Preseed kullananlar

ne uykusu cnm çalışıyorum isyerindeyim ara ara giriyorum sabah işimiz çok oluyo ondan cnm bizim okul tatil degil ben özel egitimde çalışıyorum

kızlar günaydın.ben de onu soracaktım.
anjelic 'in dediği gibi dibine mi vurmalıyız bir ayda mı bitmeli 40 gr.lık tüp.bir dahaki aya da bırakanınız var mı ?dün gece çok hafif çizgi olmuş benim test.buğün 10. günüm artık kullanayım şunu zamanı geldi sanırım.
sizler nasıl kullandınız arkadaşlar?
canım ben 11. 12. 14. günler tam kullandım, önce ve sonrasında günasırı birlikte olduk o zamanlarda da az az vajina agzına sürüdm sadece nemlendirme amaclı..

ne uykusu cnm çalışıyorum isyerindeyim ara ara giriyorum sabah işimiz çok oluyo ondan cnm bizim okul tatil degil ben özel egitimde çalışıyorum
aaaa ben de tatil sandım canım kolay gelsin sana:)

35. ay ben bikaç defa kullandım preseedi, hatta birkaç defa da idrar testiinde pozitifi gördüm, kan testi 5in altı yani negatif çıktı ama sanırım gebelik oluşup tutunamama olayı var??? hayırlısı artık.

love ben bebe aspirini kullanıyorum, hayırlısıyla hamile kalırsam iğne kullanmaya başlıycam, bu arada senin yaş kaç, kaç yıllık evlisin ve hangi tahlil/testleri yaptırdın yazsana.

Mona rosa canım aslında sadece yumurtlama günlerinde kullanmak en ideali ancak ben bu ay ilaç kullandığım için aşırı kuruluk problemi yaşadım ve her birliktelikte kullandım, daha önceki aylarda en fazla 2 defa kullanmıştım.

love inşallah öyledir, kendimi böyle teselli edeyim bari :) Canım bende mthfr heterezigot çıktı, kan pıhtılaşma faktörü, gittiğim doktorların hiçbirisi düşüklerin nedeni olmadığını söyledi ama ben yine de önlem olarak aspirin, folbiol ve b vitaminlerini kullanıyorum, olacaksa herşeye rağmen oluyor gerisi hikaye be canım, nasibimizde varsa olacak, elden bir şey gelmiyor maalesef. Senin durumun nedir?

canım,geçmiş olsun bende de kan pıhtılaşması var..kan pıhtılaşması düşük riski yapıyor diye biliyorum ben..en azından benim doktorum öyle demişti..en yakın arkadaşımında kan pıhtılaşmasından dolayı çocuğu karnında öldü..seren serengil de kan pıhtılaşmasından dolayı 3 çocuğunu da doğuramadı..bunları kötü haber tellalcısı gibi yazmak istemezdim ama kan pıhtılaşması çok ciddi bir rahatsızlık...
biz sorunumuzu bildiğimiz için kendimizi şanslı saymalıyız,en azından hamile kaldığımız da yada kalmadan önce hangi ilaçları kullanmamız gerektiğini biliyoruz..
rabbim kimseye dert verip derman aratmasın...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77.............................................
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan..............................................
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

anjeliiic ne ilacı kuruluk yaptı sende?

aurora canım amiiin ne diyelim, hadi sıra senin güzel haberini ver bu ay bize inşallah

canım,geçmiş olsun bende de kan pıhtılaşması var..kan pıhtılaşması düşük riski yapıyor diye biliyorum ben..en azından benim doktorum öyle demişti..en yakın arkadaşımında kan pıhtılaşmasından dolayı çocuğu karnında öldü..seren serengil de kan pıhtılaşmasından dolayı 3 çocuğunu da doğuramadı..bunları kötü haber tellalcısı gibi yazmak istemezdim ama kan pıhtılaşması çok ciddi bir rahatsızlık...
biz sorunumuzu bildiğimiz için kendimizi şanslı saymalıyız,en azından hamile kaldığımız da yada kalmadan önce hangi ilaçları kullanmamız gerektiğini biliyoruz..
rabbim kimseye dert verip derman aratmasın...

saol canım, kan pıhtılaşması düşük nedeni maalesef ama doktorlar genelde mthfr yi hele de heterizgotsa adamdan saymıyorlar, oysa araştırdığım kadarıyla çok önemli söylediğim vitaminleri de ben kendim kullanmaya başladım araştırarak, doktorum hamile kalınca kan sulandırıcı iğnelere başlanacağını söyledi, nasipse olacak...Sende hangi faktör var?

canım,aspirin olarakta coraspirini tavsiye ederim..diğer aspirinler mide de çözülüyor,coraspirin bağırsakta çözlüyor..mide de çözülenler mide de ağrı yapabiliyor,hem etkileşim açısından da coraspirini tavsiye ediyor doktorlar..tabi tecih senin ikiside aynı etkiyi gösteriyor ben miden de sorun olursa alternatif olarak coraspirini söylemek istedim..

