Preseed kullananlar

xxxnezo hamilelik istemeye karar verdiğinde hsg çektirmişsin herşey yolundaymış sonra tüp tıkalı çıkmış bu düşük yaşama olayından sonra tüpün tıkanmış olmasın doktorunla görüştün mü canım?

canım slm çok geçmiş olsun sana bende laparaskopi oldum 1.5 ay önce tek tüp kapalıydı açılmadı malesef tüpüm bende pre seed le deniyorum

canım sanada çok geçmiş olsun.preseedle ilk defa mı denieceksin?bn bu ay ilk defa denicem.şu anda ovülasyon testine başladım.sen nerde oldun laparoskopi?sende kocaelidesin ya merak ettim nerde oldun die.bn gebzedeyim.bni umuttepeye sevk ettiler burda olmuyo die.inş en kısa zamanda tüm isteyenler kavuşur bebişlerine:Saruboceq:

canım slm dr.kürtajdan sonrada tıkanmış olabilir dedi ben o dönem gittigm dr. gitmedim başka dr. gittim ilk rahim flimindede anlamamış olabilirler dedi tıkalı oldugunu

ıi akşamlar arkadaşlar,
Ben de bu akşam hamile olduğumu öğrendim ve ilk defa bu ay preseed kullanmıştım.Rabbim bana preseedi vesile kıldı çok mutluyum Darısı isteyen herkese inş:)

İi akşamlar arkadaşlar,
Ben de bu akşam hamile olduğumu öğrendim ve ilk defa bu ay preseed kullanmıştım.Rabbim bana preseedi vesile kıldı çok mutluyum Darısı isteyen herkese inş:)
canımmm çok sevındımmm hadı gozunaydınnn Rabbım saglıkla dunyaya getırmeyı nasıp etsın ıns tebrık ederımopuyorumnanaktan

slm Gebzeliler toplanıyoruz ne güzel:))bende Gebzede oturuyorum laparaskopiyi kartalda oldum oranında kadın dogumcuları iyi bende bu ay ilk kullandım pre seed yumurta takibide yaptırdım burhan şekere gititm belki duymussundur umut tepeyide iyi olarak duydum ertelemeden yaptır sonu uamrım iyi olur gönlünce olru herşey

İi akşamlar arkadaşlar,

canım tebrik ediyorum allah kucagına almayı nasip etsin darısıda isteyen hepimizin başına..

evin tertemizdi işte daha nesini temizliyorsun şekerim:)))
canım, benim ki temizlikten çok hastalık,bu kadar neden zayıfı sanıyorsun..haftanın 5 günü temizlik yaparım..elimde çamaşır suyu evin dört bir tarafını dolanırım..çamaşır suyu yetiştiremiyorum eve..
iyiyim canım sen nasılsın?
istediğin zaman görüşürüz tatlım..ister dışarıda,istersen evime buyur gel..nerde nezaman istersen ben hazırım..çok mutluyum,bu topic sayesinde bir sürü arkadaşım oldu...:1hug:
ıi akşamlar arkadaşlar,

tebrik ederim canım..sağlıkla kucağına alırsın inşallah..böyle haberler duymak çok güzel..preesede olan inancım daha da artıyor..opuyorumnanaktan

belli belli zaten:) ben de titizim ama seninki başka tabi:) ya bu arada ben de çamaşır suyu çok kullanırdım ama çok fazla biliyorsun ki zararlı hamile kalmaya engel diye uzak durmaya çalışıyorum teneffüs etmemelisin ona göre

canımmm çok sevındımmm hadı gozunaydınnn Rabbım saglıkla dunyaya getırmeyı nasıp etsın ıns tebrık ederımopuyorumnanaktan

Canım çok tşk ederim darısı senin başına inş. Hadi bakalım inş sende güzel haberler verirsin bizeKızlar valla şu 1000 sayfayı da okudum ve sizden öyle güzel bilgiler öğrendim ki anlatamamkaydirigubbakcemile5

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok tşk ederrim.Allah sizlerin de bir an önce göbüşlerini doldursun inş:)

Arkadaşlar merhaba, ben de bu ay ilk defa preseed kullandım. geöen perşembe yumurta çatlatıcı iğne vuruldum, gün aşırı birlikte olduk. bugün doktora tekrar kontrole gittiğimde yumurtalarımın çatlamadığını söyledi. kaç gün geöti aradan ...sizce neden çatlamamıştır. anlamadım ben bu işi.

İi akşamlar arkadaşlar,
tebrik ederim canım. hemen istikbaratı alalım bakalım:)siz de sorun neydi eşinde mi ya da?yaş kaç? ve ne kadar zamandır çaba harcıyordunuz? bak ne çok sordum.:)))

butterfly45, seni tebrik ediyorum. allah tamamını erdirsen, sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almak nasip olur inşallah. sen ne kadar süredir deniyordun ve hangi aşamalardan geçtin zahmet olmazsa yazabilir misin?

tebrik ederim canım. hemen istikbaratı alalım bakalım:)siz de sorun neydi eşinde mi ya da?yaş kaç? ve ne kadar zamandır çaba harcıyordunuz? bak ne çok sordum.:)))

Canım bizde sorun yoktu testlerimiz, tahlillerimiz hepsi temiz çıktı hem benim hem eşimin.Ama stres kaynaklı olmuyordu yaklaşık 8 aydır.Ama topiğiniz sayesinde preseed ile tanıştım gg dan aldım ve denedim 4 defa yumurtlama testleri de yaparak tabii.Sonradan kullanmadım yani 4. günden sonra.11 12 13 ve 14. günler kullandım ve çok şükür kavuştum Rabbim sizlere de nasip etsin inş. en kısa zamanda

allah tamamına erdirir hayırlısıyla işallah. ben şahsen zor valayım şekerim işallah diyorum sadece

allah tamamına erdirir hayırlısıyla işallah. ben şahsen zor valayım şekerim işallah diyorum sadece

Niye zor vakasın canım niye öyle diyorsun ki yaaaa.Valla umutsuz, inançsız olmuyoo yaaa her ay hayal kırıklığından sonra toparlanmak için bunlar şart.Tez zamanda gelecek inş annelerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…