Preseed kullananlar

Evet canım ya psikoloji çok öenemlide
gelde kafaya takma :))
ben çok sabırsızım birde hemen olsun istiyorum
ama nasip kısmet

doğru diyorsun birde beni düşün hem hemen olsun istiyorum hem zor geliyor tekrar denemek hemde hamile kalsam bile ya yine düşerse diye ödüm kopuyo :))

merhaba.. benim adet günüm yagrın kızlar dua edinde olmayayım preseed ilk kullanımda işe yaramış olsunnn.... şöyle bi durum var bu ay karnı hiç agrımıyor... bakalım yagrın belli olur...

doğru diyorsun birde beni düşün hem hemen olsun istiyorum hem zor geliyor tekrar denemek hemde hamile kalsam bile ya yine düşerse diye ödüm kopuyo :))

Allah hepimize hayırlısını versin
Umarım tekrar yaşamazsın sağlıkla bebeğine kavuşursun

merhaba.. benim adet günüm yagrın kızlar dua edinde olmayayım preseed ilk kullanımda işe yaramış olsunnn.... şöyle bi durum var bu ay karnı hiç agrımıyor... bakalım yagrın belli olur...

İnşallah hamilesindir canım :)

2 gün önce değerim 235 di bugün gittim tekrar kan verdim değerim 666 olmuş adetimin 29.günü bugün normalde adet tarihim yarın ama ben çok erken öğrendim cuma kese görmeye gidicez bakalım hayırlısı

gerçekten moral oldu teşekkür ediyorum sana umarım hamileliğin çok rahat sağlıklı ve huzurlu geçerde bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın:))

canım ben düşüklerden sonra hamile kalamadım tekrar yani yanlış anlaşılma oldu sanırım hamiş diilim...ancak tüp bebek için startı verdim 15 gün önce ve doğum kontrol ilacı ile başladık..pazartesi ilaç biticek ve iğnelere geçicez kısmet olursa mayıs sonu transferi olurum..hadi bakalım hayırlısı...daularınızı eksik etmeyin üstümden...teşekkürler....senide allah söyletti diyelim

2 gün önce değerim 235 di bugün gittim tekrar kan verdim değerim 666 olmuş adetimin 29.günü bugün normalde adet tarihim yarın ama ben çok erken öğrendim cuma kese görmeye gidicez bakalım hayırlısı

SENİN BU DEĞERLE SIRTIN YERE GELMEZ MAŞALLAHHHHHHHİÇ KORKMANA GEREK KALMAMIŞ BENCE...

canım çok geçmiş olsun ...herşeyde bir hayır vardır diyelim...üzüntünü anlıyorum...sende alacaksın bebişini inşallah kucağına..hırpalama kendini ama olur mu...burda bir arkadaşımız vardı tam 5 düşük yapmıştı ve sonunda bebişi tüp bebekle geldi...çokta iyi gidiyor maşallahhhh...benim ikisi geçen sene biri daha önce olan toplam 3 düşüğüm var..abimin arkadaşının karısı tam 7 düşükten sonra bebişini 9 ay yatarak aldı kucağına...yani evet insan üzülüyor ama inanki herşeyin sonu diil...geçmişler olsun tekrar...

tayfcım bişey daha sorsam sana benim gğsüm 2 hafta nce acımaya başladı nce sol sonra sağ 2 gün önceye kadar felaket acıyordu hem uçları hem gğsüm aama 2 gündür hafifledi ağrısı gerilmesi nedendir sence

valla masalcım inan bilmiyorum ama belirtilere takılıp kafanı boşuna yoruyosun ben rakamlara bakarım şeker...rakamlar iyiyse ki iyi ister patlasın ,ister çatlasın ister hiç bi belirti olmasın...kim bilebilir nedenini,doktorlar bile bilemiyor pek çok şeyin neden ve nasıl olduğunu..nazara gelmeyesin değerin mükemmel,boşver göğüslerini...

hayırlısıyla kucagına alırsın inşllh. canım ya sana birşey soracam sende preseedle hamile kaldın hemde ilk denemende yanlış hatırlamıyoram. sen preseed in içinde gelen testleri yaptıgında ikinci çizgiyi göremedigini yazmıştın. bende preseed in içinde gelen testleri yaptım ilk çizgi koyu ikinci çizgi çok az bir şekilde görünüyordu.ama çok açıktı. bende 4 gün kullandım preseed i normalde hesaplara göre yumurtamın çatladıgı günlerede yaptım testi. ama bakalım birde ben adet günüme 3 gün vardı dayanamadım evde test yaptım ama negatif. sen adet olmadan evde yapmışmıydın test. kusura bakma çok şey sordum ama ne yapayım merak ediyorum..

canım kusura bakma ben yanlış anlamışım Rabbim emeklerini hayallerini ve umutlarını karşılıksız bırakmasın.Umarım sana ailene hayırlı olacak bebişlerin olur.seni üzdüysem özür dilerim...

evet canım ilk denememdi preseedin testleri hep negatif verdi başka markayla yapınca pozitif çıktı

kızlar göğslerim tamamen geçti hassasiyeti nerdeyse kesin kötübişey var çok kötüyüm

canım bozma moralini hakkında hayırlısı ne ise o olur Rabbim biz farkında değiliz ama koruyor.yeterki sağlığın yerinde olsun şansında çok olur tatlım..

merhaba arkadaşlar... 5 gün önce bebegimin kesesi bozuldugu için kürtajla almak zorunda kaldılar 2 gün sonra kontrolum war bakalım rahmim temizlenmişmi diye 2 ay korunma sürem war ve preseed kullanmayı düşünüyorum ürün hakkında pek bi bilgim yok nasıldır arkadaslar faydası warmıdır??? tam ne işe yaradıgınıda bilmiyorum desem nerde satıldıgınıda yazarsanız cok tşk ederim

oofff yaa bu aydan ümitliydim ama yine geldi kırmızılar(( banada preseedle deneme günleri kaldı umarım şansımız artar((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…