Ayşecim femara kullandım ya bu ay, o beni çok kuruttu, artık kullanmıycam hayırlısıyla, bu arada içimden geldi beni de yaz 18 şubata bacım:Saruboceq:

35. ay ben bikaç defa kullandım preseedi, hatta birkaç defa da idrar testiinde pozitifi gördüm, kan testi 5in altı yani negatif çıktı ama sanırım gebelik oluşup tutunamama olayı var??? hayırlısı artık.

love ben bebe aspirini kullanıyorum, hayırlısıyla hamile kalırsam iğne kullanmaya başlıycam, bu arada senin yaş kaç, kaç yıllık evlisin ve hangi tahlil/testleri yaptırdın yazsana.

Mona rosa canım aslında sadece yumurtlama günlerinde kullanmak en ideali ancak ben bu ay ilaç kullandığım için aşırı kuruluk problemi yaşadım ve her birliktelikte kullandım, daha önceki aylarda en fazla 2 defa kullanmıştım.
valla canım ben 4.5 yıldır evliyim 3 sene korunduk yaşta 27..
yapılan testlerimde işte hormon tahlilleri semen anlizi,hsg ..5 ay klomen kullandım 1 aşılama 1 kerede igneli tedaviyle aşılama olcaktı yumurta kendilinden çatladı 2. aşılamam olamadı normal birliktelik.yani yumurtlamada normal genede olmuyo işte..
son adetimde ilk gün kahveringi lekeler şeklinde geldi ikinci gün çok yogun kan pıhtısı şeklinde bişey geldi ve çok sancılı oldu adeti birkere daha böyle olmuştu doktora sordugumda düşük yapmış olabilirsin bazı kadınlar gebeligini farketmez adet gördüm sanır düşürür demişti.bende şimdi şu kan pıhtılaşma olayını araştırıyorum nedensiz kısırlarda görülebilen bişeymiş sanırım testi nerde yaptıracagımı bilmiyorum

canım,aspirin olarakta coraspirini tavsiye ederim..diğer aspirinler mide de çözülüyor,coraspirin bağırsakta çözlüyor..mide de çözülenler mide de ağrı yapabiliyor,hem etkileşim açısından da coraspirini tavsiye ediyor doktorlar..tabi tecih senin ikiside aynı etkiyi gösteriyor ben miden de sorun olursa alternatif olarak coraspirini söylemek istedim..
çok geçmiş olsun allah şifa versin...

Ayşecim femara kullandım ya bu ay, o beni çok kuruttu, artık kullanmıycam hayırlısıyla, bu arada içimden geldi beni de yaz 18 şubata bacım:Saruboceq:
anladıımmmm canım

hemmen yazıyorum listeye, inşallah son yazısım olur gelecek ay hemen üst listeye gecersin canomhihoyyyt

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

anjeliiic ne ilacı kuruluk yaptı sende?

aurora canım amiiin ne diyelim, hadi sıra senin güzel haberini ver bu ay bize inşallah

inşallah canım...çok umutlu değilim, belirti filan yok..az belimde ağrı var,biraz da göğüslerim de hassasiyet var o da çok az..başka da hiç bir şey yok..zaten 6 yıldır hiç hamilelik yaşamadım,nasıl belirti olur hiç bilemiyorum..bekleyip görelim bakalım..

love canım hormon tahlillerin normalse eşinin de testi normalse benden tavsiye öncelikle bağışıklık sistemi testlerini yaptır, orada sorun olursa bir ramotoloji doktoruna gider gerekli testleri istersin, bir de kan pıhtılaşma testleri epeyce fazla, gen v, gen II, Paı, protrombin, mthfr 1298 ve 677c, protein s ve protein bildiklerim...Ama bu testleri devlet hastanesinde yapmıyorşar sanırım, üniversite hastanelerinde yapıyorlar, özel lab. da olur, 2-3 düşük geçirmemişsen yapmıyorlar ayrıca, doktora gidip bu testleri istersen 3 düşüğün olduğunu söylemen gerek, aksi taktirde yapmıyorlar canım. Ben birçoğunu kendim özel yaptırdım maalesef. Aaaa bir de kızlar tiroid hormonları kadar antikorlar da önemli anti tpo ve anti tg mutlaka baktırın derim.

