Preseed kullananlar

daha çok yeni evlisin bence hiç sıkıntı yapma ben çok erken panik yaptım 4. ay doktora koştum benim çocugum olmuyo diye işte tam 22 aydır ugraşıyorum,1 sene hiç bir şey yapmadan beklemek en iyisi

bende aynen öyle yaptım biliyorsun doğuluların gelini olmak zor hemen ilk aydan hani yokmu nezaman? diye bir sürü soru sorun olmadığı halde sorunluymuşsun gibi hissediyorsun bu ay bakalım preseed ve ovülasyon testi kullanacağım hayırlısı bakalım.İyi geceler canım sorularımla sıktıysam kusuruma bakma iyi geceler diliyorum.

ekleyim canım listeye:)

ya aslında kafama cok takmıyorum, ben çikolata kisti yeniden oluşacak diye endişe edip duruyordum, tek derdim de bu, allaha şükür o yenilememiş, ha bi polip görüldü o da histeroskopiyle alınacak bişey sonuçta.bu yüzden rahatım:)

eşimde sıkıntı çıktı bu kez, ancak biz zaten doğal yolla olmayacagına inanıyoruz, ha eşimden ha bende kaynaklı, tüpü gözden çıkardık, inşallah ilk denemede yüzümüz güler, allah hepimizin yüzüne baksın...

ayşecim bende her girdigimde eskisi gibi kimse olmuyo boş boş bakıp çıkıyorum çogu zaman
haaaa bi oklavayla girişmeli bu kızlara amaklava: zehsel vardı bak nevyas..onlar son hamilelerden... arada bi giriyolardı, şimdi tamamen boşladılar, umarım herkesin sağlıgı sıhhati yerindedir...

herkese günaydınlar:)

2 gündür yalnız yalnız kalıyorum evde( işten cıkınca direkt eve gidiyordum, bugün gezicem akşam, yarın doğumgünüm çünkü, kendime hediye alıcam:) eşim olmayacak yanımda ama olsun..

listeyi de dün unutmuşum, bugün güncelleyelim bakalım:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
emrina............................................................09 Mayıs
gncam............................................................12 Mayıs
azra2206.........................................................14 Mayıs
tayf.................................................................17 Mayıs
cetrefilli...........................................................21 Mayıs
deniko............................................................28 Mayıs
sinemaltan......................................................30 Mayıs
catdog............................................................31 Mayıs
hatice_48........................................................01 Haziran
love27.............................................................
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
aytug..............................................................

armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlar,
biliyorsunuz ki preseedi ilk kullananlardan ve hamile kalanlardan biri de bendim ancak temmuzda bebeğin kalbi durunca kürtaj olmuştum,6 ay korunma faslından sonra internetten preseed aldım,3 ay denedik ama olmadı,sonra doktora gittik,doktorum tamamen bunun bir tesadüf olduğunu aslında preseedle değil doğal yoldan hamile kalmış olabileceğimi söyledi ve preseedi artık kullanmadım ve bu ay hamile olduğumu öğrendim sanırım doktorum haklıydı belki gerçekten preseed işe yarıyordur ama madem öyle 3 ay kullandığımda neden hamile kalamadım ve nisanda kullanmadım hamile kaldım benim biraz aklım karıştı doğrusu bende bu ürünü size tavsiye etmiştim ama böyle olunca bilmiyorum hatta aklıma şu soru bile geldi yoksa bu preseed hamile olmamı engeledi mi?
tabiki seçim sizin kullanıp kullanmamakta tercih yine sizin,sizinle hem hamileliğimi hemde doktorumun söylediklerini paylaşmak istedim,en yakın zamanda hepinizin hamile kalmanız dileğimle :1hug:

günaydın kızlar

bengusu dediklerin gerçekten düşündürücü ama okadar kişi tesadüf olamaz bence

ayşecim gecen naslıdı tek uyumak zor degil mi

hoşgeldin özgecim. dün valla kendime yemek yaptım, sonra da mutfaktaki tvyi yatak odasına aldım, yatakta hem dizi izledim, hem yemek yedim, sonra da uyumusum:) bekarlık fena deil yahu

sen nasılsın? napıyosun? dün misafirlerine ne yaptın? ben internetten icetea tarifi bakıyorum, pek bi severim de :)

