Preseed kullananlar

çok geçmiş olsun arkadaşım ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin umarım herşey yolunda gider dualarımız seninle

selmacım iyi olamana sevindim, sağlıcakla gel ve iyi haberler ver bize, bekliyoruz.

SELMACIMM cnm cok geçmiş olsun. inş her hamilelikte olduğu gibi gecici normal birşeydir.
allahım sağlıkla kucağına aldırır inş. dualarımız seninle cnm.
iyi haberlerini bekliyorum. sevgiler.

teşekkür edrim cnm sen nasılsın nerelerde kaldın

şükürler olsun selmacım, inşallah herşey çok güzel olacak. miyomu bebekle büyüyüp de dogumda kurtulanlar var, kalp atıslarını da görmüşsünüz maşallah, allah yardımcın olsun canım, bol bol dinlen.

geldim evet yine, işte uzak durabildiğim de 10 gün yani:) ben de seni kaybetmek istemem canım benim, siz bebeginle iyi olun, daha cook uzun zaman görüşecegiz bizkaydirigubbakcemile5

selmacım canım benim iyi olmana çok sevindim aman kendine dikkat et bir süre yat dinlen

selam kızlar,ne zaman girsem yoksunuz ben de bi yandan geçmişi okudum yakaladım konuları.
selma arkadaşım çok geçmiş olsun. inşallah güzel haberlerle gelmişsindir doktordan.
cetrefilli canım,hoşgeldin,seni tekrar burada gördüğüme çok sevindim.
35.ay, beklemedeymişsin ama sonrasını göremedim,naptın?
love canım izin nasıl geçiyor?
daha hatırlayamadıklarım varsa kusura bakmasınlar bu kadar tutabildim aklımda:)
bir de topiğe sadece 1 kere girip, 2 cümle iç karartıcı şeyler yazıp gidenlere tepki vermek istedim.burda preseedi kullanan kimse %100 ümitlerini ona bağlamıyor ama kullanıp hamile kalan arkadaşlarımız var.yani hiçbirşeyden sizin dediğiniz kadar net emin olamayız,sonuçta emsaller varsa durup düşünmek gerek...neyse,insanların ümitlerine karşı bu kadar duyarsız olunmasına çok kızdım,paylaşmak istedim.
bana gelince,benim yumurtlama günüm dündü sanırım,preseedin kalanını kullandık,bu 3. kullanımım.sizce bu ay da olmazsa yine alsam mı?sonuçta yaza kadar beklicez zaten tüp bebek için, bu arada kullanmaya devam etsem mi sizce?ne dersiniz?
hepinize iyi geceler kızlar,kendinize iyi bakın...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
love27............................................................22 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gncam............................................................15 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın arkadaşlar
Selmacım dr ne dedi..inş minik meleğin kalbi pıt pıt atıyordur ve sana sımsıkı tutunmuştur

ayşeee, anjelic nasılsınızzz
Aytuğ08 o arkadaşı da mazur gör...ne acılar yaşıyordur şimdi, kahrından isyanından söylemiştir..o da istemiştir buraya evet denedim ve ben de hamileyim diye..ama insan üzülünce bazen böyle şeyler yapabiliyor...o arkadaşımızı da o anlayışla kabullen...
Allah kimseyi evlat özlemiyle yaşatmasın...kimseye dermansız hastalık vermesin...hayırsız evlat verip de her gün göz yaşı döktürmesin

aytugcum sen de gece geliyosun canım yaa gündüz ugrasan da konussak

canım ben de yaza tüp bebege gidicem ve kalan preseedımı da kullanıcam bence sen de devam et elinde varsa, zararı yok sonuçta:)

amiiiin ebrucum canım benim, iyiyim sen nasılsın?

