Preseed kullananlar

mrb arkadaşlar bende netten preseed almıştım biraz önce elime geçti.bişey sorcam bu jeldeki tüpün ne kadarını doldurcam ve vajinanın ağzınamı yoksa içine mi sıkcaz anlamadık ingilizceden pek anlamamda okuyamıyorum.kullanımını bilen arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim acillllllllll

mrb arkadaşlar bende netten preseed almıştım biraz önce elime geçti.bişey sorcam bu jeldeki tüpün ne kadarını doldurcam ve vajinanın ağzınamı yoksa içine mi sıkcaz anlamadık ingilizceden pek anlamamda okuyamıyorum.kullanımını bilen arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim acillllllllll

cnm 3cc yazan yere kadar doldur ve gönderebildiğin kadar derine gönder ohaoldumsmile

herkese selamlar... keyifler yerindedir inşallah hamişleri tebrik ediorum allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin...

iyi akşamlar kızlar bugün herkes çok yogun sanırım gene sessiz kalmış topigimiz...

cnm hayırlısı olsun inşaallah preseed vesilen olur..
yerimseniben

canım inşallah...
preseedi umut eden herkesin de vesilesi olur inşallah...
ve umutla bizim gibi bir çok şeyden medet umanların da vesilesi olsun otları,ilaçları,aşıları,tüp denemeleri,.....
neler yapmıyoruz değil mi???:emir_bebek: herşey bunun için..

kızlar bir sorum var...
ovulasyon testi sayfasına da yazdım...aklımı çok karıştıran bir şey de!!!!!! bilmiyorumkismile

yumurtlama testinde çift çizgiyi gördüğümüz gün mü ilişkiye girmeliyiz yoksa sonraki gün mü????
iki günde bir ilişkiye girilmesinin sperm kalitesi açısından daha iyi olduğunu söylüyor herkes...

ben de hergün ilişkiye girmek istemiyorum..hem eşimde de farkediyorum 2 gün üst üste ilişkiye girsek ikinci gün daha az sperm çıkıyor içimden..bir önceki güne göre daha sperm sayısı azalıyor bence...

18. gün iki koyu çizgiyi gördüm mesela...
17. gün ve 19. gün ilişki için doğru bir zamanlama mı?????bilmiyorumkismile

bilginiz varsa paylaşmanızı diliyorum

opuyorumnanaktan

canım inşallah...
preseedi umut eden herkesin de vesilesi olur inşallah...
ve umutla bizim gibi bir çok şeyden medet umanların da vesilesi olsun otları,ilaçları,aşıları,tüp denemeleri,.....
neler yapmıyoruz değil mi???:emir_bebek: herşey bunun için..

kızlar bir sorum var...
ovulasyon testi sayfasına da yazdım...aklımı çok karıştıran bir şey de!!!!!! bilmiyorumkismile

yumurtlama testinde çift çizgiyi gördüğümüz gün mü ilişkiye girmeliyiz yoksa sonraki gün mü????
iki günde bir ilişkiye girilmesinin sperm kalitesi açısından daha iyi olduğunu söylüyor herkes...

ben de hergün ilişkiye girmek istemiyorum..hem eşimde de farkediyorum 2 gün üst üste ilişkiye girsek ikinci gün daha az sperm çıkıyor içimden..bir önceki güne göre daha sperm sayısı azalıyor bence...

18. gün iki koyu çizgiyi gördüm mesela...
17. gün ve 19. gün ilişki için doğru bir zamanlama mı?????bilmiyorumkismile

bilginiz varsa paylaşmanızı diliyorum

opuyorumnanaktan

canm bnm inş,bu arada iki koyu çizgiyi gördüğün zamnda da olsun ondan öncede olsun bence bende tam çözemedim gerçi ama :) sanırm çift çizgi koyu olunca yumurta çalıyor o arada ne yaparsan kardır bir de yumurta çatladıktan sonra olan ilişkide tutması zor sanırım çünkü sp.. 7 saatte mi ne ulaşıyormuş yumurtalığa gerçi bizim kızlar biliyordur onlar görünce yazar sana merak etme:emir_bebek:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan
helena

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Ayşem nasılsın? Yeğenin olmuş, hayırlı olsun, darısı hepimizin başına gülüm, benim yeni tarih 18 mart olur muhtemelen, yaz bakalım, preseed kullanır mıyım bilmiyorum, nasip artık...

nasılsınız preseed güzelleri
özledim sizi yaaaaaa
ben iyiyim şükür daha hasta olmadım yarın 34.günüm
ateşimde iyi
bu ay hiç umudum yok ama
düzenim alt üst yaaa
önceden 28 güne bi hasta olurdum
3aydır 32.gün sabahı oluyodum
niye böyle oldu anlamıom
yarın görüşürüz bayyyyyy

