Preseed kullananlar

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum ve sonunda bende aldım preseedi.Umarım işe yarar.Ben 4.5 yıldır evliyim.koca 3 sene korunduk.1.5 yıldır tüm çabalara ragmen olmuyor. nedensiz dediler yani sorun yok.4 kez klomen 1 aşılama oldu sonuç alamadık.şimdi 5. klomeni kullandım ve çatlatma ignesi oldu az önce yarında ovulasyon.Ben yarın şu preseedi kullanacam ama nasıl olcagını anlayamadım.Şırınganın neresine kadar çekecem?

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum ve sonunda bende aldım preseedi.Umarım işe yarar.Ben 4.5 yıldır evliyim.koca 3 sene korunduk.1.5 yıldır tüm çabalara ragmen olmuyor. nedensiz dediler yani sorun yok.4 kez klomen 1 aşılama oldu sonuç alamadık.şimdi 5. klomeni kullandım ve çatlatma ignesi oldu az önce yarında ovulasyon.Ben yarın şu preseedi kullanacam ama nasıl olcagını anlayamadım.Şırınganın neresine kadar çekecem?

mrb cnm,şırıngada rakamlar varya 3e kadar dolduracaksın
zaten kullanma klavuzundada gösteriyor hadi hayırlısı olsun umarım fazla bekletmez meleğin seni
bende aldım preseed ama nasip olmadı daha kullanmak:çok üzgünüm:

Ya kizlar benim bugunku test de pozitif koyu 2 cizgi yumurtam catlamadi galiba :KK43: sizdede oluyormu boyle
canım asıl bugün ovülasyon günün en koyu olan gün yani yarın muhtemelen hafif çizgi göreceksin çalışmana gerek yok ama gene çalışsan da olur için rahat olması açısından...

günaydın kızlaaaar, naparsınız ne alemdesiniz? ofisteki pc yapıldı nihayet de döndüm aranıza, gerçi beni pek özlememişsiniz ama olsun ben sizi özledim:umursamaz:

klomen kullandım son beş gün, günde 3 doz, leyla etti beni, ilk böyle oldum valla, fırını açık unuttum, yemeği ocaktan alıp ocagı kapamadım, soydugum sarımsakları çöpe attım... daha bir sürü dalgınlık, tabi migrenim de tuttu, klomen migreni tetikliyor mu ki kızlar???

cuma günü doktordayım, 11. günüm, ondan sonra da gelsin çalışmalar:)

Günaydın arkadaşlar.Dün ilk kez yazdım size.Ben klomen kullandım ve dün doktora gittgimde sagda 18, 19 ve 20 solda 14 mm yumurtalar olmuş çok fazla cevap vermiş dedi.Bu benim 5. klomen ilk kez böyle oldu genelde 2 yumurta oluyodu.akşam çatlatma igneyi vuruldum daha hala bi çatlama belirtisi yok.Sizce fazlamı yumurta olmuş bi zararı olurmu?Buarada sizi uzun zamandır okuyodum preseed spariş ettim gg dan oda dün geldi bugün deniycem inşallah olur.

günaydınlar,

gükem canım benim hamileliğim bebeğin kalbinin durmasından dolayı sonlandırıldı.:KK43:((

zaten bu olaydan sonra bebek olayı takıntı haline geldi bende. yani yaş falan bahane:))) canım Allah verdimi yaşa falan bakmıyor. bizde vermesini bekliyoruz işte. çok özel olmazsa neden 39 a kadar bekledin. geç evlilik mi, kariyer mi.. yoksa uzun zamandan ber mi uğraşıyorsun?

love arkadaşım hayırlı olsun iğnen, çatlama belirtisi nasıl görüyosun ki?ben de giderim 12. 14. gün yumurtan olgunlaşmış bugün yarın çatlar der gün verir, ama belirti hiç görmedim açıkçası, takma kafana, iyi düşün:) maşallah güzel olgunlaşmış yumurtaların, havuç suyu iç, içemiyorsan ye, saraçoğlu incir küründen sonra çatlama için havuç kürü öneriyor.

