Preseed kullananlar

bende yoktum canım,ama bi sorundan dolayı değil,iyiyiz çok şükür inşallah bu şekilde tamamlarız 9 ayı,
bende çok meraktayım selmadan iyi şeyler duyarız inşallah

bende yoktum canım,ama bi sorundan dolayı değil,iyiyiz çok şükür inşallah bu şekilde tamamlarız 9 ayı,
bende çok meraktayım selmadan iyi şeyler duyarız inşallah

inşallah denizcim yaa selma güzel haberlerle gelsin, tüm kızlar gebelik müjdesi versin, hamilelerimiz sağlıkla huzurla alsınlar bebekleri kucaklarına..inşallah

goncacım gecmiş olsun canım, ilk kez kullanmıstın deil mi preseedı sen? inşallah önümüzdeki 9 ay boyunca adet olmazsın:)

kullanamadım bile canım işten güçten malesef o dönemler boş geçti bu ay bakalım yeni açıcam daha

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
love27............................................................22 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gncam............................................................15 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
kullanamadım bile canım işten güçten malesef o dönemler boş geçti bu ay bakalım yeni açıcam daha

hay allaaaah bir de preseed tam ovulasyona yakın gelmişti, ama bu aylar boş gecme inşallah vesilen olur canım...

ıyiyim Allaha şükür, histereskopim olacak korkuyom biraz, işler yoğun, arada dosyadan kafamı kaldırıp buraya bakıyom, gelmene sevindim, bozma moralini, olumsuzları okuyup kendini şartlandırma, inşallah herşey güzel olacak de kendine :)

İyiyim Allaha şükür, histereskopim olacak korkuyom biraz, işler yoğun, arada dosyadan kafamı kaldırıp buraya bakıyom, gelmene sevindim, bozma moralini, olumsuzları okuyup kendini şartlandırma, inşallah herşey güzel olacak de kendine :)
inşallah herşey çok güzel olacak canım benim hepimizi için, inşallahkaydirigubbakcemile5

selam 35. aaaaaay, nasılsın?

kızlar merhaba,
hepinize çok teşekkür ediyorum.
ebru, ayşe, deniz, anjelic, love ve diğer arkadaşlarım...
kanamam olduğu gün eşim apar topar gebze ye geldi. dr gittik. bebeğimin kalp atışı vardı. kanamanın nedeni belli değil. dr. miyomdan olabilir dedi. bugün yine gidicem akşamüstü. kanamam devam ediyor. ilk günkü gibi değilim. nasıl berbat bir duygu. çamaşırımda kanı görünce inanın biranda beynim durdu... herşey Allahtan. verende Allah, alanda.. hep hayırlısını istedim. İnşallah sonu iyi olur..

yazarım size..

cetrefilli ayşem. gelmene çok sevindim. seni hiç kaybetmek istemem:)) üzme kendini...

deniko, hilalbebik, masal
kızlar sizlerede teşekkürler.. ismini atladığım arkadaşlar olursa şimdiden özür..
öpüyorum sizlerii

35 ay,
canım okumuştursun, kanamma var. raporluyum yatıyorum ve korkuyorum:KK43:(( birazdan dr çıkıcam. çıkmadan sizlere bir merhaba diyeyim dedim.

sen iyisin. bekelemedeydin son yazıştığımızda bir gelişme var mı canım?

ben şimdi çıkıyorum. dr dan gelince girecek durumda olursam gelirim. kılzar sakına burayı boş bırakmayın. sizlerin burada olması, konuşacak dua isteyecek birilerinin bulunması ne kadar güzel...

35 ay,
canım okumuştursun, kanamma var. raporluyum yatıyorum ve korkuyorum:KK43:(( birazdan dr çıkıcam. çıkmadan sizlere bir merhaba diyeyim dedim.

sen iyisin. bekelemedeydin son yazıştığımızda bir gelişme var mı canım?

ben şimdi çıkıyorum. dr dan gelince girecek durumda olursam gelirim. kılzar sakına burayı boş bırakmayın. sizlerin burada olması, konuşacak dua isteyecek birilerinin bulunması ne kadar güzel...

cnm çok geçmiş olsun,Allah biran ince sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş
Allah'a emanet olunn

X