Preseed kullananlar

love27,
Allah yardımcın olsun canım. kendini takip etmen oldukça güzel. preseed yardımcı olur inşallah. ama belki sen bizim yapamadığımızı yapıp biraz gevşeyebilirsin.
bende normalde aşılama istedim ama doktorum bir iki ay daha takip edelim dedi.

lovecım benim aslında klomen kullanacak bi sorunum yok, çikolata kistinden ameliyat oldum 8 ay önce, ankaradaki doktoruma kalsa hemen tüp bebege baslayalım diyor, sivastaki ise su an için yeni kist olusumu yok, o baslamadan da yumurtanı cogaltarak gebe kalmanı hızlandırmalıyız dedi. eylülde ilk kez klomen kullanmıstım, günde 2 dozdu, bu kez günde 3e cıkardı...

leve çatladı benim yumurta sanırım. ağrım ve dün çok akıntım oldu. bakalım..
niye açık çay dedin kız ayşe. ben söyle güzel bir kayfe almıştım elime.. aman ayşe inan şu doktor olayı olmasa belki de daha iyi hissedecğim kendimi. her doktora gittiğimde geriliyorum. inan yarın tekrar dr. gidecek olmam bile geriyo beni. ya bişey sorucam. şimdi ben akşam çalışıp sabahı doktora gidicem. sperm böcüklerini görürmü doktor içimde :))) ay ne rezil bir durum.. anam anam ..

ay şuraya bak leve yazmışım LOVE.. benim bu parmaklarım direktiflerime uymuyor.. kıracağım onları kıkırdaklarından..

cetrefilli çatır çatır yazıyorsun ama görünmüyorsun sayfanın altında ne iş bacım!?

bu arada eda nerelerdesin..
ne yaptın herhangi birşey belli mi?
hadi haber bekliyoruz...

leve çatladı benim yumurta sanırım. ağrım ve dün çok akıntım oldu. bakalım..
niye açık çay dedin kız ayşe. ben söyle güzel bir kayfe almıştım elime.. aman ayşe inan şu doktor olayı olmasa belki de daha iyi hissedecğim kendimi. her doktora gittiğimde geriliyorum. inan yarın tekrar dr. gidecek olmam bile geriyo beni. ya bişey sorucam. şimdi ben akşam çalışıp sabahı doktora gidicem. sperm böcüklerini görürmü doktor içimde :))) ay ne rezil bir durum.. anam anam ..
kasıklarında varsa agrı kesin çatlamıştır canım bugün ve yarın çalış..

kızlar aranızda hiç sorun olmadıgı halde gebe kalmayan varmı?

selmacım sayfayı kapatıyorum, mail geldikce geri acıyorum:)
ebru da yok eda da yok bu aralar pek bi sessiz burası

love benim bildiğim sebepsiz infertilite yok gibi, ama şu an ben sebepsizim :roflol: kist yok, sperm sayı iyi ama sincap yine yok yine yok:KK66:

aslında sebep var ama bulamıyolar degilmi bakalım bu ay klomenle birsürü yumurta oldu bide preseed belki olur inşallah hepimiz kavuşuruz bebegimize...

selma senin sorun neydi neden olmuyo

canlarım işler biraz yoğun ara ara girip okuyorum ama yazmaya fırsatım çok olmuyo
bende durumlar aynı beklemedeyim
ve bu bekleyiş cuma sabahına kadar sürecek inşallah güzel haberler verebilirim sizlerede umut olurum
yalnız adet olacak gibi kasıklarımda pazardan beri ağrı var takıyorum diye geciktiriyorum da olabilir yani her an olacak gibi :KK43:((

valla lovecım ben rahim filmi de cekildim ameliyattan önce de sonra da, laparoskopi oldum, sonradan cekilen hsg tertemizdi, vajina usda da bi sıkıntı yok, ama ben cok takıyorum,stres yapıyorum... bi hamile bi bebek dogum falan duysam görsem hemen aglıyorum...

love canım,
ben hamile kalmaya karar verdiğimin ikinci ayı preseed kullandım ve hamile kaldım. ve ardından kürtaj. ondan sonra üç ay bekle dediler bekledim. iki üç ay denedim olmayınca dr gittim. kist miyom pko var dediler. kist için d.kontrol hapı verdi onu kullandım. kist gitti. pko ve miyom kaldı. yanı 8 ay oldu. yok gelen giden..

Selam kızlar nerelerdesiniz kaç gündür bakalım..Selmacım inşallah çatlamıştır yumurtan..Love canım sorun yok diyorsun eşinde göründümü doktora..Eda ne sabırlısın ya günüm geçti demedinmi neden test yapmıyorsun ben olsam şimdiye 10 tane yapmıştım :roflol: Cetrefilli canım inşallah klomen işe yarar benimde bu ay olmazsa bidahaki ay günde 3 kullanacağım..

Bende 15.- 16. - 17. ve 18. gün yani dün çalıştım aalıksız :roflol::roflol::roflol: 15 - 17 ve 18. günümde preseed kullandım bilmiyorum abarttım mı ama :))) 17 ve 18. gün testte 2 koyu çizgi gördüm bugün silikleşir herhalde çalışmaktan yorulduk ya adam zaten zatürre :roflol:

günaydınlar,

gükem canım benim hamileliğim bebeğin kalbinin durmasından dolayı sonlandırıldı.:KK43:((

zaten bu olaydan sonra bebek olayı takıntı haline geldi bende. yani yaş falan bahane:))) canım Allah verdimi yaşa falan bakmıyor. bizde vermesini bekliyoruz işte. çok özel olmazsa neden 39 a kadar bekledin. geç evlilik mi, kariyer mi.. yoksa uzun zamandan ber mi uğraşıyorsun?

evet yaş değil. ben de evlendiğim gün reglimin 14. günüydü ve hemen hamile kalmışım o gece.ama gelişmedi kürtaj oldum. beş aydır da korunmuyorum ses yok bakalım hayırlısı.
evliliğe gelince çok erken yaşta ben istemedim. 28 yaşımda nişanlandım ve tam dört yıl nişanlı kaldık ayrıldık. sonra evlilik sayfasını kapatmıştım çok tiksindim. ancak planladığın gibi olmuyor işte 38 yaşında evlendim. geç oldu yani...

love canım,
ben hamile kalmaya karar verdiğimin ikinci ayı preseed kullandım ve hamile kaldım. ve ardından kürtaj. ondan sonra üç ay bekle dediler bekledim. iki üç ay denedim olmayınca dr gittim. kist miyom pko var dediler. kist için d.kontrol hapı verdi onu kullandım. kist gitti. pko ve miyom kaldı. yanı 8 ay oldu. yok gelen giden..
canım galiba gerçekten stres önemli etken.ben 3 sene korundum okul falan vardı bitsin dedim öyle yaparım okul bitti çocuk yapalım dedik ve ben 2. ay panik yaptım benim bebegim olmuyo 4. ay doktora gittim işte o gün bu gün ugraşıyorum

valla lovecım ben rahim filmi de cekildim ameliyattan önce de sonra da, laparoskopi oldum, sonradan cekilen hsg tertemizdi, vajina usda da bi sıkıntı yok, ama ben cok takıyorum,stres yapıyorum... bi hamile bi bebek dogum falan duysam görsem hemen aglıyorum...
canımm bende çektirdim hsg temizdi eşimdede bişey yok sperm testi normal ama olmuyo.belkide stres yapıyo

X