kız cetrefilli hoş geldin. aldın klomenleri yattın dimi. özlettin vallahi kendini.. yumurtalar nasıl yumurtalar?
benim dün kontrolüm vardı. 12 den 17 ye yükselmiş yumurta ölçüm. çatlamak üzereydi. dün çalıştım ama tek yumurta ve 17 mm:KK43:(( veren Allah verir. bakalım ne olacak.
benim doktor klomenden falan bi haber. yazmıyor kadın bişey yaaa.

selmacım yazmasın boşver, demek ki senin ihtiyacın yok klomene, ben de kullanmak istemiyorum açıkcası, çünkü zaten bir yumurtam güzelce olgunlaşıyor, doktorum kist olusmadan şansı artırmak için klomen veriyor. ama beni duman etti bu ay klomen, günde 3 doz cok geldi acıkcası.

canımcım normal dogurganlıkta bir kadın ve erkegin bebek tutturma yüzdesi 25, buna ragmen bak herkes catır catır doguruyor, allahım ol diyecek ki olsun. zamanını bekliyor biizm danalar:)

certefilli,
benim yumurat 17 mm di dün. doktor çatlamak üzere dedi. çatlayıp çatlamayacağı kesin değil tabi ki.. çatlatma iğnesi yazmayacakmısınız dedim boyutu küçük dedi. sağlıklı olmaz 18 mm den küçüklere çatlatma iğnesi yazmıyoruz dedi.
ama bebiş çalışması yap dedi.. kafam karışık. yarın yine gideceğim çatlamış mı çatlamamış mı bakacak. genelde nette 18 mm - 20 mm arası görünüyor. 17 mm sence nasıl?

selmacım benim doktorum hiç yumurta bayotu söylemez, benim bildiğim oldukça iyi bi olgunlasma 17mm..amaaaaan anacım bi sakin ol, boşveeeer al eline açık çayını, şöyyle bi gerin valla, oh de, şükret yumurtlamışsın, akşam da hiç kasma kendini. sen de havuc tüket canımcım:)

şimdiye kadar hep hissettim.kasık bölgesinde ciddi agrı oluyo çatlıyacagı gün.hatta aşılama yapılacagı zaman kendilinden çatladı ve hemen hissedip gittim doktara çatlamıştı ve aşılama olmadı.ben eger o gün gitmeseydim o akşam çatlama ignesini vurulup bir gün sonrada aşılamam olcaktı.Yani düşünün çatlamış yumurtaya çatlama ignesi yapıp aşılama bide bekleyiş benim doktorlarada pek güvenim kalmadı.iyiki ogün hissettim çatlamayı.İşte böyle ben anlıyorum şiddetli kasık agrısı falan herkeste oluyomu bilmem ama benim oluyo.

certefilli,
benim yumurat 17 mm di dün. doktor çatlamak üzere dedi. çatlayıp çatlamayacağı kesin değil tabi ki.. çatlatma iğnesi yazmayacakmısınız dedim boyutu küçük dedi. sağlıklı olmaz 18 mm den küçüklere çatlatma iğnesi yazmıyoruz dedi.
ama bebiş çalışması yap dedi.. kafam karışık. yarın yine gideceğim çatlamış mı çatlamamış mı bakacak. genelde nette 18 mm - 20 mm arası görünüyor. 17 mm sence nasıl?
Dün 17mm ise bugün 18 olmuştur yani bugün yarın çatlar.

aranızda nedensiz infertilite olan varmı.Benim nedensiz herşey normal hatta yumurtlama fazla genede olmuyor çıldırcam artık daha ne yapmalıyım bi laparoskobi kaldı klomen harici bir ay gonalf ve menegonde kullandım oluyo psikolojik olabilir diyolar

yurtlama tedavisinden sonra aşılama diyolarya ondan ben istedim aşılama olsun diye bir sefer oldu ikincisi yarım kaldı yazıştım kendilinden çatladıgı için ikincisi olamadı şimdi tekrar klomen kullandım bugunde preseedi deniycem inşallah olur bu sfer

cetrefili sorun ne nezamandır olmuyo?günde 3 klomen yazmişsın cok degilmi ben hep günde 1 attım ilk defa 2 attım ondada fazla oldu

X