Preseed kullananlar

Günaydın kızlar
ya bu ilaçların hepsi hormon sonuçta hepsi zararlı.klomende uzun süreli kullanımda yumurtalık kanserine yol açıyomuş yani hamile kalmak çok önemliymiş hamile kalmadıgımızda yumurtalık kanserini tetikliyomuş

bide klomenin uzun dönemli kullanımda rahim duvarını inceltici etkiside varmış.ben bunları okudukça kötü oluyorum hayırlısıyla bebeklerimiz gelsede bizi kurtarsa

Ayşecim doktorum çatlatma iğnesine gerek yok dedi, benim yunurtalar iğnesiz çatlıyor kendiliğinden, zamanı ayarlama açısından da artık Allah ne verdiyse :)

love haklısın, doktoruma ben de sormuştum, bu kadar hormon yükleniyorum ileride Allah korusun kanser riskinden korkuyorum diye, bu arada bu doktorum hiç ilaç kullandırmamıştı, hamilelik geçirdiğin için ilacın etkilerini atıyorsun bu bir artı demişti, ne derece doğru bilmiyorum???

hoşgeldin loveeee

hayırlısıyla gelecek inşallah tez zamanda bebeklerimiz. dediğin gibi her ilac sonucta zararlı da kötünün iyisi işte bizimki de umut yani..

evet canım bu süreçte hamilelik çok önemliymiş vucut kendini yeniliyomuş hamile kalamadıgında ise tüm riskler bizi bekliyomuş allahım hepimizi korusun.sende üzülme bence 2 gebelik geçirmişsin sonuçta gebe kalabiliyosun.sorun ne kan pıhtılaşması falanmı var

hoşgeldin loveeee

hayırlısıyla gelecek inşallah tez zamanda bebeklerimiz. dediğin gibi her ilac sonucta zararlı da kötünün iyisi işte bizimki de umut yani..
hoşbulduk canım neyaptın başladınmı klomene.ben geçen ilk kez günde 2 sefer attıgımda klmeni çok rahasız olmuştum geceleri uyanıp bunalım falan geliyodu seni şimdi 4 klomenle düşenemiyorum

ayy inşallah yaa bebeklerimiz bi gelse bizi herseyden kurtaracaklar, çikolata kisti bile dogum yapanlarda daha gec tekrarlıyor...maşallah igne kullanmadan catlaması ne güzel canıcım, gelcek gelcek danalar az daha sabır...
hoşbulduk canım neyaptın başladınmı klomene.ben geçen ilk kez günde 2 sefer attıgımda klmeni çok rahasız olmuştum geceleri uyanıp bunalım falan geliyodu seni şimdi 4 klomenle düşenemiyorum

ayyy sorma başladım..takvimim şöyle:
4. gün (dün)..........2
5. gün..................2+2
6. gün..................2+2
7. gün..................2+2
8. gün..................2+2
9. gün..................2

dün gece zaten sarhoş etti beni, az önce aldım kulaklarımda uguldamalar basımda basınc basladı... hayırlı olsun da ben razıyım...

ama 6 gün oluyo klomeni 5 gün kullanmak lazım sen 6. günü atma canım ya.sen resmen 2 kutu klomen bitircen bu ay

love inşallah öyledir, kendimi böyle teselli edeyim bari :) Canım bende mthfr heterezigot çıktı, kan pıhtılaşma faktörü, gittiğim doktorların hiçbirisi düşüklerin nedeni olmadığını söyledi ama ben yine de önlem olarak aspirin, folbiol ve b vitaminlerini kullanıyorum, olacaksa herşeye rağmen oluyor gerisi hikaye be canım, nasibimizde varsa olacak, elden bir şey gelmiyor maalesef. Senin durumun nedir?

cetrefilli canım senin sdece bu ay attugın klomen benim 4 aylık tedavimde kullandıgım klomen başka bi doktora sorsan daha iyi olur ya
buarada bi arkadaşla görüştüm geçen kızın 2 sene olmadı bebegi adet düzensizligi vardı 4-5 ayda bir adet olurdu doktora gitmiş klomen vermiş ilk kullanımda hamile kalmış acaba bu klomen adet düzensiz olanlarda daha işe yarıyo ne.düşünün ya kız senede 3-4 kez adet görüyo ve hamile kalıyo

canım bebe aspirini kullanıyosun heralde ya bunu markası varmı yoksa sıradan bi aspirinmi
benimde 18 aydır olmuyo canım hiç bi sorun yok nedensiz kısırlık anlıycan neyapsam nere gitsem kendimi bitirdim aylardır.şu pıhtılaşma olayından bende şüpheleniyorum devlet hastanesine gitsem bakarlarmı onun testine

kızlar günaydın.ben de onu soracaktım.
anjelic 'in dediği gibi dibine mi vurmalıyız bir ayda mı bitmeli 40 gr.lık tüp.bir dahaki aya da bırakanınız var mı ?dün gece çok hafif çizgi olmuş benim test.buğün 10. günüm artık kullanayım şunu zamanı geldi sanırım.
sizler nasıl kullandınız arkadaşlar?

kızlar merhabalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hoşgeldin canım, uykucu musun sen bu saate kadar nerdeydin bakem
ama 6 gün oluyo klomeni 5 gün kullanmak lazım sen 6. günü atma canım ya.sen resmen 2 kutu klomen bitircen bu ay
işte 4.gün de yarım doz alıyorum ya tam 5 güne tamalıyo günde 4 taneden.
işte veren allah veriyo darısı basımıza, anacım sivasta toplamda adam gibi 3 doktor var zaten:roflol: klomen topiğine de baktım da artırarak gidiyo onların doktorları da.. gelecek ay kısmet olur da annemlere gidersem orda görünücem baska bi doktora, ankarada

naber 35. ay?

Kıslar bu arada şaka maka bu ay preseedin dibine vurdum heeee

:roflol: yarasın inşallah

günaydın canım bence sadece yumurtlama günlerinde kullan.benim bitmedi daha bu ayda kullancam heralde sorun olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…