Preseed kullananlar

işallah arkadaşım işallah allah isteyen herkese verir işallah. sigarayı son bir aydır günde 3-4 içiyorum ama cidden çok zor dizginliyorum kendimi. evet istisnalar çok gerçekten ama o istisnalara gireceğime dair çok his yok içimde her doktora gitmem de bir kez daha yıkılıyorum her gitmem daha olumsuzluklarla dolu oluyor...allahım hayırlısını nasip etsin.
sanırım sen de sigara içiyorsun ben 20 yıl içtim dolu dolu şimdi azaltmışım neye yarar

günde 3-4 çok iyi bi sayı arkadaşım,zaten çok azaltmışsın belli ki,daha önce kaç tane içiyodun günde? bence hiç yıkılma,gerçekten etraf çok ciddi tedavi başarılarıyla dolu,birkaç doktorun daha görüşünü al ve mikroenjeksiyonu dene...evet ben de yaklaşık 15 senedir içiyorum,azaltmak neye yarar deme,zararın neresinden dönsen kar, birkaç ay içinde o bile işe yarayacaktır.hayırlısı canım...

slm aurora 79 arkadaşım yazdım ama görmed,in herhalde bendede var çikolata kisti ve dr ikinci ameliyatı olmamı istedi ben bulgaristan göçmeniyim orada akrabalarımda var banada yazabilirmisin bu ilacın adını nolursun canım cevabını bekliyorum
canım ben sana gönderdim diye başka birine gönderdim heralde..msjını görür görmez özelden yazmıştım çünkü..yolladım şimdi sana da canımm..inşallah tez zamanda kurtulursun..

allah umutlarımızı boşa çıkartmasın...umut bu fukaranın ekmeği demişler :) yanlız hikayen süpermiş o arkadaş da bol bol dana dua etsin

süpersinnn

benim eşimde 35 yaşında azına değil eliyle tutmamış sigarayı nasıl yanar bilmiyor...hareketsiz sperm sayısı %90....sigarayla ne derece alakalı bilmiyorum .... paylaşmak istedim........
ramazanda 5000 yasin okutucaktı..

benim eşim de ağzına sürmemiş..ama onunda hareketli spermi yok denilecek kadar az..mafoldumben
bende sigara içiyordum 3 haftadır bıraktım..doktorum yumurta kaliteni düşürüyor dedi..zaten kalitesi yok hepten yumurtamdan olmayayım diye bıraktım...

Son düzenleyen: Moderatör:
preseed mı bahane oldu bilmiyorum ama en sonunda oldu sadece 1defa kullandım
rabbim bu duyguyu isteyen bütün arkadaşara nasip etsin

Son düzenleme:
selam canım,doğru haklısın ,içinden çıkamadıkları,uğraşmak istemedikleri durumlarda sebepsiz deyip çıkabiliyolar işin içinden . ben de yaptırmadım bu testleri canım,hiçbir doktor söylemedi,keşke söyleselerdi de yaptırsaymışım ama kesin pahalı testlerdir ve biz yaza kadar para biriktiriyoruz mikroenjeksiyon için ,tekrar araştırmalara ayırıcak ne para ne de manevi güç kalmadı maalesef:KK43:
bu ay preseed vesile olup başarıcak inşallah diyorum ama bakalım ,umut dünyası işte:) hakkımızda hayırlısı ...
bizde eger bunlarla ilgili sorun varsa tüp bebek dahi olmuyomuş yani yumurta dölleniyomuş ama ikinci aşamaya tutunma aşamasına geçemiyomuş buda bagışıklık testleri kan pıhtılaşma testleriyle ortaya çıkıyomuş.yani gerçekten olabilir bu belki döllenmemiz oluyo ama tutunma olmuyo.sonuçta tüp bebek de öyle degilmi dışarda döllenme saglanıyo içerde tutunma.ben bu testleri burada bi tıp merkezine sordum aşagı yukarı 250 dediler ama ben buraya güvenemiyorum olmazsa konyada yaptırcam.Biliyomusun nedensiz olupta biçok insan tüp bebek yaptırıp olumsuzu aldıktan sonra bu testlere yönlendiriliyo.bence biz detaylı araştırılmadık mesala antikor testleri var ben bunları dahi yaptırmadım.bi hormon,hsg,semen analizi okadar

