Preseed kullananlar

yaa kızlar bu ilacın güvenilirliği ile ilgili doktorla konuşanınız bilgisi olan var mı, diye sormuştum ama cevap veren olmadı , beni de bilgilendirir misiniz ?lütfen...

yaa kızlar bu ilacın güvenilirliği ile ilgili doktorla konuşanınız bilgisi olan var mı, diye sormuştum ama cevap veren olmadı , beni de bilgilendirir misiniz ?lütfen...

canım bu urunun prospektusunu okuduysan bu bir ilac degil. sadece kayganlaştırıcı. diğerlerinden farkı vajınal sıvıyla uyumlu olması, spermlerı öldürmemesi ve vajınal sıvıya uyumlu oldugu icinde spermlere hareketlik kazandırması. birkac bilimsel yayında doktorlar ile yapılan roportajda bu urun ovgulerle bahsediliyor. FDI onaylı olması ayrıca onemli cunku FDI onayı almak olduça guctur. ben sağlık sektorunde çalışıyorum ve bu işlemlerin geçtiği yolları iyi bilirim. turkiyede cok yaygın degildi yeni yeni bu urun ogrenimeye baslandı. Amerikada pick yapmış bir urun. eğer hala için rahat etmiyorsa doktorunla paylaş. umarım yardımcı olabilmiişimdir. sipariş edeceksende gg dan yada yurt dısı meşeli bir site var oradan sipariş et. tr de 13o tl ye satılıyor. bahsettıgım yerlerden cok daha uyguna bulabılırsın.

kızlar ben 24unde kırmızı kart yedim. onumuzdeki aya kaldı. bu arada benim preseed henuz gelmedi. yanı bu calısma preseedle olumsuz sonuc vermedı. ayrıca bılgılerınıze sunulura.s

selmacım çok teşekkür ediyorum sağol yanıtın için. yarın da her ihtimale karşı bekleyip cumartesi sabah test yapıcam inş. belirtilerin bende de var ama adet belirtileriyle o kadar uyuşuyorlar ki hangisi diye anlamak imkansız. ama çoğu arkadaş gögüslerde dokunamayacak kadar aşırı hassasiyet ve gögüs ucunda büyümeden bahsetmişlerdi bende öyle bir durum olmadığından umudum yoktu ama sende de olmamış sanırım.bünyeye göre değişiyor belkide. tekrardan hayırlı olsun, Allah gönlüne göre versin.

Kızlar günaydın? Selma bacım nasılsın?Duruma adapte olabildin mi?

Arkadaşlar bi şi sorucam, duruma bi el atın, eşimle salı günü ve perşembe günü birlikte olduk, iki gün de kuruluk olduğu için preseed kullandım, özellikle salı günü ilişkinin hemen sonrasında bende yanma başladı, 5-10 dakika durabildim banyoya gittim, idrarım da hafifçe yaktı orayı, sonra soğuk su felan geçti hemen yanma, kaşıntı, akıntı vs. yok, dün de preseed kullandım, evvelki kadar olmasa da hafif bi yanma hissi oluştu sanki, 15-20 dakika sonra duşumu aldım ama vajinada maalesef bu ay bi hassasiyet ve kuruluk hissediyorum, sorum şu bu mantar olabilir mi? Hiç geçirmediğim için bilemiyorum, kaşıntı ve akıntı yok, sadece ilişkinin hemen akabinde oluyor, ilişki sırasında da bir şey yok pek, bu kuruluk olayı mı hassasiyet yapıyor, fikri olan???

günaydınlar,
ela rica ederim. inşallah senden de güzel haberler alırız canım..
anjelic canım benim olucam inşallah yakında:)))
geçmiş olsun. herhangi bir yotum yapamayacağım. yaşamadım hiç böyle birşey..

