Preseed kullananlar

hilal bebik canım,
ben ve cetrefilli bu ayda yakalayamadık. diğerlerinden haber yok. bende müjdeli haberler bekliyorum:))

hilal bebik canım,
ben ve cetrefilli bu ayda yakalayamadık. diğerlerinden haber yok. bende müjdeli haberler bekliyorum:))

yaaaaaa çok üzüldüm canım yaaaaaaa
hayırlısı olsun hakkınızda bidahaki ay inşallah
ben bekliyorum daha var benimkine bekliom bakalım

Selam kızlar nasılsınız ben doktor takibine gidemeyince 14. günden ber kendim test yapıyordum 15 ve 16. günü değerlendirdik bugün 17. günüm ve ovülasyon testim pozitif bugün ve yarında çalışacağız preseedi 15. günde kullandım 1 gün ara verdim bugün tekrar kullanacağım Allahım inşallah bu defa olur..

hilalbebik kaç günün kaldı canım benim? inşallah müjdecimiz sizler olursunuz. ben bu aydanda umutlu değilim. yumurtlama takibine gittim 10. günde yumurta 11,9 mm di. normalde 14 mm olması gerekiyor. bakalım yarında gideceğim ne diyecek doktorum..
sende var mı belirtiler:))

nevyas hayırlısı canım. en alttaki ise çift çizgin çok belirgin. dediğin gibi hiç atlamadan çalış bakalım.. bu arada bende preseed kullandığımda çamaşırım çok ıslanıyordu. bu sperm gibi fazlasını atıyor...
haydi kızlar. Allah gönlünüze, gönlümüze göre hayırlısını versin.

selma ve cetrefilli gebe kalamamışsınız çok üzüldüm. preseed kullanmış mıydınız?

Kızlar benım regl tarıhım bgn bakalım beklıyorum haber verıcem sızlereee
unutmadım sızıııııı

gükem canım kullanmıştık preseed..((( ben yumurta takibi ve çatlatma iğneside vurulmuştum ama maalesef..
bu ayda dediğim gibi yumurtam gelişmemiş görünüyor..
ama ben preseed a güveniyorum. ilk kez onunla hamile veya onun vesilesi ile hamile kalabilmiştim..

eda,
canım hadi bakalım:))) 28 gün mü? koy üstüne bir iki daha. tabi dayanabilirsen:)) canım benim inşallah Allah isteğinin karşılığını verir. senin yaşın daha çok küçük. önünde deneyebileceğin çok zamanın var...
ben 30 yaş sendromuna girdim herhalde bu yüzden stres yaptım..
güzel haberlerini bekliyorum canım.

ahh tatlişkom daha yolun yarısı bilem diilll
çıtırsın sen çıtırrrrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan
inş hamişimdir ve ayağımı sürerim sizde arkamdan gelirsinizz
inş.preseed ve ovlasyon bende de işe yarar canlarım benimmm

inşallah canım benim:))) ne çıtırı be... aslında çıtırım:)))) ha ha ha.. sadece doktorlar 35 ten önce elinizi çabuk tutun diyiyoya ondan hızlandım..
canım benim ya.. inşallah Allahım bu ay yüzünü güldürür.sen çok istedin..
senden haber bekliyorum ..

selmacığım demek preseedle hamile kalmıştın? peki neden olumsuz sonuçlandı? kaç ay önce hamile kalmıştın? tüh üzüldüm. ben de preseed kullandım çok ümitldim ama sanırım benim de tutmıycak

ne komiksiniz arkadaşlar:)) ben 39 yaşındayım ama gencim güzelim ümitliyim bakma sen doktorlara.ayrıca 30 yaşın sendromumu olur be güzelim:) ben 40 yaşıma giriyorum diye seviniyorum valla hayırlısıyla bugünleride gördük diye:)

ne guzel massallah massallah:1hug:

Selam kızlar nasılsınız edacım sonucunu bekliyoruz inşallah hamilesindir..Bende çalışmalara devam dün gördüm çift çizgiyi bugün yumurtam çatladı büyük ihtimal..15 ve 17. günde preseed kullandım ama bugünde kullansam mı 18. gün..

saol canım haber vericem olumlu ya da olumsuz merak etme canımmmm
sende çalış fazlası zarar diil nasılsa :))))

Ya kizlar benim bugunku test de pozitif koyu 2 cizgi yumurtam catlamadi galiba sizdede oluyormu boyle

slm kızlar size bişey sorcam
preseed 1tane alınca nekadar süre kullanılıyorki
6ay kullanılması gerek falan yazıyordu
ürün bilgilerinde....
130lira yanlış hatırlamıyorsam
1aylıkmı ???(
yumurtlama zamanında kullanılıyor galiba )

hayırlısı olsun canım benim yaaaaa
benim 28günde bir oluşum bozulmazsa 4gün
ama geçen ay gibi 34 günde olursam
10günüm var daha çok çokkkkk
ama ben kendimden hiç umutlu değilim ilk defa ümitli değilm
bakalım hayırlısı inşallah müjdemi veririrm ve sizdende alırım inşallah:Saruboceq:

Ya kizlar benim bugunku test de pozitif koyu 2 cizgi yumurtam catlamadi galiba sizdede oluyormu boyle

şki kere yumurtladın belkide bence kullan ama sen bilirsin canım benim
hadi bakalım fikfike devam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…