bengusucum tebrik ederim, gözün aydın...benim fikrim uzun zamandır piyasada olan, ulusal gazetelere dahi çıkmış gebeliğe yardımcı diye tanıtılan bi ürünün gebelige engel bir formülü oldugunu düşünmüyorum, bence saçma.
zaten preseed kullanıp da kimse tüp bebek tedavisi uygulamıyor, doğal yolla denerken kullanılıyor, yani bunu kullanan da dogal yolla gebelik elde ediyor elbette. ayrıca defalarca tüp bebek deneyip de gebelik elde edemeyenler var, o zaman tüp bebekte mi gebeliğe engel?? teşekkürler paylaştıgın için ama canım herşey bir vesile bu yolda, olacagı varsa olur, preseed sanmıyorum ki engel olsun, ben 6 ay kullandım olmadı, şimdi kullanmıyorum yine olmuyor...

iyiyim canım bende bi yaramazlık yok şükür,dün sürekli gelen arkadaşlarım geldi bende aglayan pastayla salata yaptım okadar zaten dün perişan vaziyetteydim anca onları yapabildim.benimde bugün canım bi pizza istiyo ama malesef burada yiyebilecegimiz yer yok kendim yapayım diyorum

buarada ben çörek otu bal karışımına başladım bende fena kasık agrıs yaptı ara ara sancı giriyo anlamadım iyi mi kötü mü bu agrılar

aman ne ugrascan onun hamuruyla:) ben kaşar, salam, sosis, sucuk, pastırma, mantar.. yani ne varsa işte, domates, biber, bir diş sarımsak..ufak ufak dograyıp karıstıyorum az da sıvı yag damlatıp dilim dilim ekmeklerin üzerine kaşıkla döşüyorum, fırında 10 dakika, al sana pizza:) hatta malzemeleri dogramaya erindiğimden rondada cekiyorum, mis gibi oluyo valla:)
buarada ben çörek otu bal karışımına başladım bende fena kasık agrıs yaptı ara ara sancı giriyo anlamadım iyi mi kötü mü bu agrılar

canım yumurtlama zamanında değil misin? yumurtalrın büyümesi faydalı işte o karışım, ondandır bence...

mona raosa tüp bebege başlamıştı neyaptı acaba hiç haber vermedi

bak sen bunu bilmiyodum biara denerim ama şimdi başladım hamura

benim bugün 5. günüm yani erken başladı agrılar

ayyy kendi yapmanın tadı ayrı olur tabi yaa, hadi kolay gelsin sana:)

ağlayan pasta tarifine de baktım internette, çok güzel görünüyo ve zor da deilmiş yapması da ben hamur işlerinde iyiyimdir aslında ama kekim kabarmıyo malesef yaaa((

aglayan pasta ne ki??
canım biraz ugraştırıcı ama tavsiye ederim

4 yumurta,4 fincan şeker,4 fincan un,kabartma tozu,vanilya,yarım çay bardagı süt,kakao
yumurtaları şekerle çırpıyosun sonra diger malzemeleri karıştırıyosun pişirdikten sonra üzerine 1.5 su bardagı süt döküyosun fırından çıkar çıkmaz

üzerine çikolata sos ve krem şanti hazırlıyosun

önce krem şantiyi sonra çikolata sosunu döküyosun
bol kalorili ama çok lezzetli bi pasta

ayşecim kek kabarması için yumurtalar oda sıcaklıgında olcak,un mutlaka elenecek ve yumurtayla şeker çırpıldıktan sonra diger malzemeler katılınca yani un katılınca fazla çırpılmayacak bunları yapınca fırında bir sorun yoksa mutlaka kabarır

yaaaa kalorili deme(( hala gram oynamadım tartıda... spora da bir ara verdim ki tekrar gitmeye eriniyorum...işte benim kekle ilgili sorunum şu; beni kesseler 4 yumurtayı bişey içine kıramam, çok tiksiniyorum yumurtadan, kek yaparken de bir tane kırıyorum o yüzden de kabarmıyo, yumurtasız neden olmuyo ki bu kekler yaaaaa

yumurta bende yemiyorum kesinlikle ne haşlama ne yagda ama pastanın içinde kokmadıgı sürece yerim benim keklerimde kokmuyo yumurta ki genelde 4 yumurta kırarım limon kabugu ve vanilya yumurta kokusu vermiyo ayşecim yumurtasız kek olmuyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…