Preseed kullananlar

canım ahlattayım 1 sene adilcevazda kaldık şimdi 2 senedir ahlattayım.burda imkanlarda kısıtlı kafayı yiyorum anlıycan güroymak buraya göre daha kötü heralde
evet çok kötüydü o dönemde üstelik ben köyde çalışıyordum birde düşün artık ömrümden tam dört yıl harcadım ve 1993 te nihayet ordan tayinim çıktı samsun a. siz hangi sebepten ordasınız?

evet çok kötüydü o dönemde üstelik ben köyde çalışıyordum birde düşün artık ömrümden tam dört yıl harcadım ve 1993 te nihayet ordan tayinim çıktı samsun a. siz hangi sebepten ordasınız?
canım eşimin görevinden dolayı burdayız dogu hizmeti anlıyacagın

kızlar dün çatlatma ignesi oldumya akşam üzeri kasık agrısı ateş basması oldu.Bende ovulasyon testini yaptım çift cizgi çıktı.preseedi kullandım sonrası işte malum... ama ben su preseedi kullanmada şaşırdım braz hortumu taktım kreme sıkmaya çalıştım ama tam olarak nekadar sıktıgımı kestiremedim.inşallah dogru yapşımdırda 3 yumurtadan biri tutar

kızlar adet tarihim yaklaştıkça
heyecanlanıyorum
nedense bu ay kendimden hiç ümidim yok
her ay ne kadar ümit ederdim ama bu ay hiç bişi yok içimde niyeyese
sadece hayırlısını diliyorum allahtan
sizise çok merak ediyorum
iyice unuttunuz beni hayırdır????????
:umursamaz:
inşallah bu preseedlerimiz bizdede işe yarar ve
birbirimizze umut oluruz

ayy hilalcim hakkaten sen neden yoksun bu aralar? inşallah sabrına değer canım bebegin seninledir ve gükem hiç sıkma canını, bu ay olmazsa baska bir ay gelecek bebeklerimiz, ayrıca adet olana kadar hepimiz hamişiz kızlar, bunu aklınıza sokun bi kere:KK66:

ayy hilalcim hakkaten sen neden yoksun bu aralar? inşallah sabrına değer canım bebegin seninledir ve gükem hiç sıkma canını, bu ay olmazsa baska bir ay gelecek bebeklerimiz, ayrıca adet olana kadar hepimiz hamişiz kızlar, bunu aklınıza sokun bi kere:KK66:

napayım kimse benle ilgilenmiodu :KK43::KK43::KK43::KK43:

ilgilenmez olur muyuz canım dalgınlıgımıza gelmiş, malum bu aralar herkes ya adete gün sayıyo ya ovulasyona preseed kullanmaya:)yarın gündüz gel de uzun uzun konusuruz, herkese iyi akşamlar kızlar:)

ilgilenmez olur muyuz canım dalgınlıgımıza gelmiş, malum bu aralar herkes ya adete gün sayıyo ya ovulasyona preseed kullanmaya:)yarın gündüz gel de uzun uzun konusuruz, herkese iyi akşamlar kızlar:)

tamam canım yarın gelirim kuşum
iyi akşamlar

günaydınlar kızlar, ben bugün erkenciyim:)

rejim yapıyorum kızlar, açlıktan ölüyorum:KK43:

günaydın herkese kasık agrım şiddetli bi şekilde devam ediyo.nasıl gececek bu 2 hafta...

love hoşgeldin tatlım, heralde 2 hafta sürmez agrıların deil mi? yumurtan çatladıgında sancın oluyor demiştin, bu o agrı ise ne ala işte..

love hoşgeldin tatlım, heralde 2 hafta sürmez agrıların deil mi? yumurtan çatladıgında sancın oluyor demiştin, bu o agrı ise ne ala işte..
evet canım çatlama agrısı bu bir gün sürüyo.Dün akşam başladı bugün akşama kadar sürecek heralde.doktor fazla yumurta oldugu için agrı oluyo diyor hatta bu ay gebe kalırsan çogul gebelik bile olabilir dedi keşke olsun....