Ayşem nasılsın? Yeğenin olmuş, hayırlı olsun, darısı hepimizin başına gülüm, benim yeni tarih 18 mart olur muhtemelen, yaz bakalım, preseed kullanır mıyım bilmiyorum, nasip artık...
canım iyiyim hamdolsun, adetim geliyorum ayşeeeeaaaa demeye başladı vallabayanssulusmile

yegen eşimin abisinin,2. geldi:) amiiin darısı basımıza da o bebekcik de hala hastanede yaa yedigini kusuyomus bagırsak tıkanıklıgını arastırıyolar, bir lokma bişey yemedi bugün 4. günü, Allah yüzüne baksın öyle işte, eşimin ailesi krizde, dün 2 yasındaki yegene ben baktım, mahvetti beni, bi da mı düşünsek bu cocuk işini nedir:roflol:

sen nasılsın? nasıl gidiyo?
nasılsınız preseed güzelleri
özledim sizi yaaaaaa
ben iyiyim şükür daha hasta olmadım yarın 34.günüm
ateşimde iyi
bu ay hiç umudum yok ama
düzenim alt üst yaaa
önceden 28 güne bi hasta olurdum
3aydır 32.gün sabahı oluyodum
niye böyle oldu anlamıom
yarın görüşürüz bayyyyyy
hilalcim test yaptın mı? kız inşallah hamilesindir, hadi hayı9rlısı, bizi habersiz bırakma, biz de seni özledik:)

cetrefilli merhaba canım..5 gün önce rahim filmi çekildim..Dün ve bugün ovulasyon günümdü preseed kullandım..Beni de listeye ekleyebilir misin? Çok teşekkürler..

cetrefilli merhaba canım..5 gün önce rahim filmi çekildim..Dün ve bugün ovulasyon günümdü preseed kullandım..Beni de listeye ekleyebilir misin? Çok teşekkürler..

denikocum canım cok gecmiş olsun, film sonucu nasıldı? inşallah bi sorun yoktur canım, önümüzdeki adet tarihini söylersen ekleyim canım listeye, ya da ben ekleyim sen sonra tarihini söylersin:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
nasıl geçti canım hsg korktugun kadar degildi inşallah

cetrefillicik ne adet belirtisi görüyosun daha erken degilmi hemen öyle olcam deme bekle bakalım biraz

cetrefillicik ne adet belirtisi görüyosun daha erken degilmi hemen öyle olcam deme bekle bakalım biraz

canım valla erken de deil şurda 5 gün kaldı, göbüşüm şiş, kaz var ve gögüslerim de şişti valla...

sen nasılsın canım? var mı bişeyler? ayh hadi inşallah sıradaki hamiş sen ol canım yaaa inşallah, gerci duur önce bi hilalden güzel haber alalım da:KK66: arada kızlar var, günlük birer hamiş cıkarırız bu hafta herladekaydirigubbakcemile2

canım valla erken de deil şurda 5 gün kaldı, göbüşüm şiş, kaz var ve gögüslerim de şişti valla...

sen nasılsın canım? var mı bişeyler? ayh hadi inşallah sıradaki hamiş sen ol canım yaaa inşallah, gerci duur önce bi hilalden güzel haber alalım da:KK66: arada kızlar var, günlük birer hamiş cıkarırız bu hafta herladekaydirigubbakcemile2
canım bende hiç belirti yok erkenden bel agrım olurdu oda başlamadı daha artık herşeyin hayırlısı diyorum canım olmazsa yapacak bişey yok..ben çok merak ediyorum bu ay kimler hamile kalacak baksana hilalin kaçıncı gün belki ilk hamile odur

cetrefillicim senin 5 günden fazla günün var yumurtlama geç olmuştu senin

canım bende hiç belirti yok erkenden bel agrım olurdu oda başlamadı daha artık herşeyin hayırlısı diyorum canım olmazsa yapacak bişey yok..ben çok merak ediyorum bu ay kimler hamile kalacak baksana hilalin kaçıncı gün belki ilk hamile odur

cetrefillicim senin 5 günden fazla günün var yumurtlama geç olmuştu senin

ya evet de canım bariz adet belirtisi su anda yasadıklarım, inşallah hamilelik belirtisidir bunlar, acıkcası umut bitmiyor dünden beri elimi hiç bi işe sürmedim yani süpürülüp silinecek ev, üstüne camasır makinesini calıstırcam ama eşim evde yok ve ıslak camasır selesini tasımamak için onu bekliyorumbilmiyorumkismile yani elbette bi umut var da dün idrar testi yaptım misler gibi parlayan tek çizgi vardıkaydirigubbakcemile3

umarım senin bu ay gelmiştir bebegin canım yaa cok sevinirim. evet hilalin de kac gün gecikmiş ama test yapıp yapmadıgını söylemeden gitti o da ..

X