Preseed kullananlar

denizcim sendemi preseedle hamile kaldın

cetrefilli nasılsın canım heyecanla bekliyosun demi.valla ben ölcem artık.sen laparoskobi yaptırdın demi ya nasıldı zormuydu iz falan kalıyomu?

Preseed Hamişlerimiz Muhtemel Doğum Tarihleri
aysouk
ed@hmet
dnz82
NevYas

Preseed Güzellerimiz Beklenmeyen Tarihlerimiz
cetrefilli 2 Şubat
selma88
35.ay
hilalbebik
love27
gukem
apaydın
waterss
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

Son düzenleme:
cetrefilli nasılsın canım heyecanla bekliyosun demi.valla ben ölcem artık.sen laparoskobi yaptırdın demi ya nasıldı zormuydu iz falan kalıyomu?

kasıgımda araları 5ser santimlik 3 nokta kaldı canım yani ayıptır söylemesi tüylü bölgede. yani öyle bikiniden falan görünmüyor. kolay deil tani sonucta bu da ameliyat da bir hafta sonra ankaradan sivasa uzun yol yapacak kadar iyiydim allaha şükür:)

heyecan dersen daha ovulasyonum bitmedi anacım işten cıkıp dinlenseydim aksama da sincap arayacaktım ama bugün zor heralde:KK43:(

sen nasılsın ne alemdesin?

hadi hayırlısı şeker..listemizde hayırlı olsun buarada ne iyi yaptın benimde beklenen adet 28 ocak inşallah gelmez

Ya ben kaçırdım nevyas hamilemi? oy anam oy yeni duyum maşallah. e hiç girdi mi buraya...
benim beklenmeyenim 31 ocak:)))

kız cetrefilli nerelerdesin.. ay bak bu ay iki hamişimiz olmuş. bereket geldi vallahi.

Preseed Hamişlerimiz Muhtemel Doğum Tarihleri
aysouk
ed@hmet
dnz82

Preseed Güzellerimiz Beklenmeyen Tarihlerimiz
love27 28 ocak
selma88 30 Ocak
cetrefilli 2 Şubat
NevYas
35.ay
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

Son düzenleme:
ay selma deil miydi nevyas hamile, ulaaa ben mi yanlıs hatırlıyorum:roflol: öyle deilse de allah söyletmiş olsun:KK66:

kızlar neden aralık veremiyorum isimlerle tarihler arasında, anlayan var mı?

valla öğrenene kadar böyle denemelerle basınızı agrıtıcam kusura bakmayın:)

onu bilmiyorum canım benim...
ya nevyas ın haberini nerden aldın. atlaım diye eski sayfalarda bir tur attım göremedim :teytey:

cetrefilli ben bu laparoskobiyi olsammı sence hani bişey bulamıyolarya belki bişey falan vardır.kimi doktor yaptır diyo kimisi gerek yok diyo bende anlamadım kime güvenecegimi bide burda doktor falan pek yok olmazsa memlekette yaptırayım ben bunu

kızlar ben bugün iyi deilim hamilelik dalgınlıgı diyelim:roflol:
daha sabah kızla konusup eşinin hastanede yatmasından bahsettik, şimdi hamiş yazmısım kusuruma bakmayın

Son düzenleme:
cetrefilli ben bu laparoskobiyi olsammı sence hani bişey bulamıyolarya belki bişey falan vardır.kimi doktor yaptır diyo kimisi gerek yok diyo bende anlamadım kime güvenecegimi bide burda doktor falan pek yok olmazsa memlekette yaptırayım ben bunu

güzelim normal ultrason muayenesinde kistik bişey yok demi? e rahim filmi cekildin mi? sana laparoskopi öneren kim yahu durup dururken mi kist mist var mı sende?

:))) Allah yazdırmıştır. belkide hamiledir. inşallah:))) yerim seni ben hasta hastya bizim için uğraşıyorsun canım benim..

güzelim normal ultrason muayenesinde kistik bişey yok demi? e rahim filmi cekildin mi? sana laparoskopi öneren kim yahu durup dururken mi kist mist var mı sende?
yok canım kist falan hiç bişey yok ama bazı durumlarda yapışıklık falan oluyomuş oda ancak laparoskobiyle görülüyomuş yapışıklık varsada adet düzensizligi oluyomuş benim adet düzenli neyapsam bilmiyorum

yok canım kist falan hiç bişey yok ama bazı durumlarda yapışıklık falan oluyomuş oda ancak laparoskobiyle görülüyomuş yapışıklık varsada adet düzensizligi oluyomuş benim adet düzenli neyapsam bilmiyorum

eda kız gel buada hamilelik belirtilerin neydi azıcık anlat. ağrı mide bulantısı varmıydı? sen anlat biz mutlu olalım:)))

love çok karışıksın ya Allah yardımcın olsun. canım benim bitlis harici başka biryerde de kontrol olma şansın yok mu?
bildiğim kadarı ile senin bir problemin yoktu...

X