Preseed kullananlar

oyyy maşallah annesi, ne güzel bir duygu yaaa amiin amiinn inşallah biz de yasarız bunları.
gebelikte alttan us yapıyolar mı edacım yaa yeni duydum valla?
cinsiyeti belli olsun da ciciler göndereyim ben ona

canım ben 4 ay günde bir klomen kullandım 2 yumurta falan oluyodu.4. klomende aşılama oldu sonra ara verdim tekrar aşılama dedik gonal f ve menegon kullandım ama aşılama olamadı normal ilişki oda tutmadı şimdi 5. klomen kullanışım oda günde 2 dedi dr 4 yumurta oluştu.

Selam kızlar nasılsınız benim kasıklarım ve belim çok ağrıyor ya kist mi oldu ne...Cetrefilli çiçeğim preseedle hamile kalmadı 2 ay kullandı sonra bıraktı kullanmadığı ay hamile kaldı..Darısı başımıza olsun..

ooo maşallah ne güzel, ben günde 2 ile basladım zaten o zaman da 2 yumurta olmustu, günde 3 tane içince de 2 yumurta olustu ben bişey anlamadım ki bu işten:sinifsinif:

kaçıncı günün bugün canım? 18 falan heralde de mi? çicekcik tam bırakıyorum bu işleri dediği anda hamiş kalmıstı değil mi, ne güzel, ama olsun listemizde, nasıl olsa bu topiğin hatunu:içelim:

25. günüm canım 18. günde yumurtlamıştım..Evet doğum kontrol hapına başlayacaktıki o ay gebe kaldı..

nevyas, cetrefilli
ben doktora gitmeden klomen kullansam, 13 veya 14 gün doktora gitsem ne dersiniz?
biliyorsunuz iki aydan beri bende sadece 1 yumurta oluşuyor. yumurtaları çoğaltmam lazım..akıl verin bakem bana..

nevyas, cetrefilli
ben doktora gitmeden klomen kullansam, 13 veya 14 gün doktora gitsem ne dersiniz?
biliyorsunuz iki aydan beri bende sadece 1 yumurta oluşuyor. yumurtaları çoğaltmam lazım..akıl verin bakem bana..

Doktor sayıyı arttırmadımı bide kaç aydır klomen kullanıyorsun günde kaç tane?

nevyas hayatım iki aydan beri yumurta takibi yaptırıyorum. her ikisinde de bir yumurta olmasına rağmen doktor ilaç yazmadı.. ben kendiliğimden kullansam mı diyiyorum..

sadece geçen ay 22,5 olan tek yumurta için çatlatma iğnesi verdi. bu ay ise yumurta 17 mm diye çatlatma iğneside vermedi. yumurta kendiliğinden bir gün sonra çatladı.

sadece geçen ay 22,5 olan tek yumurta için çatlatma iğnesi verdi. bu ay ise yumurta 17 mm diye çatlatma iğneside vermedi. yumurta kendiliğinden bir gün sonra çatladı.

Valla canım kendi kendine kullanman doğru olurmu bilmiyorum ama sen bence doktorunu değiştir tedavide bi ilerleme kaydetmiyorsun çünkü..Ben geçen ay günde 2 tane kullandım bu ay olmazsa 3 kullanacağım yine olmazsa iğne tedavisine geçecek yani sabit tedavi uygulamıyor doktorum..

doğru haklısın canım. geçen ay zaten o nedenle doktor arayışına girmiştim. bu ay hem erdem e gidicem hemde afiyet fazilet hanım a . onuda çok övüyorlar.
son kontrolümde doktorumun dediği hamile kalacaksın ama biraz zor ve uzun olacak. e tamamda tedavi?!!!
sen beni kendi halime bırakırsan tabi ki zor ve uzun sürede olacak. benim gibi pko lu bir hatunun kolay çocuk sahibi olması zati zor..

Tabi canım kendi kendimize olmuyor olsa şimdiye çoktan olmuştu bi destek tedaviye ihtiyacımız var..

selmacım klomeni kendi kendine kullanma, yo doktorunu değiştir ya da özel deil mi doktorun söyle yazsın anacım, yani bu sadece genel kontrol, tedaviye yönelik bişey yok... nevyascım klomen 3 doz da olmazsa iğneye gececek dedin ya doktorun, iğne ne iğnesi? ben de benimkine diyeyim iğne deyüüü:roflol:

nevyaz nerdesin sen? deli olcan sivasa damla kar düşmüyo bu yıl, bi kac kez yagar gibi oldu ama tutmadı hiiç

Valla canım iğnenin adını bilmiyorum ama yumurtlama içinmiş..Doktorum klomeni 2 aydan fazla kullanmak doğru değil dedi o yüzden iğne tadavisine başlıycam dedi karından yapılıyormuş ve daha etkili bi tedaviymiş canım..

anladııııım, ben ardarda hiç kullanmadım, inşallah da gerek kalmaz tekrar tedaviye hiç birimize...eger 2 şubatta olursam adeti bu ay da kullanıcam sonrasında sorarım, hatta bu sefer sorarım çünkü klomen beni şaşkın yaptı kızlar sizde de böyle yan etkiler oldu mu??

nasılsınız kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr???????????
preseed güzelleri:)))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…