Preseed kullananlar

cumartesi sabaha karsı geleceklermiş
cuma gecesi program bitince yola cıkacaklar
eşim güzel sanatlar lisesinde ögretmen, bu da iller arası güzel sanatlar liseleri yarısması işte...

ayh kızlar noluyor yaaa, bu aralar kimse yok( tamam özge misafir agırlıyo da anjel, ebru, selma... nerelerdesiniz?

anjele ihtiyacım var benimmmmmmm, histeroskopiyi sorcam:)

Slm kızlar....arkadaslar ben bu gecen ay preseed siparişimi vermiştim.kullanmak nasip olmadan asılama yaptım tutmadı..kulklanan arkadaslar tecrübelerinizle bana yardımcı olurmusunuz.ben bunu tam olarak ne zaman nasıl kullanıcam.preseedi kullanırken baska birşey yapmam gerekirmi?

amin akadaşım inşallah kavuşuruz bebeklerimize; bizdaha ön muayene olmadık haziran ortası gidicez, sen histereskopi yaptırıyosun sanırım bakalım doktor benden de isticek mi bilmiyorum.canım sen nereye gidiyosun yani tüpe nerede başlıcaksın kısmetse?
şimdiden kolay gelsin Rabbim hepimizn yüzünü güldürsün inşallah....

cicvir canım öncelikle preseedin uğur getirsin inşallah.içinden çıkan aplikatörü 3 e kadar doldur; (yumurtlama zamanı tabi) ilişkiden 10-15 dk önce vajina içine göderebildiğin kadar derine gönder canım.
tekrar hayırlı olsun canım.

selma canım bebek erkekmiş sağlıklı sıhhatli vatanına milletine ailesine çok hayırlı olsun inşallah canım; tebrikler.:))))

cetrifilli canım sen de hitereskopi yaptıracaksın sanırım şimdiden geçmiş olsun canım, maya tüp bebek eşin kaynaklı olduğunu söylemiş; ama sanırım bizlerde size yakın durumdayız bizim de morfoloji %4.ama ben de hitereskopi yaptırmadım belki de sorun bende ama artık inan takmıyorum sen de çok takma canım hakkımızda hayırlısı; bizde 1,5 ay sonra tüpe başlıcaz inşallah bizim sıpa da gelmezse....
bu arada canım benim yeni adet 31 mayıs listeye eklersen çok sevinirim.

hepinizi öpüyorum, iyi akşamlar...

ayh kızlar noluyor yaaa, bu aralar kimse yok( tamam özge misafir agırlıyo da anjel, ebru, selma... nerelerdesiniz?

anjele ihtiyacım var benimmmmmmm, histeroskopiyi sorcam:)
ayşecim bende her girdigimde eskisi gibi kimse olmuyo boş boş bakıp çıkıyorum çogu zaman

Arkadaşlar bu ay preseed kullanmaya başlayacağım hayırlısıyla ateş ölçme topiğinden bir arkadaşımızda kullanıyordu bugün düşük yaptığını öğrendik acaba preseeddenmi diye düşünmeye başladım aranızda böyle düşük yapan varmı acaba?

arkadaşın preseedle hamile kaldı ozaman ya sanmıyorum bence preseedle alakalı degildir düşügü
canım ben merekezde degilim göl kenarı şirin bir ilçesinde oturuyorum

arkadaşın preseedle hamile kaldı ozaman ya sanmıyorum bence preseedle alakalı degildir düşügü
canım ben merekezde degilim göl kenarı şirin bir ilçesinde oturuyorum

merkezide köy gibi zaten :) ben pek sevmedim de hehehe sanırım sende ahlat yada tatvandasın.evet canım preseed kullanarak hamile kaldı ama malesef sonuç üzücü sen uzun zamandır bu topic desin sanırım hiç duydunmu böyle bir olay?

dedigin gibi merkez kötü 3 ilçesi var güzel adilcevaz ahlat tatvan

benim aklıma gelen bir arkadaşımız düşük yapmıştı sanırım başkada kimseyi bilmiyorum ama genede preseedle alakalı oldugunu sanmıyorum
senin nezamandır olmuyo?sorun ne?

iyidir love sen nasılsın nasıl gidiyor ?
iyiyim canım bende neolsun hayatım çocuga endekslendi gidiyo resmen yok ovulasyon zamanı çalışmalar sonra adete kadar belirti arama en sonunda hüsran sonra sil baştan tekrar aynı sıralama böylece günler aylar geçiyo

ben 9 aylık evliyim sorun yok tutturamadık henüz sanırım heheheh

ben 9 aylık evliyim sorun yok tutturamadık henüz sanırım heheheh
daha çok yeni evlisin bence hiç sıkıntı yapma ben çok erken panik yaptım 4. ay doktora koştum benim çocugum olmuyo diye işte tam 22 aydır ugraşıyorum,1 sene hiç bir şey yapmadan beklemek en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…