love canım hormon tahlillerin normalse eşinin de testi normalse benden tavsiye öncelikle bağışıklık sistemi testlerini yaptır, orada sorun olursa bir ramotoloji doktoruna gider gerekli testleri istersin, bir de kan pıhtılaşma testleri epeyce fazla, gen v, gen II, Paı, protrombin, mthfr 1298 ve 677c, protein s ve protein bildiklerim...Ama bu testleri devlet hastanesinde yapmıyorşar sanırım, üniversite hastanelerinde yapıyorlar, özel lab. da olur, 2-3 düşük geçirmemişsen yapmıyorlar ayrıca, doktora gidip bu testleri istersen 3 düşüğün olduğunu söylemen gerek, aksi taktirde yapmıyorlar canım. Ben birçoğunu kendim özel yaptırdım maalesef. Aaaa bir de kızlar tiroid hormonları kadar antikorlar da önemli anti tpo ve anti tg mutlaka baktırın derim.
sagol canım işte birsürü test var aslında doktorların işene gelyo nedensiz deyip gönderiyolar kendimiz araştırmasak hiçbişey olacagı yok

inşallah canım...çok umutlu değilim, belirti filan yok..az belimde ağrı var,biraz da göğüslerim de hassasiyet var o da çok az..başka da hiç bir şey yok..zaten 6 yıldır hiç hamilelik yaşamadım,nasıl belirti olur hiç bilemiyorum..bekleyip görelim bakalım..
canım senin sorun ne 6 yıl uzun bi süre aşılama falan yaptırdınmı

cetrefilli duydun demi anjelinin dedigi testleri seninde sonuçta şuan görünen bişey yok sanırım bunları yaptırmamız gerekiyo

canım senin sorun ne 6 yıl uzun bi süre aşılama falan yaptırdınmı

canım ben de yok yok..ne ararsan var..
ilk çikolata kisti ve myom çıktı..doktorum ameliyat olman lazım dedi..laporoskopi ve histereskopi oldum..ameliyat sırasında yapışıklıklardan dolayı tek tüpümün açılmayacak kadar kapalı olduğu ortaya çıktı..tek tüpümün işe yaradığını öğrendim ondanda az geçiş varmış zaten..ameliyattan kısa süre sonra çikolata kistim yineledi..bir ilaç buldum onu kullanırsam kayboluyor onu bırakınca tekrar yineliyor..
aşılama yatırdım .tutmadı..3 tüp bebek denedim tutmadı..bu arada kan pıhtılaşması varmış onuda 3.tüp bebek denememde öğendim..yumurta rezervim az ve yumurta kalitem düşük..östrojenim ve fsh'ımda yüselmeye başladı..
eşimde de çift taraflı varikosel çıktı.ameliyat oldu ama onunda hareketli spermi az..sperm sayısıda düşük zaten..
bizde yok yok tatlım,bütün olumsuzlukların hepsi bizde..rahim nakli yapılsa hemen yaptırıcam okadar bezdim..
rabbim yinede bundan aşağı etmesin diyorum...

canım ben de yok yok..ne ararsan var..
ilk çikolata kisti ve myom çıktı..doktorum ameliyat olman lazım dedi..laporoskopi ve histereskopi oldum..ameliyat sırasında yapışıklıklardan dolayı tek tüpümün açılmayacak kadar kapalı olduğu ortaya çıktı..tek tüpümün işe yaradığını öğrendim ondanda az geçiş varmış zaten..ameliyattan kısa süre sonra çikolata kistim yineledi..bir ilaç buldum onu kullanırsam kayboluyor onu bırakınca tekrar yineliyor..
aşılama yatırdım .tutmadı..3 tüp bebek denedim tutmadı..bu arada kan pıhtılaşması varmış onuda 3.tüp bebek denememde öğendim..yumurta rezervim az ve yumurta kalitem düşük..östrojenim ve fsh'ımda yüselmeye başladı..
eşimde de çift taraflı varikosel çıktı.ameliyat oldu ama onunda hareketli spermi az..sperm sayısıda düşük zaten..
bizde yok yok tatlım,bütün olumsuzlukların hepsi bizde..rahim nakli yapılsa hemen yaptırıcam okadar bezdim..
rabbim yinede bundan aşağı etmesin diyorum...
ay canım çok zor gerçekten.ben bir sefer aşılamada hayal kırıklıgına ugradım sen kaç sefer yaşadın bunu allah kolaylık versin canım umarım çektiklerine degerde bebegini kucagına alırsın

X