Preseed kullananlar

selmacım senin çatlama benle aynı degilmiydi? 13 acak dı.30 ocak dye yazılmış listeye ya 28 ya 29 olcak bence seninki.

love çok karışıksın ya Allah yardımcın olsun. canım benim bitlis harici başka biryerde de kontrol olma şansın yok mu?
bildiğim kadarı ile senin bir problemin yoktu...
yok tatlım ya ancak izinden izine konyaya gidiyorum oda sayılı günler eşle birlikte takip gerekiyo ya yetmiyo gün burdada dogru düzgün doktor yok.

love güzelim rahim filminde görülüyor yapısıklıklar, bosu bosuna bıcak altına yatma sakın, yaptırsan nerde yaptırcan laparoskopiyi, ya bildiğin ameliyat, ben üniversitede calısmama ragmen kendi yerime güvenmedim gittim ankarada yaptırdım, hiç bişey saglıgından önemli deil, çünkü tüplerine zarar verilebir allah korusun

love canım normalde 28-29 da testi 30 da yaparım.. birde pko var düzensiz geliyor adetlerim. yumurtalamadan sonra 18 günü buluyor adetim. normali 15-16 da gelmesiymiş..
ah anacığım gelmesin hiç evde olmayacağım:))) ya ben bu ay tek yumurta ile yaptığımdan umutluda değilim de işte çıkmayan candan umut sesilmiyor..

bak eda yı çağırdım kaçmış(( hamişler kaçıyor ya.. hamiş olup şöyle 9 ayını bizimle kimse geçirmeyecek mi..

denizciğim var bi bizimle:)))

benim rahim filminde normal tüpler açık ama burdaki doktor diyoki ben hsg ye güvenmiyorum laparoskobi yaptır diyo

benim rahim filminde normal tüpler açık ama burdaki doktor diyoki ben hsg ye güvenmiyorum laparoskobi yaptır diyo

tek doktora güvenme, olur mu öyle sey, benim normal muayenede görülmeyen yapısıklık görüldü rahim filminde, ondan önce solda kist var ama sagın rahat diyodu doktorum...

tek doktora güvenme, olur mu öyle sey, benim normal muayenede görülmeyen yapısıklık görüldü rahim filminde, ondan önce solda kist var ama sagın rahat diyodu doktorum...
okadar çok doktora gittimki hepsi kafa karıştırıyo yok bekle, yok stres yapıyo,yok tıp yetersiz bu konuda bende anlamadım 18 aydır olmuyo işte üstüme kaç kişi dogurdu bende bişey yok.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

Preseed Hamişlerimiz Muhtemel Doğum Tarihleri
aysouk
cicekcik
ed@hmet
dnz82

Preseed Güzellerimiz Beklenmeyen Tarihlerimiz
love27 28 Ocak
selma88 30 Ocak
cetrefilli 2 Şubat
NevYas
35.ay
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
anjelic
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

Son düzenleme:
selmacım bütün kadınlar yumurta çatladıktan 14 gün sonra adet olurmuş ben hep 15. gün oldum belki sen kestiremiyosun yumurtlama gününü benim periyodum 28 ve 13. gün çatlar yumurta

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

Preseed Hamişlerimiz Muhtemel Doğum Tarihleri
aysouk
ed@hmet
dnz82

Preseed Güzellerimiz Beklenmeyen Tarihlerimiz
love27 28 ocak
selma88 30 Ocak
cetrefilli 2 Şubat
NevYas
35.ay
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

selmaaaam siz önceden liste yapıyordunuz anacım neden bosluk bırakamıyorum ben bu isimle tarihler arasında yaaa

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

aysouk
cicekcik
ed@hmet
dnz82

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
NevYas
35.ay
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
anjelic
ebrubu

Son düzenleme:
canım benimki 15ocaktı ama geçti

Son düzenleme:

cnm 14 şubat eklersen sevinirim

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

aysouk
cicekcik
ed@hmet
dnz82

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
35.ay............................................................14 Şubat
NevYas
hilalbebik
gukem
apaydın
waterss
anjelic
ebrubu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…