günde 3-4 çok iyi bi sayı arkadaşım,zaten çok azaltmışsın belli ki,daha önce kaç tane içiyodun günde? bence hiç yıkılma,gerçekten etraf çok ciddi tedavi başarılarıyla dolu,birkaç doktorun daha görüşünü al ve mikroenjeksiyonu dene...evet ben de yaklaşık 15 senedir içiyorum,azaltmak neye yarar deme,zararın neresinden dönsen kar, birkaç ay içinde o bile işe yarayacaktır.hayırlısı canım...
ben de 20 yıldır içiyorum ilk on senesi üç dört günde bir paket ama son on yıldır günde 17-18 içiyordum cidden.bu mikroenjeksiyonu ben tüp zannediyordum aynı değilmiş sanırım zoraki döllemeymiş. ama kistten dolayı eğer tutunamadıktan sonra mikroenjeksiyon olsa ne olmasa ne

canım ben sana gönderdim diye başka birine gönderdim heralde..msjını görür görmez özelden yazmıştım çünkü..yolladım şimdi sana da canımm..inşallah tez zamanda kurtulursun..

ramazanda 5000 yasin okutucaktı..

benim eşim de ağzına sürmemiş..ama onunda hareketli spermi yok denilecek kadar az..mafoldumben
bende sigara içiyordum 3 haftadır bıraktım..doktorum yumurta kaliteni düşürüyor dedi..zaten kalitesi yok hepten yumurtamdan olmayayım diye bıraktım...
oy oy oy nasıl bıraktın arkadaşım ya maşallah zorlanmadın mı ben hiç içmeden duramıyorum da...

canım benim hayırlısı olsunn
çokkk sevindimmm
allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inş... :emir_bebek:

ne güzel bir haber bu..ilk kullanımda hamile kalmışsınız,çok tebrik ediyorum..darısı bizlerin başına inşallah :CüvCüv:[/QUO

sizin siteden çok öğrencim var benim:) bigün çayını içeceğim o aşağıdaki kafede unutma:)
şimdi senin artık kistin yok mu kistin yoksa neden olmuyor bebek eşinden kaynaklı mı?

kızlar sabah beni birşey dürttü ve ben test yaptım..yarı uykulu bir vaziyette olduğum için testte silik çizgi var mı yok mu göremedim..cam kenarına geldim ve çubuğu güneşe tuttum.güneşe tutunca 2.çizgiyi gördüm...ama odanın içine döndüğümde 2.çizgi yoku..silikte olsa yok yani...
azönce ben testi atmak için testi elime aldım..bir baktım 2.çizgi silik ama bariz görünüyor..eşimede gösterdim o da gördü..ama yarım saat geçtikten sonra gördüm o çizgiyi..sizce durumum ne?
p.tesi kanda baktırıcam ama ozamana kadar meraktan ölürüm....eyvahedigeldismile

ne güzel bir haber bu..ilk kullanımda hamile kalmışsınız,çok tebrik ediyorum..darısı bizlerin başına inşallah :CüvCüv:[/QUO

sizin siteden çok öğrencim var benim:) bigün çayını içeceğim o aşağıdaki kafede unutma:)
şimdi senin artık kistin yok mu kistin yoksa neden olmuyor bebek eşinden kaynaklı mı?