love canım sıkma canını daha senin zamanın gelmemiş. zamanın gelince hertürlü zorluğa karşın insan hamiş kalabiliyormuş..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:...............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:.........................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
:nazar:aysouk:nazar:.............................................
:nazar:cicekcik:nazar:...........................................:nazar:(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
:nazar:waters:nazar:..............................................
:nazar:nevyas:nazar:..............................................
:nazar:selmas88:nazar:..........................................07 Ekim 2010 :nazar:

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27............................................................28 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Ayşecim preseedle hamile kalanlar bunun 5-6 katı, önceki listeyle birlikte yazsak hepsini görürüz ne dersin?

hoşgeldin arkadasım aramıza, inşallah testin pozitif cıkar bir haftada 3 hamiş, süper olur, artık baslarız burda göbek atmaya:dance: inşallah agrılar kistten deil bebiştendir, bu arada beklenen tarşh demeyelim canımcım beklenmeyen, gelmeyesice tarihini hemen ekliyoruma.s.
hoşbuldum canım,duan için yürekten amin..:Saruboceq:
tatlım haklısın beklenmeyen demeliydim,ağız alışkanlığı işte..bunuda değiştirmeliyim..

Hatırlayamadığım birkaç isim daha var, toplam hamişler bunlar bildiğim.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82 ............................... ................25 Temmuz 2010
22- ed@hmet ............................. ............20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk .............................. ...............
24-cicekcik ............................ ............... (preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters .............................. ................
26-nevyas .............................. ................
27-selmas88 ............................ ..............07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

love27............................................ ................28 Ocak
cetrefilli........................................ ..................2 Şubat
aurora79.......................................... ..............12 Şubat
35.ay............................................. .................14 Şubat
yellowhot......................................... ...............16 Şubat
gukem............................................. ...............19 Şubat
hilalbebik........................................ ...............
apaydın........................................... ...............
anjelic
ebrubu

selma senin o conconu yerim:)))napıyonuz bakalım,doktora ne zaman gidecen hesapladınmı kaç günlük olduğunu,babanız sevinmiştir(yumurtlama günleri tarihler,ıvır zıvır..vs oh be kurtuldum diyee)
şaka kızzz şaka vallahi kızma sakın takılıyorum sana biraz

günaydınlar,
ela rica ederim. inşallah senden de güzel haberler alırız canım..
anjelic canım benim olucam inşallah yakında:)))
geçmiş olsun. herhangi bir yotum yapamayacağım. yaşamadım hiç böyle birşey..

love canım sıkma canını daha senin zamanın gelmemiş. zamanın gelince hertürlü zorluğa karşın insan hamiş kalabiliyormuş..
bekliycez artık canım yapacak bişey yok doktorada gitmiyorum 2. kez deneyeyim bişey kullanmadan preseedi

:))))) biz babası ile concon diyoruz.. denizciğim 5,5 6 haftalıkken gideyim diyorum. keseyide görürürüm. sonra 8. hafta da ve nasip olur ise 12. hatfa da..
4 hafta 1 günlük:)) çok minik daha o. bu sabah midem kötüydü ya..
baba muhteşem gidiyor Allah bozmasın. beni kızdırmamak için adam takla atıyor. bende ki nazları görsen gülmekten çatlarsın:)))
sen ne yaptın kaç kilo aldın denizciğim?

love canım,
en güzelini yaparsın. sadece tavsiyem bu iki aylık süreçte istersen dr. yumurta takibi yaptır. inan çok faydasını görüyorsun. kaç yumurtan olmuş, ne taraftan yumurtlamışşın, yumurtan olgunlaşıyor mu? bu sayede inşallah gerek kalmaz ama eğer aşılama yaptıracak olursan elinde bir iki aylık veri olur...
ha dr. gitmen iki günde bir zor ise 13. günde gitmen bile faydalı olacaktır..

anjelic eline sağlık. maşallah 27 kişi olmuş. hamiş adayı arkadaşlarımızın sayısıda bir hayli azalmış. önümüzde ki ay inşallah sıfırlanı verirde preseed anneleri diye bir sayfa açıveririz:)))

arkadaşlar benim bugün 16.gün ve monitör hala 2.seviyede napcagımı şaşırdım

X