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar, bugün dualarımızı esirgemeyelim birbirimiden, allah kabul etsin:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar,
preseedi ilk kullananlardan ve ilk kullanımda hamile kalanlardan biriyim,ismim listede var zaten,teşekkür ederim listeye beni ekleyen arkadaşlara ancak malesef yaşadığım bazı olumsuzluklar yüzünden bebeğimi kaybetmiştim,bazılarınız hatırlar belki ki ben hatırlamak istemiyorum o günleri,daha sonra yurtdışından preseed aldım 3 aydır kullanıyorum ama malesef hamile değilim,elimde 2-3 kullanımlık preseed kaldı onuda bu ay kullanacağım zaten 30 martta memorialdan tüp bebek için randevu aldım olmazsa tedaviye başlayacağız ...
benim yazmaktaki amacım sizlere destek olmaktır,umudunuzu kaybetmeyin,deneyin,kimsenin moralinizi bozmasına izin vermeyin,belki preseed vesile olur hamile kalmanıza o yüzden buraya gelip de moralinizi bozan yazılar yazanlara aldırmayın,siz yine de devam edin yolunuza,boşverin olumsuz yazanları,bu mübarek cuma gününde Allah hepimize hayırlı evlatlar versin,ben bu topikde yazılanları hep okuyorum,misafir olarak da okuyorum üye adımı girerekte,destek ve moral çok önemli,birbirimize destek olarak moralimizi yüksek tutabiliriz,herkese hayırlı cumalar...

bengusu selam, nasılsın? Tekrar deniyorum demişsin, eşinle barıştınız mı? Hatırladığım kadarıyla eşinle ayrılma durumu olduğu için bebeği istememe durumu vardı, çok üzülmüştüm o zaman, hayırlısı...Geçen bir arkadaş soruyordu, eşinde sperm azlığı vardı ben seni hatırladığım için işe yaradığını söylemiştim...

Aytug bence preseede biraz ara ver, sonra tekrar denersin, belli olmaz bu işler...

ebrucum ben iyiyim şükür sen nasılsın?neler yapıyorsun?

love kıııııs napıyorsun?

Ayşem yazıyom sana öbür taraftan görüyor musun?

arkadaşlar bu preeseedi eczanelerden bulabilirmiyim.fiyatı ne kadar yardımcı olursanız sevinirm

merhaba anjelic,
çok şükür iyiyim,eşimle aramızdaki problemleri de hallettik çok şükür,eşim varikosel ameliyatı olduktan 2 ay sonra askere gitmişti,kısa dönem askerlikten sonra preseedi ilk denememde hamile kalmıştım,bende presedin erkek infertilitesinde daha etkili olduğunu duymuştum,bundan sonrası hayırlısı olsun her şeyin.

arkadaşlar bu preeseedi eczanelerden bulabilirmiyim.fiyatı ne kadar yardımcı olursanız sevinirm

artık eczanelerde de satılmaya başlamış duyduğum kadarıyla ama burdan site ismi veremediğim için sana ancak şöyle yardımcı olabilirim googledan yazarsan türkiyede nerden satın alabileceğin çıkar karşına a.s.

merhaba bengusu
anjelic arkadaşıma seni soran bendim
acaba bana yardımcı oalabilir misin
inşallah bebeişin en yakın zamanda gelicektir
bana umut oldun sende umudunu kaybetme lütfen

benim eşimde çift taraflı varikosel vardı ve ameliyat oldu
100,000 ml sperm var
yüzde 30 yavaş ileri hareketli
yuzde 20 yerinde hareketli
yüzde 50 hareketsiz
en son geçen hafta yaptığı sperm testinde yıkama öncesi 2-3 alanda sperm görüldü yazıyor bu nedemek
sayı az olduğu içinde morfolojiye bakılmamış

ne zaman ameliyat oldu?çünkü varikosel ameliyatından 6 ay sonra spermler kendini yeniliyor ve tabii kullandığınız ilaçlarında rolü büyük,benim eşimde tek taraflı varikosel vardı,aynı zamanlarda ameliyat olanların eşlerinin doğum haberlerini bile aldık,inşallah en yakın zamanda seninde haberini alırız,açıkçası sperm analizinden pek anlamıyorum ama %45-50 ve üzeri sayı ve hareketliliğin iyi olduğu anlamına geliyor,eşinin değerleri bunlardan düşük ancak dediğim gibi ameliyattan 6 ay -1 sene içinde sperm sayısı ve hareketliliği artıyor.

arkadaşlar ovulasyon testinde 18.günümde nihayet çift çizgiyi gördüm preseed kullanabilirim artık...çift çizgi hiç göremeyeceğim sandım .darısı gebelik testinde başımıza inşallah..

çok sağol canım en yakın zamanda kullanıcam inşallah.umarım bende hemen hamile kalabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…