her zaman beklerim..çok da memnun olurum..
şuan kistim yok canım..ama bizde tek sorun kist değildi..eşimin harketli spermi az,benim sağ tüpüm yok..sol tüpümden az geçiş var, östrojenim yüksek,fshım yükselmeye başladı,kan pıhtılaşması var..rahmim ters..çikolata kistlerinden dolayı yapışıklıklarım vardı..kistler gidince yapışıklık gider mi bilmiyorum,bunu araştırmalıyım...bende yok yok canım..bir çocuğun olmaması için vücutta ne gerekiyorsa bende var :))
rabbim bundan aşağı etmesin..

sigarayı nasıl braktın demişsin..onuda ilaçla bıraktım..eşimin kardeşi bırakmıştı ilk o ilaçla sonra bende kullandım ve bıraktım..şimdi de arkadaşım kullanıyor o da ilacın etkisiyle bu aralar canım hiç istemiyor diyordu...

her zaman beklerim..çok da memnun olurum..
şuan kistim yok canım..ama bizde tek sorun kist değildi..eşimin harketli spermi az,benim sağ tüpüm yok..sol tüpümden az geçiş var, östrojenim yüksek,fshım yükselmeye başladı,kan pıhtılaşması var..rahmim ters..çikolata kistlerinden dolayı yapışıklıklarım vardı..kistler gidince yapışıklık gider mi bilmiyorum,bunu araştırmalıyım...bende yok yok canım..bir çocuğun olmaması için vücutta ne gerekiyorsa bende var :))
rabbim bundan aşağı etmesin..

sigarayı nasıl braktın demişsin..onuda ilaçla bıraktım..eşimin kardeşi bırakmıştı ilk o ilaçla sonra bende kullandım ve bıraktım..şimdi de arkadaşım kullanıyor o da ilacın etkisiyle bu aralar canım hiç istemiyor diyordu...
bişi diycem reglini kaç gün geçti de çift çizgiyi silikte olsa gördün bilmiyorum ama eğer testte silik çıktıysa kanda kesin çıkar bugün. boğaziçi hastahanesinde saat ikiye kadar açık ve test yapıyorlar ben yaptırmıştım 20 ytl alıyorlar.yarım saat sonra arkadaşımı götüreceğim o da kan verecek istersen seni de alayım gelmek istersen özelden yaz da haberleşelim götüreyim eşin yoksa evde yani seni götürecek kimse yoksa şuan?

kızlar selam hepinizze bu sabahda boğaz arısı ile uyandım.faranjit ...

şimdi işe geldim. toparladım bikaç şeyi ...kociş aradı kadıköye gidicez dolaşıcaz biraz :) yarın da sabah erkenden modaya gidicez BARIŞ MANÇO VAPURU ile boğaz turu yapcaz . anma töreni için düzenlenen organizasyona katılcaz... kafam dağılsın biraz...başka şey düşüneyim....bebek bebek ....

görüşürüz kızlar öperm hepinizi..

öncelikle tebrik ederim .gözün aydın.:sm_cool::dance:sizde sorun neydi?ne zamandır istiyordunuz?ne şekilde kullandın ürünü?benim yarın çatlama günüm 2 kere kullandım.buğün ve yarın da kullanacağım .toplamda 4 olacak ama hiç umudum yok.bizim şiddetli morfoloji bozukluğu sorunumuz:1no2:kafamçokkarıştı

bişi diycem reglini kaç gün geçti de çift çizgiyi silikte olsa gördün bilmiyorum ama eğer testte silik çıktıysa kanda kesin çıkar bugün. boğaziçi hastahanesinde saat ikiye kadar açık ve test yapıyorlar ben yaptırmıştım 20 ytl alıyorlar.yarım saat sonra arkadaşımı götüreceğim o da kan verecek istersen seni de alayım gelmek istersen özelden yaz da haberleşelim götüreyim eşin yoksa evde yani seni götürecek kimse yoksa şuan?

canım,eşim evde o da götürür beni ama biz korkuyoruz..eşim p.tesiyi bekle sabah tekrar idrarda bakar öyle gideriz diyor..eyvahedigeldismile
beni düşünmüş olmana çok sevindim,çok teşekkkür ederim..

X