ayyy ne güzel olur, hayırlısıyla inşallah ikizlerin üçüzlerin olur canım yaaa:)

Selam kızlar nasılsınız..Çok çalışmak bana yaramadı akşam bi bel ağrısı bi kasık ağrısı yattığım yerden kalkamadım ya..

arkadaşlar merhabalar,
ben aranıza yeni katıldım.... tahmin edeceğiniz gibi bizde bebiş özlemiyle yanıp tutuşuyoruz... bizde 18 aydır deniyoruz fakat hiçbir sorun olmamasına rağmen bebiğimiz olmuyor 1 ay önce bi aşılama denememiz oldu fakat negatif sonuçlandı... 2 ay ara verip tüp bebek tedavisine başlıcaktıkti preseed i okudum internetten ve hemen sipariş verdim sonra bu siteyi görünce iyice umutlandım... bu jel çoğu arkadaşlarda işe yaramış.. önümüzdeki ay başlıcam inşallahhh..... inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.....

arkadaşlarr sizden bişey rica edicem....kullanma talimatinı okudum ama yinede tam anlayamdım... kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermiii? tam olark nasıl kullanılacağına dair.... şimdiden teşekür ederim....

arkadaşlar merhabalar,
ben aranıza yeni katıldım.... tahmin edeceğiniz gibi bizde bebiş özlemiyle yanıp tutuşuyoruz... bizde 18 aydır deniyoruz fakat hiçbir sorun olmamasına rağmen bebiğimiz olmuyor 1 ay önce bi aşılama denememiz oldu fakat negatif sonuçlandı... 2 ay ara verip tüp bebek tedavisine başlıcaktıkti preseed i okudum internetten ve hemen sipariş verdim sonra bu siteyi görünce iyice umutlandım... bu jel çoğu arkadaşlarda işe yaramış.. önümüzdeki ay başlıcam inşallahhh..... inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.....
benimde aynı canım 18 aydır olmuyo nedensiz infertilite dediler.bir aşılamam oldu benimde..senin gibi bende burda okudum preseedi hemen spariş ettim 3 günde geldi dün ovulasyon günüydü ilk kez kullandım bakalım 2 hafta sonra belli olacak.senin tüp bebek için bence erken en az 3 sefer deniyolar aşılama ama sana tavsiyem güvenilir biyerde yaptır

benimde aynı canım 18 aydır olmuyo nedensiz infertilite dediler.bir aşılamam oldu benimde..senin gibi bende burda okudum preseedi hemen spariş ettim 3 günde geldi dün ovulasyon günüydü ilk kez kullandım bakalım 2 hafta sonra belli olacak.senin tüp bebek için bence erken en az 3 sefer deniyolar aşılama ama sana tavsiyem güvenilir biyerde yaptır

canım düşüncelerin ve söylediklerin için teşekür ederim... umarım en kısa zamanda bebişine bebişlerimize kavuşuruz... aşılamayı etrcih etmicem sanırım çünkü tutma şansı çok düşük... eğer senin içinde bi sakıncası yoksa nasıl kullandığını yazabilirmisin preseed i:kedi:

canım düşüncelerin ve söylediklerin için teşekür ederim... umarım en kısa zamanda bebişine bebişlerimize kavuşuruz... aşılamayı etrcih etmicem sanırım çünkü tutma şansı çok düşük... eğer senin içinde bi sakıncası yoksa nasıl kullandığını yazabilirmisin preseed i:kedi:
bende ilk kez kullandım.ovulasyon testleriyle yumurlama gününü tespit edip ilişkiden 15 dakka önce çubuk gibi bişey var onun içine çekip sıkıyosun bana 3 e kadar çek dediler ben öyle yaptım inşallah dogru yapmışımdır.Bence bir aşılama daha yapsan iyi olur ben daha düşünmüyorum tüp bebek 3. aşılamamı yaptırıpta öyle deniycem inşallah gerek kalmaz şu preseed işe yarar..

X