Preseed kullananlar

Benim 25 ocak bugün kanda baktırdım negatif çıktı hayırlısı artık..

Selma canım sana doktor adı vercektim kusura bakma arkadaşıma az önce sordum Op. Dr. Yasemin Çakar Kement miş canım Erdem hastanesinde..

Arkadaşlar bugün tüp bebek görüşmesine gittim. Tahlillerim yapıldı hepsi süper, doktor doğum kontrol hapına başlattı. Reglimin 2.günü iğnelere başlıyorum..Ben de preseedi 2 ay denedim ama bende işe yaramadı..Ama siz pes etmeyin lütfen..Ben artık sabırsızlanmaya başladığım için dayanamadım..

nevyas canım çok teşekkürler,
bende duydum bu doktorun adını. olmazsa önümüzde ki ay ona giderim..
canım hayırlısı önümüzde ki ay ve sonrası var. işte hepimizin umudu o önümüzde ki aylar..
zaten sen eşinin rahatsızlığından iğne falan vurulamamıştın.
tavsiyem bu ay doktora mutlaka görün. bakalım çatlamışmı hepsi..

deniko hayırlısı bitanem. inşallah oradan çok hayırlı sonuçlar alırsın. Allah yardımcı olsun

:roflol:yakalarım beeen:KK66: e önümüzdeki gelmeyesice tarihi söyle işte

canım benim
ben 15ocakta hasta olmam lazımdı ama olmadım hala
yani gelen giden yok oyüzden şuan ?????????
soru işareti yaz gitsin yada günü geçti de bende istiooooooommmmmmmmm:):):):):)

cetrefilli canım toplantıdaydım. halletmişsin sen listeyi. besmele ile başlamışsın ne güzel....

ayy ne güzel liste yapmışsınız,benim doğum tarihi 25 temmuz 2010 inşallah allah kısmet ederse,cetrefillicim görünce eklersin,

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:
:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
NevYas......................................................... 25 Ocak
35.ay
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
anjelic
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

Arkadaşlar bugün tüp bebek görüşmesine gittim. Tahlillerim yapıldı hepsi süper, doktor doğum kontrol hapına başlattı. Reglimin 2.günü iğnelere başlıyorum..Ben de preseedi 2 ay denedim ama bende işe yaramadı..Ama siz pes etmeyin lütfen..Ben artık sabırsızlanmaya başladığım için dayanamadım..
canım hayırlı olsun, senin problem neydi? ne kadardır istiyorsunuz bebiş? kaç yıllık evlisin? ya benim de bazen sabrım kalmıyor o zaman diyorum hemen başlayalım tüp bebege diye... sonra durduruyorum kendimi daha erken diye... inşallah ilk denemenizde tutar canım allah yüzünüze baksın.
canım benim
ben 15ocakta hasta olmam lazımdı ama olmadım hala
yani gelen giden yok oyüzden şuan ?????????
soru işareti yaz gitsin yada günü geçti de bende istiooooooommmmmmmmm:):):):):)
canım sen doktora göründün mü iki aydır hiç gecikmeyen adfetin gecikiyor, yumurtana falan baktır bi bence

cetrefilli canım toplantıdaydım. halletmişsin sen listeyi. besmele ile başlamışsın ne güzel....
inşallah uğurlu gelir bu liste hepimize canlarım:1hug:

ayy ne güzel liste yapmışsınız,benim doğum tarihi 25 temmuz 2010 inşallah allah kısmet ederse,cetrefillicim görünce eklersin,
ayyy inşallah sen doguma giderken biz bebişlerimizi tasıyor oluruz denizcim yaaa, nasıl da belli günü ayı sağlıkla gelsin inşallah

canım sen doktora göründün mü iki aydır hiç gecikmeyen adfetin gecikiyor, yumurtana falan baktır bi bence

valla bilmiom canım hasta olur olmaz gitcem doktora geçen ay gitcektim ama
yılbaşına denk geldi gidemedim oyüzden
geçen gün biyerde okudum bir kadının çok düzenlide olsa yılda 2kere düzeninin bozulması normalmiş
bakaılm hayırlısı
beni hala eklememişsin:KK43:(((((

Cetrefilli benim hiçbir problemim yok..Problem eşimde maalesef:KK43:( Biz 4 senelik evliyiz, 2,5 yıldır korunmuyoruz..Preseed ile olacağından çok ümitlenmiştim zaten denemediğim hiçbir şey kalmadı..Yaş 30'u geçti, bir de preseed'in şu bozuk spermleri de hızlandırıp dölleme yapabileceğinden bahseden arkadaşın yazısından da etkilendim.Artık zaman kaybetmeye gerek yok diye düşündüm ve bugün tedaviye başladım..Yumurta rezervi iyice azalmadan bir cesaret başladık bakalım ne olacak..Ama korkuyorum biraz bu da olumsuz sonuçlanır diye:KK43:

deniko hayırlısı bitanem. inşallah oradan çok hayırlı sonuçlar alırsın. Allah yardımcı olsun

Çok teşekkür ederim canım..Hayırlı sonuç almayı çok istiyorum inan..Allah hepinizin yardımcısı olsun öyle ya da böyle bebişlerinize kavuşursunuz inşallahopuyorumnanaktan

hilalciiim tarik yok diye eklemedim canımcım, yoksa es gecer miyim seni ben:KK66:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:
:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hilalbebik.....................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
NevYas......................................................... 25 Ocak
35.ay

gukem
apaydın
waterss
anjelic
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

Son düzenleme:
hilalciiim tarik yok diye eklemedim canımcım, yoksa es gecer miyim seni ben:KK66:

dur sen sen diyon dimi bu hamişse bidaha yorulmayım diye:):):):):)
şaka yapıom canım ben anlatamadım derdimide ondan:):):):):)
hadi ben kaçar
kendinize iyi bakın yarın görüşürüz canım:):):):)

Cetrefilli benim hiçbir problemim yok..Problem eşimde maalesef:KK43:( Biz 4 senelik evliyiz, 2,5 yıldır korunmuyoruz..Preseed ile olacağından çok ümitlenmiştim zaten denemediğim hiçbir şey kalmadı..Yaş 30'u geçti, bir de preseed'in şu bozuk spermleri de hızlandırıp dölleme yapabileceğinden bahseden arkadaşın yazısından da etkilendim.Artık zaman kaybetmeye gerek yok diye düşündüm ve bugün tedaviye başladım..Yumurta rezervi iyice azalmadan bir cesaret başladık bakalım ne olacak..Ama korkuyorum biraz bu da olumsuz sonuçlanır diye:KK43:

deniko canım hayırlısı olsun.taedavin başarılarla sonuçlanır inşallah.bizim de sorun aynı.morfoloji bozukluğu.ben de aldım preseedi bu ay.şubatın ilk haftası kullanacağım.2 gün önce de biz görüştük tüp bebek merkeziyle.sizin sorun ne?hangimerkeze karar verdiniz?benim de yaşım 33 artık:KK43:(2.5 yıllık evliyiz ve hiç korunmadık...

eda gözün aydın.çok sevindim.allahım kucağına almayı da nasip etsin...allahım bebeğini de seni de korusun

:teytey::teytey::teytey::nazar::nazar::nazar:

X