Preseed kullananlar

malesefki tüp bebekte şansın çok azalıyor..önce bunlardan kurtul sonra tüp bebek yaptır..ben bu ilacı bulmadan önce kocaelideki doktorum bu kistlerden kurtulayım diye beni 3 aylık bir menapoza soktu..kistlerle şansımın çok az olduğunu söyledi..kistlerden kurtulmadan sakın tüp bebek yaptırma ,hem emeğine hemde parana yazık.
dost tavsiyesi

aydın arıcı ilk tüpü öneren doktor zaten üç ay sonra şimdi folikül sayım daha düştü. napalım kısmet herşey

oy oy oy ben de sanıyordum kistle normal yoldan olmuyor da tüpte başarı sağlanıyor sanıyordum. ya benim rezervimde çok azaldı iş kritiğe gidiyor bekleyecek zamanda yok napcam bilmiyorum .allahım herkese yardım etsin

aydın arıcı ilk tüpü öneren doktor zaten üç ay sonra şimdi folikül sayım daha düştü. napalım kısmet herşey
ozaman bekleme canım direk yap tüp bebegi rahim filmiylede ugraşma tüpler tıkalıda çıksa açıkta çıksa degişmiycek ozaman. şimdiden üzme kendini sakın olmuycak deme stres çok etkiliyo inan

ozaman bekleme canım direk yap tüp bebegi rahim filmiylede ugraşma tüpler tıkalıda çıksa açıkta çıksa degişmiycek ozaman. şimdiden üzme kendini sakın olmuycak deme stres çok etkiliyo inan
evet ben de rahim filmi çektirmedim ama tüp bebek merkesi önce rahim filmini istedi.

canım dediğim ilacın 1 kutusuyla kurtulursun kistlerden zaten..soğan kürünüde beraberinde yaparsan,daha çabuk kurtulursun..sonraki ayda da tüp bebek denersin adetin 1.günü incir kürünü yaparsın folikül sayısını artırmak için..ben kocaelinde tüp bebek yatırırken yanımda beraber başladığımız bir arkadaş vardı bayan 39 yaşındaydı ilaçlarla 5 folikülü olmuştu ama bunlardan sadece 1 tanesi gelişme gösteriyordu,doktor bırakalım istersen yumurtaların gelişmiyor demiş ben ona incir kürünü söyledim,hemen başladı..günde 2 defa yapmış kürü..2 tane daha folikülü gelişti..benim çok yumurtam vardı ama ben hamile kalamadım ona 2 embriyo transfer edildi o hamile kaldı..hep ona üzülürdüm Allahım onu da evlat sahibi yap diye dua ederdim..şimdi evladı kucağında..ben halen anne olacağım günü bekliyorum:))

gukem,myomların için doktor ne dedi????myomlarda düşük riski yapıyor çünkü..sen soğan kürüne biran önce başla canım..myomlarada iyi geliyormuş kür

evet ben de rahim filmi çektirmedim ama tüp bebek merkesi önce rahim filmini istedi.
canım ya inan doktorlara güvenmek çok zor hepsinin tedavisi yöntemi farklı.Bide diyolarya tıp çok ilerledi yok 60 yaşında kadın doguruyo ben anlamıyorum inan gittigim her doktor sorunun yok dedi tıp bazı şeylerde yetersiz dedi bende yoruldum inan şimdiden neyapsam kime gitsem şaşırdım habire hormon alıp duruyorum bunlarında acısı çıkcak diye korkuyorum

kızlar miyom bazı yerlerde oldugu zaman etkiliyo diye biliyorum gebe kalmayı.bendede var küçükmüş ama doktor etkileyecek yerde degil dedi

ben de 39 yaşındayım bunda birde sigara faktörü var tabi rezervin azalmasında .geçen ay reglinin 7. günü başladım 21 gün incir kürü yaptım. bir hafta ara verdim ve gene 21 günlük kürümün 12 günündeyim bugün .hatta bugün memorial e giderken hazırladım incir suyunu arabaya yanıma aldım acıktığım zaman içeyim diye:) belki reglinin 1. günü başlamamkla hata etmiş olabilirim ama sonuç gene de aynı olurdu. ancak benim canımı sıkan tek şey ben üç ay önce yumurtalık rezervi fsh ne demek olduğunu bilmediğim zamanda bile 7 folikülüm varken geçen ay 4 bu ay 2 ye düştü. üç ayda hayatımda çok şey değişti. üstelik son bir aydır tarçın bal çörek otu karışımını sabah, bal polen arı sütü karışımını akşam yiyorum ve incir suyunun ikinci turundayım. benim rezervim az ama her ay bir yumurta çatlıyor döllenme yok.kistte buna engel olabiliyor sanırım. ay ben şaşırdım napacağımı üç aydır doktora her gitmemde daha kötü haberler alıyorum. tüpe gönlümü razi ettim bu seferde kist engel olabilir. kısmette bebek yok sanırım.

