 15 le 20 mayıs arası deneyecegim.ve inşallah ahlahın izniyle hamile kalacagımı temenni ediyor ve inanıyorum.. Anne olma özlemiyle yanıp tutuşan bir çok kişiye inşallah bir vesilede benim hamile kalmam olur ve sizlerinde denemesi için sizleri cesaretlendirmiş olurum bekleyip görücem benim için dua edin lütfen ... Sevgiler pozitif düşünelim ki herşey pozitif olsunn

saol cnm ama yinede korkuyorum düşük oluyo galiba ama tesadüfte olabilir.bu ilacı alamam eczanede olsa neyse.int hiç spariş etmedim eşimde izin wermez zaten.yinede tşk ederim.hangi int sitesinden aldıgını yazarmısın en azından bakarım:26:

senin adını burda görmek cokk güzell görünce yazmadan gecemedim...
nasılsın canım görüşmeyeli kac gündür aklımdaydın acaba ne yaptı başladımı diye ama az kalmış iğnelere başlamana hayırlısı olsun inş..
allahım gönlündekini muradındakini nasip etsin dualarım seninle canımcım..

bana gelince cok şükür iyiyim bulantılarım hafifledi dün dr,daydık cok şükür bizim sıpa sağlıklı ilerliyo darısı hamiş kalınca size olsun inş..
haftaya cumartesi ikili testimiz var inş. bir sorun cıkmaz..:18:
hatta dün dr. amca bebişimizin cinsiyetini gördü ama ısrarlarıma rağmen söylemek istemedi..
dediki daha önce kaybın cok olmuş ikili testi yaptıralım bir sorun cıkmassa söylicem dedi haklıda aslında ama işte merak..
neyse sağlıklı olsunda kız olmul erkek olmuş hiç fark etmez..

selamla,

preseed kullanildiginda erkeklerde gecikme yapiyor mu? ben bu ay kullanmaya calisiyorum ama bir turlu olmadi, geciktirme etkisi var mi diye dusunmeye basladik esimle?

selamla,

preseed kullanildiginda erkeklerde gecikme yapiyor mu? ben bu ay kullanmaya calisiyorum ama bir turlu olmadi, geciktirme etkisi var mi diye dusunmeye basladik esimle?

canım ben kullanmadım ama bence vardır çünkü içerde sıvının çok olması geciktiriyor erkegi.çünkü geciktirici kullanmıştık vajinanın içini çok ıslatıyo oda geciktiriyo.umarım anlatabildim karışık oldu biras ama.

merhaba arkadaşlar
Bende 2 yıldır hamile kalamıyordum.Presedle 2.denememde hamile kaldım.Ama 7.haaftada kalp atışları durdu ve kürtaj oldum.Sebep preseddmibilemiyorum.Çünkü benim miyomumda vardı.Şimdi 1 ay sonra miyomun hamile kalmama bir etkis olup olmadığını anlamak için SİS diye bir test yaptıcağım....

ARKADAŞLAR ELİMDEKİ İLAÇLARIN HEPSİNİ DOZLARI ; SON KULLANMA TARİHLERİ ( S.K.) , KAÇ KUTU KALDIĞI , BANA TEDAVİ ÖNCESİ KAÇ KUTU ALMAM SÖYLENİP ALDIĞIM , İLAVE GEREKİP GEREKMEDİĞİ , ŞU ANDAKİ GÜNCEL KUTU FİYATI İLE TÜM DETAYLARI YAZDIM ..

İLGİLENENLER ÖZEL MSJ ATSINLAR.. KONUŞURUZ..

( ilaçlarımı ışık görmeyecek serin yerde koruyorum . o nedenle sorun yok . ECZACILARIN ÖNERDİĞİ ŞEKİLDE SAKLIYORUM . )

* GONAL - F 450 IU/0.75ML (S.K: 05.2012) - 1,5 KUTU ( BANA 5 KUTU VERİLMİŞTİ) 3 KUTU DAHA İLAVE GEREKİR. 1 KUTU (GÜNCEL) FİYATI : 364,75 TL
* CETROTİDE 0.25 MG (S.K:03.2010) - 1 KUTU ( BANA 2 KUTU VERİLDİ) İLAVEYE GEREK YOK .. 1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 68,71 TL
* MERİONAL 75IU - (S.K: 04.2012) - 4 ADET ( BANA 5 KUTU VERİLMİŞTİ ) İLAVEYE HİÇ GEREK YOK ...1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 28.59 TL
* OVITRELLE 250 MCG/0,5 ML ( 1 KUTU GEREKİYOR - BENDE 1 KUTU ALDIGIM İÇİN YOK .ZATEN BUZLUKTA BEKLEYİP KULLANILACAK GÜN ALMAK DAHA DOGRU ECZANEDEN. 1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 80.50 TL (ENJEKTÖRÜ İÇİNDE))

* 10 ADET 100 CC DERİ ALTI ENJEKTÖRÜ ( CETROTİDE VE MERİONAL İÇİN )
* 12 ADET 600 MG DERİ ALTI ENJEKTÖRÜ( GONAL - F İÇİN )

merhaba kızlar, regli olunca tatile gittim, şimdi bomba gibi geldim, 11 günümdeyim, preseedlarımı sipariş ettim, ovulasyon testinide ettim, 150 ye yakın bi para tuttu, yarın elinde olur dediler. bakalım deniyeceğim bu ay. tecrübelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. sabahlarıda arısütübalpolen karışımı yiyorum. Eşimede yedireceğim. hayırlısı artık.

bizde preseed ise yaramiyor cunku gecikiyor esimin gelmesi ve cok gariptirki kendi basina gelebiliyor ama bir turlu iliskiye giremiyoruz, birden adamin istahi gidiyor ohff cok sinir bi durum.

ilk gun belki preseed kullandigimi bildigi icin psikolojikm mi diye dusundum, 2. kullandigimda haber vermeden kullandim ama gene aynisi oldu. bosa kurek sallamis gibi hissediyorum kendimi

bu ay bakalim kullanmaya calisacam zor kotek ama bu aydan sonra bir daha almayi dusunmuyorum sahsen. bi naneye yaramiycak sanirim. esimde sperm sorunu olmasa kesinlikle kullanmazdim, ama ne yapayim denize dusen yilana sarilir diye bir laf var.

demek geciktirme durumlarıda var, hiç duymamıştım bunu, ama eşime söylemeyim bakalım ne hissedecek. bende denediğimizde yorumlarımı yazarım kızlar. önümüzdeki hafta kullanacağız bakalım.

bende preseed konusunda hala kararsızım
çünkü eşimin morfolojisi kötü
gecikmede stres ten olabilir bence

bende stresten olacagini dusundugum icin 2. gun iste birsey soylemedim, anlamadi bile preseed kullandigimi. ama gene aynisi oldu. bu yuzden sartlandirma yoktu, haa ama cocuk yapma stresinden bahsediyorsaniz o stres olan birsey. yeni birsey degil bu yuzden bundan olamaz diye dusunuyorum.

bence kullanacaksaniz esinize soylemeden deneyin, bakalim ne tepki gostereceksiniz iliski esnasinda. maalesef erkekler bizim gibi degiller bu konularda, en ufak birseyden etkileniyorlar.

Son düzenleme:
merhaba herkese bu ay bende preseed deneyeceğim siparişim geldi bile umarım hayal kırıklığı yaşamam.çok heyecanlıyım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…