Preseed kullananlar

yaza tüp bebek öncesi bende yaptırıyım içim rahat etsin.canım inşallah aşılaman olur valla çok zor böyle beklemek umarım allah yüzümüze bakar bizimde

tüp bebek öncesi zaten mutlaka yapıyolarmış bu testleri genel bir kontrol anlayacağın...ben yaptırdım ve de kurtuldum...yalnız sigara ile başım belada düşükten sonra yine başladım bırakmam lazım valla ....aşılamaya kararlıyım yaaa,doktor lüzum görmüyo ama olsun aklımda kalmasın üç ay doğal yolları dene dediği için aradan çıkarayım diyorum ocak 11 gibi filan yapar herhalde..

Son düzenleme:

bana genetik testlerini hep olumsuz tüp bebek sonrası yapıyoruz dediler ben mutlaka yaptırcam bunları
sigara hiç sorma bende içiyorum kurtulamadım gitti biara bırakmaya çalıştım kurtulamadım aslında bi bıraksak çok iyi olacak
ceydacım senin eşinin sperm sonuçları nasıl?sende şuan benim gibi sebepsiz mi görünüyosun?

genetik testleri burdaki doktor tüp bebek öncesi yapıyoruz ki herşeyin yolunda olduğundan emin olalım diye dedi...canım eşimin spermlerine istanbuldaki doktor bakmıştı ve iyi çıkmıştı..pazartesi sorucam doktoruma yumurta ve sperm kalitesine de baksın bakalım,yada baktı belki de bu testlerin içinde olabilir...aslında sebebsiz bile görünmüyor,çünkü hamiş kalabiliyorum ama tutturamadık veleti bir türlü be özge..ben de anlamadım valla...iki yıl önceki hamileliğimde ağır kaldırdığım için yapmıştım düşüğü ama şimdi sanırım yanlış yumurta ve yanlış sperm sorunum..valla bende ne diyeceğimi şaşırdım artık..

Son düzenleme:

yumurta ve sperm kalitesi diye bi test var mı canım ya valla of ne çok test var yaptırılacak ama ben bunları yaptırabilecek biyerde degilim

yumurta ve sperm kalitesi diye bi test var mı canım ya valla of ne çok test var yaptırılacak ama ben bunları yaptırabilecek biyerde degilim

aşkolsun biz varız burda gerekirse misafir ederim seni seve seve burda yaptırırız testlerini...kocişlerimizde okeylerse başımın üstünde yerin var hani...

Son düzenleme:
ewet canım spermden emin diilim ama yumurta kalitesine kanda bakıyorlar,abimin eşine tüp bebek öncesi yaptılar ve çok kalitesiz çıkmıştı yumurtaları ve tüp bebek sırasında sadece 6 yumurta topladılar yalnızcaa bir tanesi işe yarardı ve çok şanslı bi hatun ki bir yumurta ile hamiş kalmayı başardı şimdi kızımkız 1,5 yaşında...

aşkolsun biz varız burda gerekirse misafir ederim seni seve seve burda yaptırırız testlerini...kocişlerimizde okeylerse başımın üstünde yerin var hani...

ayy çok sagol canım benim yaza şükür ki tayinciyiz burdan,inşallah iyi bir yere gideriz de bu işlerle daha rahat ugraşabilir,izinlerde olmuyo zaman yetmiyo bakalım herşeyin hayırlısı

yaaa ben sizi terketmedim ki, kendime küstüm ya nasıl istiyorum sizin de haberlerinizi almayı anlatamam, bekliyorum canım benim, allah yüzümüze baksın da bana ilk haftalar şöyle mi oluyo böyle mi oluyo diye sorasınız inşallah:13:

bizde de cok şükür yolunda hersey, elleri ayakları belli olmuş danamın, ocagın ilk haftası da ikili test denen şeyi yapacaklar. mide yanması ve zaman zaman düşük tansiyon dısında bir sıkıntım yok...ama ben herseye razıyım yeter ki iyi olsun oğluşum))))

ayşem dua et bize canım ya nasıl istiyorum anlatamam,inşallah bizde yaşarız bu duyguyu
etmez miyim özgeem canım benim. allah inandırsın, ben kendime sevinemedim yemin ederim, sizi de bir duysam o kadar mutlu olucam ki:)
yaaaa sigarayı bırakın noooolur, hem bebişlerinize hem de yegenlerinize temiz bir dünya bırakın yediniz mi

:)) evet kırılınca ben gittim canım.İnşallah benim afacandan fırsat buldukça bakmak isterim aslında tüm gün açık forum ama her zaman cevap yazamıyorum Amin canım cümlemizinki inşallah..Adı Muhammed Affan canım 2.5 ayımız bitti.İnşallah dediğin gibi kızlarda aramıza katılır.Biz selmayla bu günlerde son reglimizi görmüştük aynı ay burdan 2 arkadaş daha ekim annesi oldu.Bu ay uğurlu ayınız olsun arkadaşlar.Oğlumun fotosunu albüme ekledim isterseniz bakabilirsiniz.Sanırım sende oğluş istiyorsun inşallah gönlüne göre olur :13:

Bu arada kızlar listede düzenlemek isterseniz 1 Ekim de beklediğimiz benim tembel oğlum doğmak bilmeyince 42. haftaya girdiğimiz gün sezeryan ile doğdu yani 7 Ekim doğum tarihi.Gerçi kordon dolanmıştı her yerine ondan doğmamıştı :)) çok şükür ki bişey olmadan kavuştuk..

Kızlar ben geldiim, nasılsınız? Mecburen uzak kaldım sizden, 2 aydan fazladı hastanedeydim, benim bebikler geldi teyzeleri, ikisi de sağlıklı rabbime şükürler olsun, evdeyiz şu an, yetişmeye çalışıyorum i,kisine, inanılmaz bir duyguymuş, Allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Ayşem, çetrefillim görüşmeyeli neler olmuş öyle, hamileymişsin, hoşgeldi kuzucuğun, inanılmaz sevindim, neymiş demekki hiçbir zaman umutsuz olmayacaksın, darısı özgecimin ve tayfcımuın başına

canım çok sevindim senin ve bebişlerin iyi olmasına..allah analı babalı büyütsün inşallah ve darısı başımıza...çok sevindim valla herşeyin yolunda olmasına..allah yardımcın olsun duble oldular işin zor ama çoooook keyifli bence..inşallah sağlıkla mutlulukla afiyetle büyürler bi tanem...

maşallah diyelim nazar değmesin o zaman..sağlıkla büyüsün inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…