verici olan rabbim,hemen panik olma...ben 31 yaşımdayım ve benimde fshım yükselmeye başladı..yumurta rezervi benimde az..üstelik tek tüpüm var ve eşimin hareketli spermi az..inan bana sen benden daha şanslısın..ben 6 yıldır uğraşıyorum bir kez hamile kaldım o da kocaeli de ki tüp bebek denemem de idi.onda da kimyasal gebelik yaşadım..her gittiğim doktor normal yollardan şansımın neredeyse hiç olmadığını tüp bebekte ise %15-20 olduğunu söylüyor..ben bu halde bile bir gün anne olacağıma inanıyorum..inanmak başarmanın yarısıymış :))) sende inan..ben anne olacağına yürekten inanıyorum

ay bitanem allah bilir evet kısmette varsa olur tabii..benim eşim 43 yaşında % 90 hareketli spermleri ay varya nebilim adam hiç sigara içmemiş tabi ben 20 yıldır içtim durdum.belki de benim de tüplerde sorun var onu da bilmiyorum ya hayırlısı allahtan artık

slm aurora 79 arkadaşım yazdım ama görmed,in herhalde bendede var çikolata kisti ve dr ikinci ameliyatı olmamı istedi ben bulgaristan göçmeniyim orada akrabalarımda var banada yazabilirmisin bu ilacın adını nolursun canım cevabını bekliyorum

canım yazdıklarını okudum,moralini yüksek tut çünkü stres de çok etkili biliyosundur,yumurta kalitesini ve rezervini bozabiliyormuş.sigaranın da tabii ki etkisi vardır ama tamamen ona da takılma ,içini rahatlatır mı bilmem ama ne kadar sigara içen arkadaşım varsa hepsi doğurdu yaşları da hep 35 ve üstüydü.ayrıca en yakın arkadaşımı annesi 42 yaşındayken günde 2 paket sigara içerek doğurmuş,üstelik hamileyken de içmeye devam etmiş ve dünya güzeli bi arkadaşım var,o zamanlar doğru düzgün ultrason bile yokken...tabii ki bunlar onaylanabilecek davranışlar değil ama sigaraya da çok bağlama diye anlattım,keşke bırakıp hiç içmesek.bence doktorun istediği rahim filmini de çektirdikten sonra bi sorun yoksa detaylı bi konuş doktorla, eğer bu kist tamamen engel değilse hemen mikroenjeksiyon yaptır çünkü genelde tutma şansı çok yüksek,sürekli takip ediyorum çok ilerledi tıp bu konuda, ayrıca kistini de kesinlikle tedavi edebileceklerini düşünüyorum...sigarayı da azaltabildiğin kadar azalt.dediğin gibi hayırlısı allahtan,bizde de arandı tarandı hiçbişey yok ,30 aydır nedensiz bir şekilde bekliyoruz,Allah hepimize en kısa zamanda versin bebişlerimizi inşallah.:Saruboceq:

selam aytugcum ben bu nedensizlikle ilgili yaptırmadıgım birsürü test oldugunu ögrendim bagışıklık tesstleri kan pıhtılaşma testleri bilmiyorum sen yaptırdınmı bunları bi araştır istersen doktorların galiba işine geliyo nedensiz deyip göndermek

işallah arkadaşım işallah allah isteyen herkese verir işallah. sigarayı son bir aydır günde 3-4 içiyorum ama cidden çok zor dizginliyorum kendimi. evet istisnalar çok gerçekten ama o istisnalara gireceğime dair çok his yok içimde her doktora gitmem de bir kez daha yıkılıyorum her gitmem daha olumsuzluklarla dolu oluyor...allahım hayırlısını nasip etsin.
sanırım sen de sigara içiyorsun ben 20 yıl içtim dolu dolu şimdi azaltmışım neye yarar

ben de bunu anlamıyorum =?? ben de bebeğimiz olsun diye düşünüyorum eşimde ama hiç o anda hadi bu bebek için hadi çalışalım demiyoruz . o anın tadını çıkartıyoruz. sadece doğru günleri tutturmak gerek ve bence iki kişinin de aynı zevki hazzı alması gerek . aksi takdirde erkek için böyle iş kadın içinde baskı meselesi haline gelir..arkadaşlar bırakın akışına siz doğru günleri tespit edinnn boşa geçirmeyin olağan akışında yaşayın..olursa olur olmazsa zevkineydi dersiniz :)
tadını çıkarınn ki üzerinizdeki stres gitsinnnnn :) hem o günlerin dışında yaşanmıyormu bunlar ilahi yani :) ayy yoksa öylemi yappıyorsunuzzzzzzzzzz
kızlaarrrrrrrrrrrrrrr :) :umursamaz: lmaz: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

cevap veren yok sanırım
canım arkadaşların çoğu ebay diye site var ya onun yabancı olan yerinden almışlar tatlım . 16.50 usd ye geliyormuş . araştır ben de alcam ..biraz ilerki sayfalara bak arkadaşlar saolsunlar bana yanıt vermişlerdi. bak oldumu ????

allah umutlarımızı boşa çıkartmasın...umut bu fukaranın ekmeği demişler :) yanlız hikayen süpermiş o arkadaş da bol bol dana dua etsin

süpersinnn

benim eşimde 35 yaşında azına değil eliyle tutmamış sigarayı nasıl yanar bilmiyor...hareketsiz sperm sayısı %90....sigarayla ne derece alakalı bilmiyorum .... paylaşmak istedim........

bilmiyorum canım benim yaşım 39,doktor yumurtalık yaşın 42 dedi ve bunu sigaraya bağladı.genetikte böyle bişi yok annem 53 yaşında menopoza girdi 40 yaşında hamile kalmıştı falan... sigara diyor yani...

selam canım,doğru haklısın ,içinden çıkamadıkları,uğraşmak istemedikleri durumlarda sebepsiz deyip çıkabiliyolar işin içinden . ben de yaptırmadım bu testleri canım,hiçbir doktor söylemedi,keşke söyleselerdi de yaptırsaymışım ama kesin pahalı testlerdir ve biz yaza kadar para biriktiriyoruz mikroenjeksiyon için ,tekrar araştırmalara ayırıcak ne para ne de manevi güç kalmadı maalesef
bu ay preseed vesile olup başarıcak inşallah diyorum ama bakalım ,umut dünyası işte:) hakkımızda hayırlısı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…